Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
09-12-2013, 04:38 PM
Post: #561
RE: MMA
"Dlaczego offtop skoro jest to temat
związany z osobą Khalidova czyli
ogólnie MMA, a że Mamed nie ma
tutaj swojego wątku no to piszemy
tutaj."

Tak jak napisał BMH większość postów nie była związana z MMA i przez to zrobił się śmietnik.Offtop powstał aby takie sprawy dyskusje załatwiać tam.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 07:12 PM
Post: #562
RE: MMA
[Obrazek: brendanschaub.jpg]

Czy tylko mi ten gość przypomina Danny'ego Garcię?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 09:44 PM
Post: #563
RE: MMA
RedHawk
Patrząc na zdjęcie i nie czytając podpisu myślałem że Danny przeszedł do mma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 10:50 PM
Post: #564
RE: MMA
Tak a propos MMA...
Jakoś gale UFC nigdy nie wzbudzały we mnie większych emocji, ale ta jutro to nawet dla mnie, laika MMA, zapowiada się świetnie.
3 walki o wysokim charakterze emocjonalnym i co ważniejsze, 3 walki zawodników/zawodniczek, których bardzo cenię i znam. Walki Silvy z Weidmannem chyba nikomu nie muszę przedstawiać, ale pojedynki Josha Barnetta z Travisem Brownem i Rondy Rousey z Mieshą Tate wcale nie muszą ustępować pojedynkowi wieczoru. Naprawdę, po raz pierwszy w życiu zastanawiam się czy nie zarwać nocki na MMA, a mój głód wzmożony brakiem jakichkolwiek meczów potęguję tą chęć. A wy co myślicie o tej gali?
Zresztą, w Polsce PLMMA również ma wyjątkowo ciekawy fightcard. Chmielewski - Fabiński, Warchoł - Dylewski i jeszcze kilka fajnych pojedynków powodują, że może się jutro stworzyć fajny wieczór MMA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 10:41 AM
Post: #565
RE: MMA
http://1.bp.blogspot.com/-0_VS_EhGw-w/Ur...urt112.gif

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 11:00 AM
Post: #566
RE: MMA
Masakryczne było to złamanie, szkoda Silvy.... kolejna po Fedorze legenda, która najlepszy czas ma już za sobą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 11:08 AM
Post: #567
RE: MMA
Nadchodzi czas Jon Jonesa na tronie p4p.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 11:18 AM
Post: #568
RE: MMA
@BESTIA
Poczekajmy na rewanż z Gusaffsonem.... z tego co czytałem jest też możliwość, że Jones przejdzie do ciężkiej? warunki ma...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 12:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 12:44 PM przez BMH.)
Post: #569
RE: MMA
(29-12-2013 11:08 AM)BESTIA napisał(a):  Nadchodzi czas Jon Jonesa na tronie p4p.

Dla mnie, Jones juz od jakiegos czasu mogl, a nawet powinien byc jedynka p4p. Lepsza aktywnosc+wieksze sportowe wyzwania od Silvy i GSP, powinny wystarczyc. Zreszta pod wzgledem talentu-to moje subiektywna ocena- to Jones, czy St-Pierre, to dla mnie wyzsza polka niz Brazylijczyk, ktory jak na moj gust byl zawsze troszeczke przeceniany.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 01:33 PM
Post: #570
RE: MMA
(29-12-2013 11:18 AM)RedHawk napisał(a):  @BESTIA
Poczekajmy na rewanż z Gusaffsonem.... z tego co czytałem jest też możliwość, że Jones przejdzie do ciężkiej? warunki ma...

Nie spodziewałem się tak trudnej walki, w ewentualnym rewanżu Jones powinien wypaść znacznie lepiej.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości