Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orlando Salido vs Orlando Cruz
12-10-2013, 11:22 AM
Post: #11
Bug RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
O boże! Ratunku! Gej na ringu! Co teraz będzie? Wszyscy zginiemy!

Ale z was cioty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 11:39 AM
Post: #12
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
@Metzger

Tu nie o to chodzi. Mnie nawet te spodenki nie przeszkadzają. Broner też w takich walczył z DeMarco. Mnie i innych chyba też bulwersuje to, że ten gość zawdzięcza walkę o pas tylko i wyłącznie temu, że jest gejem. Jest na świecie kilkudziesięciu lepszych od niego bokserów, którzy nigdy takiej szansy nie dostaną. Jest to zły wzór dla młodzieży, ponieważ sytuacja ta pokazuje, że nie potrzeba ciężkiej pracy aby coś osiągnąć. Wystarczy być gejem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2013 11:48 AM przez Metzger.)
Post: #13
Bug RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Pakman, witaj w rzeczywistości. Zawsze byli ci, którzy z jakiegoś powodu mieli łatwiej w życiu (znajomości, pieniądze, kolor skóry, a teraz orientacja). Od dziecka trzeba przyzwyczajać się do tego, że życie nie jest sprawiedliwe, aby później nie płakać żałośnie z tego powodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 12:00 PM
Post: #14
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
(12-10-2013 11:22 AM)Metzger napisał(a):  Ale z was cioty.

Jesteś żenujący .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 01:58 PM
Post: #15
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Salido nie moze dac sie pobic pedrylowi... Ludzie, przeciez to bylaby-zakladajac zdrowe podejcie Orlando do takich popaprancow- hanba dla takiego wojownika.

Licze na Salido i brutalna czasowke.Big Grin


PS. Jak bardzo lubie Cotto, to on tez z tymi rozowymi koszulkami juz niejednokrotnie sie wychylal... wspolne spanie w jednym wyrku z trenerem... widac dobre kontakty z tym pedziem w tenczowych gaciach. Kurde, co z tym swiatem?!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 06:23 PM
Post: #16
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Taka kampania promocyjna pokzuje tylko, jaki jest tak naprawdę boks zawodowy. To po pierwsze biznes, po drugie biznes, po trzecie biznes i po ostatnie sport. To smutne ale śmiertelnie prawdziwe.
Takie mamy czasy, że bez dobrego skandalu ivent się nie sprzeda Sad

Mam nadzieję, że Salido rozniesie w pył Cruza i to nie dlatego, że mam coś przeciwko gejom- są mi obioętni, jeśli nie przekraczają pewnych dobrych manier. Chodzi o to, żeby boks pozostawał na pierwszym miejscu gali, a nie był jedynie dodatkiem do sensacji plotkarsko-towarzyskiej.

P.S.
Z równym obrzydzeniem patrzyłem swojego czasu na "smoczy" teatrzyk jaki zgotował Sosna przed walką z Vitkiem. A obecnie mierzi mnie myśl o występie w ringu naszego "największego" (Tongue) detektywa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 10:29 AM
Post: #17
Wink RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Zobaczyć Cruza na deskach bezcenne, dobrze sobie radził myślałem że szybciej się to skończy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 11:16 AM
Post: #18
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Niezla obrona + dobra wytrzymalosc, ale ilez mozna trwac przy tak atakujacym przeciwniku. Dobrze sie stalo ze Salido wygral, teraz czas na Lomaczenke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2013, 02:39 PM
Post: #19
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
A z innej strony, LGBT -wspolnota teraz otrzymala swego ,,bohatera,, w postaci Cruza..Czy to nie Cotto wywodzil swego ziomka na wazenie czy mi cos pomylilo? z punktu widzenia finansowego LGBT-wspolnota to elita swiatu-rezysery,bankiry, show-bizness, mery malych i wielkich miast i t.d. Tak wiec Cruz nie bedzie bez uwagi ..Nu a Meksika takze otrzymala swego bohatera-Salido, jaki nie zlamal sie, poszedl smialo do boju i zastopowal i pokaral szatanskie anty-boskie strachowisko..(t.j Cruza), a to nie lada wyczyn. pobil pedryla ..Kazdy wygral
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości