Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
17-10-2013, 11:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2013 11:22 AM przez terq.)
Post: #221
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja się ostatnio zajarałem street workoutem.W tym widać prawdziwą siłę i kurcze muszę przyznać,że siła wyniesiona z siłowni mało tutaj pomaga.Już od jakiegoś pół roku staram się wykonywać trening właśnie pod ten workout (pompki z obciążeniami,podciąganie na drążku z obciążeniami w różnych kombinacjach,dipsy z obciążeniami,,frog standy,jakieś mostki, no i dużo ćwiczeń na mięśnie brzucha) i już mi to przynosi jakieś efekty.Polecam gdyby ktoś nie miał możliwości chodzenia na siłownie,zakupić drążek,zrobić jakiś pas z obciążeniami i ćwiczyć w domu. No i fajne akrobacje można robić w późniejszym czasie Wink

tutaj przykładowy filmik "zawodowców " http://www.youtube.com/watch?v=iuJ2YE30NYk

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 01:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 03:06 AM przez Splint3rPL.)
Post: #222
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Widzę, że jest tu kilka osób, które trochę się bawią w pompowanie bicka, więc mam nadzieję, że mi pomożecie : ).
Od początku lutego chodzę na siłownię (3 razy w tygodniu) i robię trening obwodowy. Mam już rozpisaną dietę na przyrost masy, zestaw ćwiczeń i od marca ruszam z konkretniejszym treningiem. Do tej pory nie przywiązywałem większej wagi do tego co jem (po prostu w miarę możliwości unikałem słodyczy). Znacie jakieś przepisy na smaczne, łatwe do przygotowania posiłki na taką dietę? Albo strony internetowe, gdzie znajdę takie przepisy (szukałem i nic nie znalazłem).
Mam rozpiskę ile powinienem w danym posiłku spożyć białka, tłuszczu, węglowodanów itd. Mam też listę produktów zawierających te składniki. Ale ponieważ nigdy tak naprawdę nie gotowałem, trudno mi coś sensownego z tej listy złożyć. A nie chciałbym jeść posiłków typu:
jem 150g gotowanego kurczaka, popijam to połową łyżki oliwy z oliwek, następnie przegryzam to trzema brukselkami i kończę serkiem wiejskim. Rozumiecie o co mi chodzi. Trzeba to wszystko jakoś połączyć w całość : ).
PS. Czy można w ogóle spożywać jakiekolwiek pieczywo? Razowe, dietetyczne (takie chrupiące)? 3 Posiłki w ciągu dnia będę musiał jeść na uczelni, więc wygodniej by było jakbym mógł sobie chociaż raz wszamać np. kanapkę z jakąś chudą szynką, albo serkiem topionym (te dodatki już mam w rozpisce).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 06:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 06:42 AM przez Joker.)
Post: #223
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Splint3l
To tak na mase wybieraj pieczywo ciemne/pełnoziarniste omijaj białe bo takie pieczywko po prostu tuczy.Co do kanapek ja zawsze robiłem sobie do szkoły 5/6 przykrywanych i szło mi na to- pół chleba ciemnego z ziarnem,5jaj,szynka z indyka,pomidor,sałata i sól do smaku.Co do dań głównych to z tym nigdy nie kombinuje zawsze ryż/kasze/ziemniaki/makaron do tego najczęściej kurczak smażony lub gotowany,tuńczyk ewentualnie wołowina jak jestem przy hajsach.Smile

Tutaj tak na szybko znalazłem:
http://m.sfd.pl/Przepisy_kulinarne-t52358.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2014, 02:29 PM
Post: #224
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Trzymam kciuki Spolint3rPL Big Grin

[Obrazek: Bicepsy.jpg]

Splint3rPL po treningu bica Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 01:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 01:03 AM przez Splint3rPL.)
Post: #225
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Dzięki Joker.

(26-02-2014 02:29 PM)kubala1122331 napisał(a):  Trzymam kciuki Spolint3rPL Big Grin

Dzięki, zobaczymy czy wytrzymam. A Ty nie pompujesz bicka? Jak się ostatnio widzieliśmy to wspominałeś, że niedługo też odstawiasz słodycze i zaczynasz pakować : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 01:57 AM
Post: #226
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja jak to ja. Bardziej słomiany zapał niż realne podejście do sprawy, ale nie wykluczam, że cały czas gdzieś mi to po głowie chodzi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 01:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 01:24 PM przez Sander.)
Post: #227
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja od dwóch tygodni też się trochę ruszam (już kilka razy po 2-3 miesiącach regularnych treningów odpuszczałem) Wink
Pompki, brzuszki i pompowanie bicka - hantelki po 7,5 kg każdy. Staram się też zwracać uwagę na to co jem ale jednak specjalistycznej diety nie będę przerabiał. Wystarczy mi to co mam. Życzę wszystkim pakującym efektów i zapału.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 01:25 PM
Post: #228
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Joker
Pieczywo jasne nie tyle co tuczy to jest po prostu nie zdrowe (zawiera gluten). Bo ile taka kajzerka może mieć kalorii? 50-60? chłopak spokojnie może sobie wcinać białe pieczywo, nie jest zawodowym kulturystą, dopiero zaczyna, ważne jest jednak to żeby nie przesadzać, ale jeżeli dzienne spożycie kalorii będzie się zgadzało to dlaczego nie? 5-6 kanapek przykrywanych? masakra, to jakie Ty masz zapotrzebowanie kaloryczne, że tyle wcinasz? ja po dwóch kromkach przykrywanych miałbym już pełny żołądek. Swoją drogą wspomniałeś o białych chlebie, że tuczy, a wiesz, że żółtka jajek też tuczą? Co do ''soli do smaku'' to jeżeli jesteś na diecie to radziłbym sól jednak odstawić, jest mega niezdrowa a poza tym już w takich normalnych posiłkach spożywamy tej soli aż zanadto, to już lepiej sobie popieprzyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 03:21 PM
Post: #229
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
RedHawk
Gdzie napisałem że jem te kanapki od razu?(Inna sprawa że spokojnie zjadłbym na raz)
Żółtko z jaj ma tyle witamin że szał są badania które pokazują że lepiej je jeść niż nie.
Co do soli to może na redukcji byłby problem(magazynowanie wody) na masówce jakoś nie mam do niej jakichś uprzedzeń(zresztą ile ja jej jem pare szczypt)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 05:07 PM
Post: #230
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(27-02-2014 01:23 PM)Sander napisał(a):  Ja od dwóch tygodni też się trochę ruszam (już kilka razy po 2-3 miesiącach regularnych treningów odpuszczałem) Wink
Pompki, brzuszki i pompowanie bicka - hantelki po 7,5 kg każdy.

Mam podobnie jak Ty, po kilku miesiącach przestaje i dupa...
Pompki tak, brzuszki - musze zacząć Wink, a hantelki masz jakieś lekkie bo moje ważą 12,5 kg...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości