Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
24-12-2017, 02:22 PM
Post: #1291
RE: MMA
Szpilunia zapowiedział:zaczynam treningi mma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2017, 03:02 PM
Post: #1292
RE: MMA
Co za żenująca i kiepsko wyreżyserowana szopka. Brakowało tylko tego, żeby na koniec pojawił się facet w stroju grabarza, który z katafalkową miną będzie "brał miarę na trumnę" dla któregoś z klaunów biorących udział w tym cyrku. Albo dla obu. Dziwię się, że ludzie jeszcze to kupują. Jakiś pocieszny jegomość z kondycją na dwie minuty truchtu i leczący kryzys wieku średniego końskimi dawkami sterydów "wyzywa do walki" czynnego zawodowego sportowca, pozostającego w ciągłym treningu, pod okiem jednego z bardziej cenionych trenerów w kraju. I ten zawodowiec nagle wyskakuje jak królik z rękawa i jeszcze sprzedaje panu aktorowi plaskacza... Widać wyraźnie, że w Polsce panuje wielki głód WWF i tym podobnych kabaretów i włodarze "federacji" KSW usiłują to wykorzystać. No nic, dopóki na rynku nie będzie dostępny cudowny specyfik, który odmłodzi mnie do 12-latka, to ja z tego pociągu wysiadam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2017, 04:48 PM
Post: #1293
RE: MMA
Fajny tweet znalazłem dziś.

Styczeń 2016 - Artur Szpilka walczy o mistrzostwo świata w boksie. Grudzień 2017 -
Artur Szpilka wchodzi do klatki KSW i prowokuje 45-letniego aktora do walki w MMA.
Szybki i bardzo przykry zjazd...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2017, 06:19 PM
Post: #1294
RE: MMA
KSW to odpowiednie miejsce dla tego klauna. On już nie ma jaj, żeby walczyć w ringu to pozostało mu błaznowanie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2017, 08:54 PM
Post: #1295
RE: MMA
Krychu podsumował krótko i trafnie temat. Szpilka właśnie w tym momencie pokazał jak bardzo w dupie ma boks i na czym mu tak naprawdę od zawsze zależy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2017, 10:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2017 10:48 PM przez redd.)
Post: #1296
RE: MMA
Jeśli Szpilka faktycznie zawalczy z tym 45-letnim aktorem - zawodnikiem naturszczykiem, to będzie to dwa razy większa żenada niż ściągnięcie Laszlo "Magyar Tyson" Fekete na galę w Wieliczce (choć oczywiście PPV sprzeda się znakomicie) Wink Co jednak byłoby dość dobrym podsumowaniem kariery tego tworu medialno - sportowego.

Ale niektórzy promotorzy będą mieć ból, kiedy to KSW zorganizuje Szpilka vs Zimnoch i jeszcze skutecznie odgrzeje zainteresowanie tym pojedynkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2017, 11:08 PM
Post: #1297
RE: MMA
(24-12-2017 06:19 PM)KrychuTMT napisał(a):  KSW to odpowiednie miejsce dla tego klauna. On już nie ma jaj, żeby walczyć w ringu to pozostało mu błaznowanie.

Dokładnie tak. Dla mnie Szpilka to już nie tyle bokser co bardziej celebryta a mnie świat celebrytów nie interesuje. Tym samym Szpilka też mnie przestaje interesować a jeszcze stosunkowo niedawno był kimś w kim można było pokładać nadzieje na jakieś sukcesy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 05:31 AM
Post: #1298
RE: MMA
"Walka" Szpilki z Oświecińskim to byłoby jedno z najmniej spodziewanych zestawień w historii sportów walki. Jestem prawie pewny, że do takiego czegoś dojdzie. Ciekawe, czy po zwycięstwie nad 45-letnim marnym zawodnikiem (i jeszcze marniejszym aktorem swoją drogą), będzie czuł się na siłach walczyć z Anthonym Joshuą Big Grin
Artur poszedł drogą celebryty, ale czy można mieć mu to za złe? Chyba każdy z nas wolałby zarabiać sześciocyfrowe niż czterocyfrowe sumy, prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 09:41 AM
Post: #1299
RE: MMA
Ale za walki z: Wilderem czy tymi bumami z USA z rekordami 30-12 nie zbierał 4- tylko 6-cyfrowe sumki.

Najman wrzucił na fb vloga, na którym mówi "Artur nie powielaj moich błędów i nie baw się w to gówno. Zapraszam Cię na galę na narodowym, gdzie będzie prawdziwy boks. [...] Rozmawiamy obecnie z teamami takich zawodników jak: Jennings, Kudriaszow czy Czisora. Dołączając do tego Mariusza Wacha i Izu Ugonoha, z którym też ostatnio rozmawiam, mamy 5 zawodników na światowym poziomie."
Raczej wątpię, żeby Artur na to poszedł. Najman pewnie mu nie da tyle co KSW, nie zbajeruje go szczytnymi celami, takimi jak pomoc chorym dzieciom, a sam Szpilka chyba też nie przepada za Najmanem i też woli szybką kasę z "MMA" niż odbudowywanie się i kolejne ciężkie boje z tym zapleczem, które Najman mu wymienił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2017, 10:58 AM
Post: #1300
RE: MMA
Wit
Jasne, że dostawał. Ale teraz co mu zostało? Takiej kasy co KSW nikt mu nie zapłaci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości