Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
17-11-2013, 10:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2013 10:20 PM przez Krzych.)
Post: #1
David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
Smutna wiadomość dotarła dzisiaj do kibiców boksu, szczególnie wagi ciężkiej. David Haye dzisiaj odwołał zaplanowaną na 8 lutego walkę z Tysonem Fury po przejściu operacji rekonstrukcji barku. Lekarze twierdzą, że uraz jest na tyle poważny, że Brytyjczyk powinien zakończyć zawodową karierę. Informację o tym Haye opublikował na Twitterze, a na swojej oficjalnej stronie potwierdził zakończenie zawodowej kariery.
Jest to smutne dla wszystkich kibiców i sympatyków boksu, jednak, nie oszukujmy się, bardzo korzystne dla braci Kliczko a szczególnie dla Tysona Fury, który zapewne już zaczął świętowanie oraz układanie przemowy, w której oskarży Davida, że ten uciekł przed nim na emeryturę....

[Obrazek: BZS_8i3CIAALOGq.jpg:large]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2013, 10:54 PM
Post: #2
Bug RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
(17-11-2013 10:15 PM)Krzych napisał(a):  a szczególnie dla Tysona Fury
Tyson chwilowo uniknął gwarantowanej porażki, ale jednocześnie stracił szansę na wypłatę życia. 5 mln Funtów nawet od Kliczków by nie dostał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2013, 10:55 PM
Post: #3
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
Jestem w ogóle załamany... Najpierw jego walka miala odbyc się we Wrześniu z Tysonem Furym, walkę przeniesiono ze względu na rozciecie luku brwiwoego na LUTY i bardzo czekałem na ich walkkę, najabrdziej oczekiwana przeze mnie walka a teraz okazuje się, że nawet w Lutym nie zawalczą i mało tego, prawdopodobnie mój ulubiony bokser juz nigdy nie zawalczy bo cos ma z barkiem... bardzo zalamany jestem kur** ;/
Jaaaaaa;/ ;(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2013, 11:04 PM
Post: #4
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
No wielka szkoda .W ostatnim czasie kontuzje nie omijały Anglika , najpierw odwołana walka z Charrem , potem przełożona z Furrym , a teraz ta informacja o rekonstrukcji barku .No raczej nie ma co ryzykować zdrowiem i wracać na siłę na ring . Naprawdę wielka szkoda , zaraz po Kliczkach najlepszy obecnie ciężki .Niezłe show też potrafi zrobić .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 09:30 AM
Post: #5
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
Dla Davida już od jakiegoś czasu boks to nie był priorytet. Niska aktywność, udział w reality show itp Sporo zdążył zarobić a teraz będzie mógł bez trudu realizować się jako aktor lub model. Poradzi sobie na pewno choć z pewnością jest to strata dla boksu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 09:35 AM
Post: #6
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
Myślę, że Haye cały czas liczył na walkę z Witalijem za największe pieniądze w HW w historii. Walka z Chisorą i zapowiedziana z Furym to była tylko z jego strony demonstracja aktywności, potwierdzenie, że jest w grze i nie zardzewiał. Kiedy okazało się, że (jak sądzę) Witalij już na ring nie wróci, Haye zrezygnował z boksowania. Z tym, że znając go, to jeszcze się pojawi, jeżeli zaistnieje szansa na zgarnięcie wielkiej kasy ( tak co najmniej ze 25-30 mln $).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 10:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2013 10:14 AM przez Calaf.)
Post: #7
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
psiakrew niby ostatnio bardziej gwiazdor niż bokser, ale bez Wici nr 2 w HWD, kogo tu teraz w ciężkiej oglądać, zostaje w większości banda świniopasów...Smutna wieść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 10:23 AM
Post: #8
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
Szkoda :/ Chciałem zobaczyć jak kładzie Furego a potem rewanż z Klinczkiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 12:47 PM
Post: #9
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
Ja bym Furego calkiem nie skreslal w starciu z Davidem... szkoda, ze tak wyszlo.Sad

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 01:32 PM
Post: #10
RE: David Haye prawdopodobnie zakończył karierę
[Obrazek: david-haye-operacja-001.jpg]

Haye dziękuje za wsparcie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości