Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
06-06-2016, 12:29 PM
Post: #1021
RE: MMA
(05-06-2016 10:55 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Uważacie, że Karaoglu powinien pojawiać się na następnych galach KSW? Ja już bym nie chciał więcej widzieć takiego podejrzanego typa, mimo iż w oktagonie spisuje się znakomicie, fajnie się go ogląda.

Też jakoś nie mam przekonania do pojawiania się takich osób na imprezach tego typu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 12:00 PM
Post: #1022
RE: MMA
RIP KIMBO :C

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 01:27 PM
Post: #1023
RE: MMA
W szoku jestem. Taki młody gość. Sad W dodatku facet naprawdę dał się lubić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 05:35 PM
Post: #1024
Bug RE: MMA
Karaoglu zwolniony z KSW! Federacja zapowiada dochodzenie kary umownej w wysokości 0,8 mln zł.

Wątpię, aby był to ruch z pobudek moralnych. Raczej z biznesowych. Tak czy inaczej dobrze, że kategorycznie odcinają się od tej patologii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 07:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016 08:14 PM przez Wietnam.)
Post: #1025
RE: MMA
Kimbo 42 lata atak serca, szkoda ze jeszcze wielu z nich będzie musiało odejść w
tak młodym wieku , aby wreszcie zrozumiano że Koks to całe zło.
Burneika też długo nie pochula,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2016, 02:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2016 02:54 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #1026
RE: MMA
Niejaka Sylwia Reichel chce zostać zawodniczką MMA. Ja dopiero dzisiaj się dowiedział o jej istnieniu, jak i o tym, że w Polsce są nie tylko strongmeni ale i strongwoman. Wink Życzę powodzenia.

A tak a propos, kojarzy ktoś z Was tą panią?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 09:14 AM
Post: #1027
RE: MMA
Krzysztof Jotko na gali UFC w Ottawie 19-06-2016 brutalnie znokautował Tamdan McCrory: http://www.cda.pl/video/8166044e

Niezbyt dobrze to wygląda. Ale widać, że Jotko zaczyna tam robić wielką karierę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 08:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2016 08:09 PM przez Wietnam.)
Post: #1028
RE: MMA
Nie zapominajcie ze juz za kilkanaście godzin Jędrzejczyk vs Gadelha 2 !!
nie przegapcie!
UFC fight night.

a z soboty na niedzielę UFC 200 z fenomenalnym Fight Cardem ...
m.in Jose Aldo vs Frankie Edgar
Miesha Tate.

walka wieczoru Cormier vs Anderson Silva,
tak tak, Bon Jones znowu wpadł na dopingu i wyleciał z rewanżu z Cormierem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 09:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2016 10:47 PM przez Wietnam.)
Post: #1029
RE: MMA
Transmisja od 4.00 extreme sport Channel . Już za kilka godzin, kolejna wojna
Aśki z Gadelhą, pierwszą JJ wygrała na punkty po bardzo ciężkim boju .




p.s
Dana się już w życiu tych zawodników na rozdzielał na face offach Big Grin
od tego się tak rozròsł w barach Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2016, 08:59 AM
Post: #1030
RE: MMA
Niesamowicie emocjonująca walka Aśki z Gadelhą. Warto było wstać w nocy i zobaczyć Polkę w akcji. Dziewczyna ma niesmowity charakter i serce do bójki. Dwie pierwsze rundy zdecydowanie przegrała, Brazylijka spychała ją do "lin" i tam wykorzystywała swoje zapasy. Od trzeciej rundy pojedynek należał już do Jędrzejczyk. Świetna stójka, nie dawała się sprowadzać do partetu i zupełnie zdominowała rywalkę. Brazylijka totalnie opadła z sił i dwie ostatnie rundy praktycznie oddała. Miała jeden zryw w piątej, ale Polka świetnie się obroniła. Naprawdę fajnię się to oglądało. Dwie panie na najwyższym poziomie. Nie wiem czy jest ktokolwiek pokonać Jędrzejczyk w słomkowej, skoro dwukrotnie nie dała rady Gadelha (choć pierwsze starcie jak na moje wygrała Claudia). Dla mnie to ewidentny nr2 tej kategorii wagowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości