Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
19-05-2017, 12:16 PM
Post: #1211
RE: MMA
A ja wcale bym się nie zdziwił gdyby doszło do walki Floyd - McGregor, komercyjnie byłby to strzał w "dziesiątkę". Pod względem sportowym... no cóż, dla mnie byłoby to kolejne wydarzenie z serii "Z wielkiej chmury, mały deszcz". Jako faworyta wskazywałbym oczywiście Floyda, choć McGregor miałby szanse. Co do Jędrzejczyk, kolejny zakład na Forbet do przodu, obstawiałem wygraną Aśki przez jednogłośną decyzję sędziów. Trzeba jednak przyznać, że Andrade ma głowę ze stali, kopnięcie jakie zbierała na prawdę były mocne, a ona ani przez chwilę nie wyglądała na "podłączoną do prądu".
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 12:03 AM
Post: #1212
RE: MMA
KSW 39 już za tydzień Wink ponad 50 tyś biletòw sprzedane

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 07:09 PM
Post: #1213
RE: MMA



To mnie bardziej śmieszyło. xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 08:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2017 08:16 PM przez Wietnam.)
Post: #1214
RE: MMA
Nie lubię Popka, ale zapowiada się że wpuści wpiedol Hardkorowemu Koksowi, z tego co widzę na mmarocks
Mikołajuw trenuje co dziennie, robi parter, stòjke z profesjonalnymi trenerami a Burneika bawi się w filmiki
i rozpierdala arbuzy Wink

Lubie go ale nie ma podstaw chociaż aby zagrozić Popkowi który co prawda został zdemolowany przez Bociana
ale zachwiał nim porządnie na poprzedniej gali. Tej w sobotę nie będę oglądał bo nie wykupilem ppv
nigdy tego nie zrobiłem. Za dużo freakòw na tej gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2017 12:11 AM przez KrychuTMT.)
Post: #1215
RE: MMA
Koksu i Kowalczyk tyle krzyczeli , a jedyne co zrobili to tylko klepali XDD. Foszek Ciapatego po walce najjaśniejszy punkt gali, dupsko boli bo Polaki już go nie lubią haha XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2017 12:21 AM przez Wietnam.)
Post: #1216
RE: MMA
Dobre było jak Koksu odklepał ćiosy w parterze @Krychu. Tyberiusz szukał dziewczyny dla Pudziana a sam został jego
beach w klatce.

Ale focha Mameda nie widziałem co on tam zaskamlał.?

Niesamowite jest to że Rockowcy na swojej stronie po tematem gali zrobili ponad 1600 komentarzy to chyba rekord.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:22 AM
Post: #1217
RE: MMA
Nie chciał udzielić wywiadu po walce i wyszedł z oktagonu , bo go ludzie wygwizdali XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:33 AM
Post: #1218
RE: MMA
I dobrze, wszyscy pamiętają wałek z innym muslimem Karaoglu. Ostatnia jego walka w Polsce podobno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 01:27 AM
Post: #1219
RE: MMA
pamiętam jak na orgu wykrecilismy kiedyś 2000 momentów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 01:52 AM
Post: #1220
RE: MMA
To było za dobrych czasów. Teraz to nie możliwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości