Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
27-02-2014, 05:35 PM
Post: #231
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Sander,Martin
Serio wasze treningi skupiają się tylko na robieniu pompek, brzuszków i bicepsa hantelkami? a co z tricepsem, barkami, które też możecie robić za pomocą hantli i nie tylko? kapturki, kurde nawet plecy hantelkami zrobicie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 05:45 PM
Post: #232
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Triceps i barki też robie hantlami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 06:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 06:09 PM przez BESTIA.)
Post: #233
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No panowie dietka na redukcje 85-86, troszkę fatu się zebrało HEH.
Trening siłowy bez sprzetu Olivier Lafay.pdf na chomikuj jest cała książka, jeśli ktoś nie dostępu do żelastwa bardzo polecam.Jak zaczynałem kilka lat temu to ciężko mi było się podciągnąć 5 razy a potem 30 razy to była pestka serio.

RH każda aktywność jest dobra, wobec wszechobecnej otyłości u młodzieży i osób starszych.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 06:24 PM
Post: #234
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Bestia
Ile Ci zajeło z podciąganiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 06:32 PM
Post: #235
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Nie no oczywiście podobnie jak @Martin robię z tymi hantlami co tylko się da Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 06:57 PM
Post: #236
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Sander
To git!

@Crumb
Dlaczego BESTIA ma zrezygnować z aerobów? w czym mu to przeszkadza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 08:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 08:38 PM przez Krzych.)
Post: #237
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Sander, Martin

Mam podobnie, to jest normalne. Jeżeli się nie jeździ na żadne zawody i trenuje się tak tylko da siebie to ta motywacja gdzieś zanika po jakimś czasie. Treningi to przecież ciężka i męcząca sprawa, nieraz trzeba mieć dużo motywacji żeby się zebrać do treningu mimo zmęczenia, a jak nie są to przygotowania do żadnych zawodów to całkiem łatwo sobie odpuścić. Mi się teraz akurat udaje trenować regularnie bo zmieniłem dietę i plan treningowy i widzę bardzo duże efekty, ale też za jakieś 2 miesiące pewnie mi się odechce na jakiś czas. To zupełnie normalne. Gorzej jak ktoś odpada po tygodniu bo zaczyna się zmęczenie. Ale tak po dwóch-trzech miesiącach, to nic złego na trochę przestać. Nawet ci najwięksi robią sobie niemałe przerwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 08:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 09:01 PM przez BMH.)
Post: #238
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja cwiczenia w domu, to w ogole nie nazwalbym prawdziwym treningiem, choc wiadomo, ze lepsze to niz nic. Owszem, jak ktos sie potrafi zmusic do ostrego zapieprzania, to chwala mu za to, ale dla mnie to takie... malo powazne. Raz, ze motywacja jest slabsza, a dwa, ze nie zrobi sie takiego zestawu cwiczen jak na silce. Co innego salka.. sprzet... od za*ebania maszyn, duze ciezary... do wyboru do koloru. Tam nie ma zastojow. Idziesz robisz co masz robic, prysznic i wracasz. Jak tylko naprawie sobie stawy, to w domu moge sobie zrobic jedynie dwu/trzy dniowy rozruch, i spadam zapisac sie na treningi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:07 PM
Post: #239
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
A Wy panowie jak wolicie ćwiczyć samemu czy w grupie np na dużej siłce?
Ja osobiście nie wyobrażam sobie treningu na dużej siłce wśród wielu nieznajomych gości.Jak to dobrze że mam siłke w domu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:12 PM
Post: #240
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Lublin, nie jest duzy. Nie znajde chyba w calym miescie silowni, gdzie nie mialbym co najmniej jednego znajomego. Odpowiadajac na Twoje pytanie.. ja wolalem zawsze cwiczyc z innymi ludzmi. Nie tylko mialem lepsza motywacje, ale tez zawsze stal ktos obok, kto mogl asekurowac mnie podczas gdy bralem wieksze ciazary. Samemu nie da sie zrobic takiego treningu, jak z kims-moim zdaniem rzecz jasne.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości