Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terence Crawford
07-10-2013, 06:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2014 03:47 PM przez BMH.)
Post: #1
Terence Crawford
[Obrazek: terence-crawford%20%287%29.jpg]

Terence Crawford(lightweight), legimitujacy sie bilansem 22(KO 16)-0-0, to zawodnik ktorego po raz pierwszy mialem okazje ogladac w walce Presottem. Nie ukrywam, ze kibicowalem Bredisowi, a to co zobaczylem bylo dla mnie zaskoczeniem.
Terence, od czasu walki z twardym Kolumbijczykiem zanotowal dwa zwyciestwa(Sanabria, i ostatnio Klimov). Ten 25letni Amerykanin ma papiery na wieksze walki, a byc moze w przyszlosci siegnie po tytul, czego mu zycze. "Hunter"-bo taki przydomek nosi Terence, w niedalekiej przyszlosci zapewne zostanie rzucony na glebokie wody i licze, ze troszke namiesza. W LW jest kilka ciekawych opcji dla Crawford'a, wiec niebawem mozemy sie spodziewac ciekawych walk z udzialem Huntera.

Jak widziece szanse mlodego Amerykanina z takimi zawodnikami jak Gamboa, Vasquez, czy innym mlodym talntem Omarem Figueroa? Mi ciezko juz dzis o jednoznaczne typy, ale takie zestawinia sa w mojej ocenie bardzo pozadane.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2013, 12:47 PM
Post: #2
RE: Terence Crawford
1 marca ma dojsc do walki Crawford-Burns, o tytul organzacji WBO. Jak widac kariera Terence, rusza na powaznie z miejsca.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2013, 05:58 PM
Post: #3
RE: Terence Crawford
Szczerze mówiąc to nie widziałem jeszcze w akcji tego Crawforda, ale Burnsa znam dość dobrze. Do walki jeszcze sporo czasu, muszę obejrzeć Terence'a to wtedy się wypowiem na temat szans obu pięściarzySmile Aczkolwiek po tym co tu piszesz BMH to pojedynek zapowiada się dość ciekawie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 01:54 PM
Post: #4
RE: Terence Crawford
Promo Crawford-Burns:




Nie spodziewam sie latwej walki, a jednoczesnie licze, ze wlasnie w tej potyczce Terence blysnie umiejetnosciami, jak i nieprzecietnym talentem. W kazdym razie wszystko zapowiada sie bardzo fajnie, a dodatkowego smaczku dodaje miejsce potyczki. Juz dzis pokusze sie o wskazanie zwyciezcy, i bedzie to Carwford na punkty. Jednak majatku bym na to nie postawil.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 05:30 PM
Post: #5
RE: Terence Crawford
(24-02-2014 01:54 PM)BMH napisał(a):  Juz dzis pokusze sie o wskazanie zwyciezcy, i bedzie to Carwford na punkty. Jednak majatku bym na to nie postawil.

@BMH jeśli na punkty to raczej Burns, walczą w Szkocji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 05:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2014 05:58 PM przez BMH.)
Post: #6
RE: Terence Crawford
(24-02-2014 05:30 PM)Martin napisał(a):  jeśli na punkty to raczej Burns, walczą w Szkocji...

Wlasnie spodziewam sie werdyktu punktowego, z tym ze dla Craworda.Wink Czasem miejsce walki, to drugorzedna sprawa(Kliczko-Povetkin, walka w Rosji, team Sashy wygral przetarg, a wszystko bylo ustawione pod Wowe). Z drugiej strony, kto to moze wiedziec.. Mam tylko nadzieje, ze obejdzie sie bez walow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 06:07 PM
Post: #7
RE: Terence Crawford
(24-02-2014 05:50 PM)BMH napisał(a):  Mam tylko nadzieje, ze obejdzie sie bez walow.

Dokładnie. Właśnie oglądam na C+Sport powtórkę walki Burnsa z Beltranem.....tam był właśnie niezły wałek...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 12:22 AM
Post: #8
RE: Terence Crawford
Terence pokazał kawał dobrego boksu i można wiązać z nim spore nadzieje na przyszłość.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 12:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 12:22 AM przez BMH.)
Post: #9
RE: Terence Crawford
U mnie 118-111 Crawford, ale wiadomo jak to sie oglada na streamie. Jutro zaloze temat, licze na Wasze punktacje.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 12:22 AM
Post: #10
RE: Terence Crawford
119-109 Crawford. Wypadł dosyć mizernie ale mimo wszystko wyraźna wygrana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości