Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
11-05-2014, 07:44 AM
Post: #361
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ważę teraz marne 75 kg i nie mogę trenować conajmniej przez 2 miechy, ile bialka powinienem spożywać?
Chcialbym bez treningu przybrać troszkę.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 02:11 PM
Post: #362
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Bestia
Nie wiem czy tak bez treningu da się urosnąć w miesku Smile Jednak tak od 1,5 do 2gramów napewno wystarczy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 02:18 PM
Post: #363
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Zależy jak bardzo wyniszczyła Cię choroba i czy poszło Ci coś w wątrobę/trzustkę. Jak masz w porządku te narządy to zacznij spokojnie od 1,3-1,5. Pamiętaj tylko, żeby nie mieć deficytu kalorycznego ale skoro się jakoś mega nie ruszasz to nie powinno być z tym problemu.
No i owocki/warzywka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 03:20 PM
Post: #364
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
Na samym białku masa mięśniowa Ci nie urośnie, mięśnie potrzebują impulsu do rośnięcia w postaci właśnie treningu, ale wiesz co? nie martw się. Poczekaj spokojnie te 2 miesiące aż będziesz mógł normalnie ćwiczyć, z tego co wiem jesteś w podobnym wieku co ja więc na wszystko masz czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 03:52 PM
Post: #365
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(11-05-2014 03:20 PM)RedHawk napisał(a):  @BESTIA
Na samym białku masa mięśniowa Ci nie urośnie, mięśnie potrzebują impulsu do rośnięcia w postaci właśnie treningu, ale wiesz co? nie martw się. Poczekaj spokojnie te 2 miesiące aż będziesz mógł normalnie ćwiczyć, z tego co wiem jesteś w podobnym wieku co ja więc na wszystko masz czas.

Obiecałem sobie że zrobię zajebistą formę i mało brakowało.W następne lato planuje dołożyć 20 kgTongueTongueWink.Aktualnie ważę już 77 kg i myślę że normalnie waga powinna wrócić chociażby do 80 kg.Planuje ważyć 90 kg z jak najmniejszym bf tak 8-10%Tongue.W rok raczej jest to niemożliweWink.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 04:10 PM
Post: #366
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
WSZYSTKO jest możliwe, to tylko zależy od nas samych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 05:32 PM
Post: #367
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
BESTIA
Był tu wczoraj taki koleś który pytał jak urosnąć,podałem mu więc kilka rad i myczków na upragnioną mase Wink
Szukaj w offtopie-inne-Jakie odżywki powinien brać bokser-*cóś takiego Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 06:10 PM
Post: #368
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Joker
Lepiej żeby BESTIA nie zastosował się do tych rad, dopiero co wrócił ze szpitala chcesz go znowu tam wysłać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 06:36 PM
Post: #369
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Przecież nie każe mu pić od razu całej wody z garczka po parówkach...
Wiem że jest w słabej formie więc najpierw niech zacznie od 1do 1,5 szklanki i z biegiem czasu zwiększanie porcji Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2014, 04:39 PM
Post: #370
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Do obeznanych w temacie-
Jaki mieliście trening siłowy na redukcji?Ja ćwicze 3xhiit i 3xtrening taki jak na mase.Waże już 90 a teraz zabieram się na poważnie jeszcze clenburexin musze kupić.Docelowo waga 85/4kg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości