Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orlando Salido vs Orlando Cruz
11-10-2013, 10:04 AM
Post: #1
Orlando Salido vs Orlando Cruz
Na gali Bradley - Marquez w Las Vegas 12.10.2013 odbędzie się także walka o pas WBO w kategorii piórkowej, w której zmierzą się Orlando Salido (Meksyk) i Orlando Cruz (Puerto Rico). Salido to jedna z najciekawszych postaci meksykańskiego boksu, człowiek który zaczynał karierę jako bum, a doszedł do tytułów mistrzowskich. Będzie miał szansę odzyskania pasa, który stracił na rzecz Mikeya Garcii (któremu z kolei odebrano go za nadwagę w walce z Juanem Manuelem Lopezem). O Orlando Cruzie pewnie mało kto by słyszał, gdyby nie jego publiczna deklaracja, że jest gejem. Stało się o nim głośno i chyba tylko temu rozgłosowi zawdzięcza title shota, bo jego dotychczasowe bokserskie dokonania nie są rewelacyjne. W walce z Salido Cruz ma wystąpić w różowo - tęczowych spodenkach.

Uważam, że title shot dla Cruza to niebezpieczny precedens, bo potraktowano jego odmienne upodobania seksualne jako handicap. Jeżeli nietypowe skłonności będą miały proste i natychmiastowe przełożenie na kasę, to na galach bokserskich zaroi się od bokserów homoseksualistów, transwestytów i transseksualistów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 12:55 PM
Post: #2
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Oby tylko Cruz okazał się mniej zapalonym gejem niż Kliczko bo inaczej znowu zobaczymy klincz co 10 sekund...

A tak na poważnie to Salido wygra przed czasem, ponieważ Cruz nie stanowi żadnego zagrożenia. I tak jak już kolega wspomniał wszystko zawdzięcza tej swojej niesławnej deklaracji. Mam tylko nadzieję, że Salido nie wpadł mu w oko bo wtedy będziemy mieli Kliczko-Povietkin II.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 12:59 PM
Post: #3
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Cruz wybił się tylko dlatego że jest gejemTongue, bokser solidy jakich wielu w tej kategorii. Salido to niezły zabijaka i nie mogę się doczekać aż zniszczy Cruza.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 01:54 PM
Post: #4
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Oby Salido zmasakrowal tego pederaste. Orlando, musi go zgnebic i znokautowac. Jak wygralby pan rozowy, to bylby to policzek dla celego boksu. Shit!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 02:52 PM
Post: #5
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Widział ktoś jakieś konferencje? Żeby się nie skończyło w ten sposób:

http://youtu.be/cBQiLh9N6kg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 07:05 PM
Post: #6
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Co to za czasy , że bokser dostaje title shota za to , że jest homusiem...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 09:29 PM
Post: #7
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Serio Cruz ma walczyć w różowo - tęczowych gatkach?Big Grin
Panowie, historia boksu tworzy się na naszych oczach: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 09:47 PM
Post: #8
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Jak widać
[Obrazek: 18oza1.png]

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 06:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2013 06:51 AM przez kubala1122331.)
Post: #9
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
Faktycznie coś jest nie tak. Czytam sobie opis walki na polsatsport.pl i piszą, że walka będzie zacięta.
Cytat:Bardziej zacięta (od walki Łomaczenki) powinna być walka Salido z Cruzem.

I dostaję odpowiedź dlaczego...
Cytat:Z jednej strony twardy Meksykanin, z drugiej zadeklarowany gej

Smutne..., ale to chyba oznaka naszych czasów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 11:11 AM
Post: #10
RE: Orlando Salido vs Orlando Cruz
ahhaha Polsat niszczy system!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości