Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
18-01-2017, 04:42 PM
Post: #731
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No to chyba się pochwalę jednak, bo to jakiś przełom i absolutne wykonanie założenia, jakie sobie zakładałem w kwietniu Smile Dzisiaj na wadze u dietetyka 99.3 kg., pierwszy raz zszedłem poniżej 100 kg pewnie od czasów podstawówki. Mega sprawa dla mnie! To był mój cel, jak zaczynałem się odchudzać. Sam jestem w szoku, że mi się to udało, nie wierzyłem.

Ale jedziemy dalej, nie po to przecież dietetyka opłacałem na 4 miesiące, żeby kończyć po dwóch tygodniach Big Grin Kolejny cel - kategoria cruiser. Trzymajcie kciuki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 04:53 PM
Post: #732
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Kuba gratulacje, a możesz przypomnieć ile masz wzrostu? Bo z drugiej strony obyś się nie zapędził i w przyszłości nie został skoczkiem narciarskim. Big Grin

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 05:01 PM
Post: #733
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
178 cm., jeszcze i tak sporo kilogramów nadwagi Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 05:04 PM
Post: #734
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Bardzo chętnie bym wziął od Ciebie 10kg, bo sam ważę 70 i mam problem z przybraniem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 05:07 PM
Post: #735
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
BOKS ja tak całe młodzieńcze życie miałem, że nie potrafiłem przytyć i pragnąłem od innych paru kilogramów. Niestety przed 40 moje marzenia zaczęły się spełniać i teraz sam bym się pozbył paru kilogramów. Szczególnie tych z brzucha. Wink

Kuba to faktycznie jeszcze trochę Ci brakuje. Powodzenia!

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 05:13 PM
Post: #736
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No sporo brakuje, ale przecież naraz nie da się zrzucić 20 lat totalnego zapuszczenia Big Grin A ze 135 kg. zejść do 99 kg to duży progres. Inna kondycja fizyczna, ale szczerze powiem też, że psychiczna, która tak naprawdę jest jeszcze ważniejsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 06:01 PM
Post: #737
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ale sami przyznacie, że nie jest fajne, jak się spotykacie z dziewczynami, i się okazuje, że one są szersze od was. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 07:20 PM
Post: #738
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Kiedyś ciężko było mi znaleźć taki okaz Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 07:31 PM
Post: #739
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No domyślam się. Big Grin Jednak fajniej czuć się przy takiej tym większym, a nie jak wykałaczka. Wink Chociaż i tak już jest trochę lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 08:06 PM
Post: #740
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jak naprawić sobie rotatory barków, bo od lat z tym chujstwem się użeram Sad. Kurwa skończy się tak, że zostanie mi tylko samo bieganie ( jak teraz) czego bardzo bym nie chciał Sad.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości