Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terence Crawford
12-01-2015, 08:57 PM
Post: #31
RE: Terence Crawford
(12-01-2015 01:53 PM)Gogolius napisał(a):  Nie wątpię w klasę Crawforda, uważam że mistrzem w 140 funtach zostanie z łatwością, ale nie podoba mi się takie postępowanie bo w teorii nic nie wiemy o nim jako o zawodniku 140funtowym. Jedna walka z kimś z top5-10 i tittle-shot -spoko. Ale takie coś...

Tu trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy.

1) Różnica 5 funtów między tymi kategoriami jest de facto żadną różnicą. W wadze ciężkiej walczą ze sobą zawodnicy gdzie różnica jest dużo większa i nikt nie robi z tego tytułu żadnych problemów. Wystarczy zjeść porządny obiad i......ważysz 5 funtów więcej Wink

2) Crawford to bez wątpienia świetny pięściarz i zasługuje na walki o mistrzostwo świata w tej nowej kategorii dla niego, ale uważam że bardziej sprawiedliwie byłoby gdyby najpierw wygrał z kimś z czołówki tej kategorii, a dopiero później dostał możliwość stoczenia pojedynku o pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 08:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 08:28 AM przez Krzych.)
Post: #32
RE: Terence Crawford
(12-01-2015 06:48 PM)BMH napisał(a):  
(12-01-2015 06:36 PM)Joker napisał(a):  Ja nie mam nic przeciwko tak było w historii wielokrotnie i dzięki takim układą mieliśmy świetne zestawienia.

Dokladnie. Mnie jakos niespecjalnie przeszkadza, ze mistrz danej wagi ktory idzie wyzej z wejscia dostaje duza walke. Ba, powiem nawet wiecej... podoba mi sie cos takiego.Wink

Myślę dokładnie tak samo. Często to są takie nieformalne unifikacje, jeżeli walczy dwóch mistrzów. Prawie zawsze są to świetnie zastawienia na bardzo wysokim poziomie.

Powiedzmy, że Kovalev przeszedłby teraz do cruiser i chciał walczyć z Huckiem. W rozumowaniu przeciwnika takich zestawień Kovalev nie zasługuje na walkę z Huckiem, bo nie stoczył walk w cruiser, tak? Głowacki tym czasem zasługuje, bo stoczył w tej kategorii dużo walk i jest pierwszy w WBO. Więc, @Hugo, podpiszesz się pod stwierdzeniem, że król wagi półciężkiej i czołowy zawodnik P4P nie zasługuje na walkę, na którą ktoś kto nie ma wystarczających kwalifikacji żeby podawać mu wodę zasługuje? Interesujące...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 10:52 AM
Post: #33
RE: Terence Crawford
Tylko tu zostaje kwestia kto kiedy zasluguje. Czy Algieri zasluguje na walke z Floydem a Hernandez z Kliczko?

Tu jest dodatkowy zgrzyt ze w kolejce przesuwa sie Matthysse. Poza tym jedna walka wiecej z czolowka Crawfordowi krzywdy by nie zrobila.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 01:17 PM
Post: #34
RE: Terence Crawford
Crawford ma wrocic 18 kwietnia. Ma jednak problem z hala bo
- jego rodzinna hala jest zajeta
- MSG ma kwietniu juz duza walke:Kliczko-Jennings
- MGM w Las Vegas moze byc zajete przez Chaveza i Fonfare

Mozliwe ze termin powrotu zostanie ustalony na 28 marca.

Wsrod potencjalnych rywali w debiucie w 140 wymienia sie Dulorne i Herrere - ryzyko tittle shota maleje Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2015, 09:33 PM
Post: #35
RE: Terence Crawford
Kolejnym rywalem Crawforda bedzie jednak Dulorme. Trudny go czeka w nowej kategorii. Super walka!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2015, 11:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2015 11:41 PM przez Krzych.)
Post: #36
RE: Terence Crawford
Pas WBO w stawce czy nie?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:58 AM
Post: #37
RE: Terence Crawford
Jest pas w stawce, zwycięzca musi walczyć z Algierim. Czyli Matthysse znowu został przeciągnięty o rok, o ile wygra z Ruslanem.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 02:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2016 02:46 AM przez Wietnam.)
Post: #38
RE: Terence Crawford
Terence Crawford (28-0, 20 KO) wyrasta powoli na jednego z liderów rankingu P4P, ale promujący go Bob Arum nie zamierza spieszyć się z wystawianiem go do walk w systemie PPV.

Szef grupy Top Rank tuż po sobotniej wygranej championa WBO kategorii junior półśredniej zapowiedział, że chce go teraz skonfrontować kolejno z Rusłanem Prowodnikowem (25-4, 18 KO) oraz Wiktorem Postołem (28-0, 12 KO).

- Ja nie wybieram sobie rywali, ja po prostu walczę z tym, kogo postawią naprzeciw mnie. Jestem zadowolony z sobotniego występu, lecz wiem dobrze, że stać mnie na jeszcze więcej - powiedział Crawford, który za zwycięstwo nad Lundym zainkasował 1,21 miliona dolarów .
- Budujemy jego pozycję, Terence będzie wielką gwiazdą. Nie ma jednak po co spieszyć się z PPV. Tak długo, jak tylko będziemy dostawać daty i mogli pokazywać go w najlepszych telewizjach, PPV może jeszcze trochę poczekać - stwierdził Arum.

Po kilku godzinach przyznał jednak, że chciałby Crawforda skonfrontować z Adrienem Bronerem (31-2, 23 KO), championem organizacji WBA. Co ciekawe to zawodnik Ala Haymona , którego Arum niedawno pozywał o sto milionów dolarów. Jak widać pieniądz nie śmierdzi...

-Walka Crawforda z Bronerem to znakomity pomysł. To byłby świetny pojedynek, doprowadziłbym do niego w dwie sekundy - przekonuje Arum.

bokser. org

Crawford vs Broner, kto byłby waszym faworytem w potencjalnym pojedynku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 02:49 AM
Post: #39
RE: Terence Crawford
Chyba retoryczne pytanie Smile Nawet jakby się Bronerowi jakimś cudem zachciało, to miałby niewielkie szanse. Jednak wtedy to mogłaby by być walka roku, bo co by nie mówić, obaj to talenty czystej wody.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 08:27 AM
Post: #40
RE: Terence Crawford
Kurde, między Crawfordem a Bronerem to jest klasa różnicy. Dla mnie byłoby to podobne do Khan-Alexander - obaj boksują w podobny sposób, ale Crawford w każdym aspekcie jest lepszy: więcej ciosów, większy repertuar, szybkość zadawania ciosów, poruszanie się po ringu itd. itp.

Co do samego Crawforda - Provodnikov, Postoł, może Matthysse - z takimi zawodnikami powinien już boksować nieustannie. Nic nie mam do Lundy'ego, nawet pozytywnie mnie zaskoczył swoją postawą, ale talentem i potencjałem Terrence powinien mierzyć się z absolutnym topem. Ma bardzo mocno obsadzoną kategorię wagową - niech z tego korzysta.
No i niech walczy częściej, bo po fajnym 2014, ten 2015 był słabszy (dwie walki?)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości