Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
01-12-2014, 09:41 PM
Post: #531
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Joker ładne prowo z tym gimnazjum Big GrinBig GrinBig Grin.

BTW. Dobra beka z zaczepek typu "wrzuć zdjęcie" skoro się wypowiadasz XD. Jak ktoś ma 2 cm więcej w bicepsie/klacie/łydce to czyni go większym "ekspertem" ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 09:55 PM
Post: #532
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(01-12-2014 09:36 PM)Joker napisał(a):  Link nie śmiga :/

Śmiga ten link: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1559

Chyba, że nie o ten Ci chodziło? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 10:07 PM
Post: #533
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Dzisiaj dokładnie minął 3.miesiąc mojej masówki, na której przytyłem z 66 na 75,5 Big Grin. Niby nic takiego, ale dokona ktoś tego na wegetariance ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 10:21 PM
Post: #534
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Wilku
Nie wiem,przyjdzie @Bestia to powie ja nie ma porównania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 10:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 10:55 PM przez BESTIA.)
Post: #535
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jak nie wchodzi to wyślę ci PW z wklejonym tekstem.

Plan jest taki
Tydzien1: 200 gram węgli 200B 50T
Tydzien2: 150 gram Wegli
Tydzien3: 150 gram Wegli
Tydzien4: 100 W
Tydzien5: 50 W
Tydzien6: Madafaka low carb

Jak to sobie rozłożysz to twoja sprawa, tylko pierwszy posiłek to Białko+Tłuszcze, idealna jajecznica.Możesz sobie zrobić tak ,że wyliczysz tygodniową ilość kcal i w dni treningowe dasz wiecej kcal a DNT mniej, to zdecydowanie lepsza opcja. Węgle było by dobrze dać po treningu w formie ładowania po pierwszym tygodniu zadecydujemy czy będą jakieś modyfikacji.

Rotować będziesz tylko węglami, powinno ładnie pójść 8 kg. Trenuj tym treningiem co podałem ma większy wydatek energetyczny i kwas mlekowy spowoduje że będziesz spalał tłuszcz nawet 24 h po treningu, po tym treningu ktoś powinien podnieść Cię z podłogi, zanieść do łóżka i podać jedzenie...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 11:12 PM
Post: #536
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Bestia na co to jest "dieta" ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 11:17 PM
Post: #537
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Na redukcje, a co za dużo węgli??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 11:24 PM
Post: #538
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
A jakbym odrazu zaebał 50węgli bez tej fazy schodzenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 11:26 PM
Post: #539
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Myślałem, że na masę.

Ja na masie zaczynam 200G owsianki (to już masz 108G węglów np.)
Na redukcji bym zaczął rano węglami 50G owsianki wręcz idealnie
Drugi posiłek rozłożyłbym na jajka, tak samo jak jadę na masie. 5 jajek, niech będzie całych, nikt się nie będzie bawił raczej tutaj w białka do białka, żółtka do żółtka.
3. To jest moim zdaniem przedtreningówka
Jak na masie mam 200G brązowego ryżu z warzywami, to na redukcji postawiłbym na piersi z kurczaka + brokuły.
4. Po treningu zjadłbym to samo, moze być ryba, ale bez żadnego ryżu, kaszy.
5.Nie ma to jak zakończyć dzień 200G twarogu + banan, dodać trochę odtłuszczonego mleka i mieć zajebisty wręcz jogurt.

W podsumowaniu nie doszedłbym do 200, chociaz może i masz rację, bo stopniowo zmniejszasz węgle, przy czym po masówce dajesz organizmowi czas na jakąś reakcję, bo zejście tak jak ja z około 350-400 węgli na 50, odbiłoby się na energii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 11:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 11:37 PM przez BESTIA.)
Post: #540
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jest takie prawdopodobieństwo, ze organizm będzie się chciał obronić przed taką drastyczną zmianą kcal i efekt będzie zupełnie odwrotny do pożądanego... To zacznij np od 150 i zobaczymy, jak pójdzie w dół zostawisz, jak nie dodasz interwały lub obetniemy kcal.

(01-12-2014 11:26 PM)CCConeser2 napisał(a):  Myślałem, że na masę.

Ja na masie zaczynam 200G owsianki (to już masz 108G węglów np.)
1.Na redukcji bym zaczął rano węglami 50G owsianki wręcz idealnie
2.Drugi posiłek rozłożyłbym na jajka, tak samo jak jadę na masie. 5 jajek, niech będzie całych, nikt się nie będzie bawił raczej tutaj w białka do białka, żółtka do żółtka.
3. To jest moim zdaniem przedtreningówka
Jak na masie mam 200G brązowego ryżu z warzywami, to na redukcji postawiłbym na piersi z kurczaka + brokuły.
4. Po treningu zjadłbym to samo, moze być ryba, ale bez żadnego ryżu, kaszy.
5.Nie ma to jak zakończyć dzień 200G twarogu + banan, dodać trochę odtłuszczonego mleka i mieć zajebisty wręcz jogurt.

W podsumowaniu nie doszedłbym do 200, chociaz może i masz rację, bo stopniowo zmniejszasz węgle, przy czym po masówce dajesz organizmowi czas na jakąś reakcję, bo zejście tak jak ja z około 350-400 węgli na 50, odbiłoby się na energii.

Ogólnie wszystko jest na plus, kiedyś pisałem, żeby na pierwszy posiłek nie dawać węgli, ale jak kto woli.
Ja na śniadanie nie dawał bym węgli, tylko po treningu w gliko, reszta ok.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości