Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
08-10-2013, 04:53 PM
Post: #211
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
Zamów sobie Stamina Boostera, ja go biorę, będą i aminokwasy, z tym, że kosztuje coś ok. 70 zł na sfd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 06:57 PM przez KrychuTMT.)
Post: #212
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Stamina Booster będzie ok.

Dodaj warzywka i owoce do diety ,będzie ok.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 07:45 PM przez Crumb.)
Post: #213
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Bestia odpisz mi jak najszybciej ILE WAŻYSZ i czy masz trening na masę mięśniową?

No i jesteś ektomorfik czy mezo? a może endo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 08:10 PM przez BESTIA.)
Post: #214
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ważę 75 kg, trening raczej na masę, czyli duże ciężary troszkę oszukane ostatnie powtórzenia.Typ budowy ektomorfik choć mój korpus wygląda jak litera V i wiele cech także z mezomofika ma moje ciało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:22 PM
Post: #215
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Mała z Ciebie bestia , Bestio.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:40 PM
Post: #216
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Praca, praca a efekty przyjdą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:44 PM
Post: #217
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Oczywiście , hard work &dedication

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:51 PM
Post: #218
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Wszystko trochę mi się oszukańcze wydaję. Hmm. Znaczy się SKĄD WIESZ ile zjadasz gramów płatków owsianych czy makaronu? NA OKO tak myślisz, czy ważysz?
Ważysz makaron przed czy po ugotowaniu bo to również ma duże znaczenie.
No i tego mleka pijesz dziennie 750 ml czy 500?
Wyszło mi mniej więcej że jesz około 200 gram białka dziennie i spożywasz około 3 tysięcy kalorii a jak na Twoją wagę to powinno być jak najbardziej wystarczjące. Jeśli to za mało to podwyższ kalorie o kolejne 200-300 kalorie i wtedy zobacz czy masa mięśniowa idzie.
No bo to powinno iść solidnie, jak już ćwiczyć to na całego heh. Efekty muszą być ciagle i nie pozwalać sobie na żaden zastój. Ciągle do przodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 09:27 PM
Post: #219
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ważę produkty przed ugotowaniem.Mleka piję 750ml, 500ml do płatków i 250ml gdy mieszam twaróg z mlekiem wlaśnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 10:52 PM
Post: #220
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Nie no, białka wcinasz dużo, naprawdę dużo jak na swoją wagę.
Kalorii też wcinasz dużo ale jeśli nie rośneisz to musisz podnieść kalorieSmile Wrzucić coś tłustego i postarać się też spowolnić metablizm. Zrezygnować z aerobow. No a jeśli nie rosną CI tylko łapy o których wcześniej wspomniałeś to próbować różnych treningówSmile Ja proponuję na biceps 9 serii i na triceps 10. U mnie jak nie chciały rosnąć to zmniejszyłem ilość serii i pomogło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości