Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadające gwiazdy
03-10-2013, 01:32 PM
Post: #21
RE: Spadające gwiazdy
Juz predzej Adamka bym tu widzial niz Kliczke Wink
Tomek wprawdzie wciaz wygrywa ale w coraz gorszym stylu, a przeciwnicy slabsi niz kiedys. Choc w sumie to takie swobodne, delikatne obnizanie poziomu. Na spadek trzeba poczekac do pierwszej porazki od walki z Kliczko choc z USS bylo juz bardzo blisko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 04:56 AM
Post: #22
RE: Spadające gwiazdy
Podpisuje się pod postem wyżej, Adamek z pretendenta na predentenda mistrza świata wypadł z gry wyraźnie przegrywając z Glazkovem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 10:20 AM
Post: #23
RE: Spadające gwiazdy
Podpisałeś sie pod swoim zdaniem Tongue

Szacunek dla wartościowego polskiego mistrza. Uwielbiałem oglądać jego prime w cruiser. Te walki z Bellem,Cunnem,Banksem czy Gunnem. i to wszystko na żywo. Dodatkowo pas The Ring i miano dominatora tej kategorii. I ten prestiżowy WBC w LHW.

Niesamowita nadzieja w ciężkiej do momentu walki z Kliczko po której Adamek stał się obiektem kpin ze strony kibiców. To nie była raczej kpina tylko jęk zawodu ze strony kibciów którzy jak widać nadaremno od X lat czekają na Polskiego mistrza HW.

Niestety od walki z Chambersem jest widoczne zjechanie formy Tomka. Eddie walczący z jedną ręką dawał równą walke Polakowi. Walker który nie jest żadnym wirtuozem usadził Adamka na dupie, Wałek w rewanżu z Cunnem. Walki z tym Guinnem nawet nie widziałem ale takich rywali bez dwóch zdań kończy sie przed czasem.

W przypadku kariery Tomka pozwole tak sobie palnąć że mogła zadziałać tu zasada mówisz i masz. Wszyscy mu tak cholernie źle życzli że mają to czego pragneli.

Adamek jeżeli chce odjeśc choć ja w to nie wierze. Bo mimo iż Tomek to śwetny bokser to do wywiadów pierdoli farmazony w które sam nie wierzy.
To proponuję odejśc zwycięsko. Odnieśc jubileuszowe 50te zwycięstwo nokautując przeciwnika po raz 30.
Co by to mogło być? Walka powinna mieć jakiś poziom sportowy i marketingowy dlatego ta ze Szpilką raczje odpada.

Adamek-Cunn III - dobra opcja dla obu.

Adamek - Arreola II - no. o ile temu sie nie uda pokonać Stiverna bo po porazce z Glazkovem raczej title shot to tragedia.

Adamek- Chambers II - nie wyjaśnione porachunki. Tomek jednak musi nam coś jeszcze pokazać na zakończnie kareiry.

Adamek - Banks II - Uwielbiam Banksa. Świetna walka obu w Cruiser. Banks z 2 lata wstecz mówil że chce tej walki. Dodatkowo do momentu nokaatu proawdził na punkty. Chciałbym to zobaczyć.

Adamek - Powietkin - oboje powracający po porażkach tylko że sasza już ma zaklepaną walke z ortizem. Ruski chciał tej walki.

Adamek - Włodarczyk - Taka popisówa telewizyjna w stylu Adamek-Andrew.

Adamek-Perez

Adamek-Jennings

Triumfujący Goral w ktoryms z tych pojedynków mógłby spokojnie siedzieć na emeryturze zajmując sie ogródkiem i mieć świadomośc że jego kariera jednak była świetna.
Ale biorąc pod uwage utrate atrybutów w większośc wyżej wymienoych walk nie wierze w zwycięstwo Tomka. ale jednak bilans 50-3 będzie prezentował sie lepiej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 10:27 AM
Post: #24
RE: Spadające gwiazdy
@Roy
Adamek dostał solidny wpiernicz od Głazkova, a Ty chcesz żeby Adamek odniósł 50 zwycięstwo w dodatku przed czasem z kimś takim jak Cunningham, Perez, Jennings czy Povetkin?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 10:32 AM
Post: #25
RE: Spadające gwiazdy
Odrobiłeś już lekcje czytania ?Big Grin

---Triumfujący Goral w ktoryms z tych pojedynków mógłby spokojnie siedzieć na emeryturze zajmując sie ogródkiem i mieć świadomośc że jego kariera jednak była świetna.
Ale biorąc pod uwage utrate atrybutów w większośc wyżej wymienoych walk nie wierze w zwycięstwo Tomka. ale jednak bilans 50-3 będzie prezentował sie lepiej.---

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 11:58 AM przez Krzych.)
Post: #26
RE: Spadające gwiazdy
O ja pierdole: http://i.imgur.com/n9i9mNm.png

Dawson jest skończony. W dodatku jego gaża za pojedynek wynosi 15 tys dolarów! Z czego już 20% mu zabrali bo wniósł 182 funty. Tragedia, po prostu jedna wielka katastrofa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2014, 09:56 AM
Post: #27
RE: Spadające gwiazdy
Kilka nowych przykładów spadających gwiazd:

Juan Manuel Lopez
Ricky Burns
Mike Alvarado
Alfredo Angulo
Lucian Bute
Mateusz Masternak

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2020, 08:31 AM
Post: #28
RE: Spadające gwiazdy
Czy Cazares zakończył "spadanie" Chaveza Jr.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości