Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
30-09-2013, 09:42 AM
Post: #131
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Wedlug mnie bo nawet juz nie do konca pamietam dlaczego tak dziwnie kaza dawkowac na tych opakowaniach no to wedlug mnie sa dwie opcje.
Albo chca wprowadzic klienta w blad aby szybciej uzyl ich kreatyny co zaoowocuje ze strony klientow szybszym kupnem kolejnej i to jest najbardziej prawdopodobna opcja tak samo jak wkrecaja nam spalacze i coraz to nowsze kreatyny aby pozbyc sie jak najwiekszej ilosci pieniazkow z naszych portfeli. Albo po prostu wszystkie te rady dotyczace dawkowania napisali zanim dokladnie przebadali kreatyne. teraz kiedy juz wiadomo o niej wszystko to wiadomym jest, ze to po prostu MIT a organizm nie jest w stanie przyjac wiekszej dawki niz 5-6 gr kreatyny dzennie.
Michal Karmowski mistrz polski kulturystyki jest zdania, ze w dni nietreningowe nie powinno przyjmowac sie kreatyny ale tutaj akurat zdania sa podzielone i wedlug mnie lepiej brsc rowniez w te dni. Nic sie nie stanie a moze akurat bedzie lepiej. Prosze sobie wpisac na yt "Michal Karmowski Kreatyna" on tsm to ladnie wyjasniaWink
poza kreatyna nic sie nie oplaca brac. To jedyny skuteczny suplement. no.i wiadomo jakies bialko czy carbo wedlug brakow w diecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 09:56 AM
Post: #132
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Crumb
Widziałem, na prawdę lubię oglądać Michała Karmowskiego, zna się na rzeczy i przy tym świetnie tłumaczy. Napisałeś, że poza kreatyną nic się nie opłaca brać. To dlaczego w sklepach jest tyle tych suplementów? sam Burneika ma przecież swoją firmę. Gdyby to wszystko było takim mitem to z pewnością tyle by tego nie sprzedawali, więc jak to tak na prawdę jest. I czy warto w moim wieku (17 lat) brać kofeinę dla pobudzenia? trochę jednak na tym serce cierpi zwłaszcza w tak młodym wieku. Napisz jaką polecasz kreatynę + carbo/białko, najlepiej z linkiem z sfd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 10:05 AM przez BMH.)
Post: #133
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Poczytalem temat od poczatku i widze, ze jest ostrrrrrroooooooo.Big Grin

Co do tych wszystkich treningow, to pierwsza sprawa to odpowiednie i reguralne odzywianie. Jak ktos nie wie jak rozpisac sobie diete, to proponuje pogadac z instruktorem z silowni i po klopocie. Tematu odzywek, roznego rodzaju wspomagaczy, to nawet nie poruszam, bo tu mozna calymi tygodniami dyskutowac co komu bardziej pomaga, a co mniej-to w wielu przypadkach jest juz sprawa indywidualna. Jeden lepsze efekty bedzie mial po produkcie X, a drugi po Y... kazdy organizm jest inny, tu nie ma jednego zlotego srodka. Bardzo wazna jest tez sama genetyka, jak ktos nie ma predyspozycji do "rosniecia", to zeby jadl 3x tyle i cwiczyl 5x wiecej co ktos lepiej uwarunkowany, moze nie zrobic nawet polowy efektow. Ja juz zaczynam sie pomalu sypac... bole stawow mam tak silne, ze trening dwa/trzy razy na tydzien(naturalnie wspomagajac sie proszkami przeciwbolowymi) to w moim przypadku max. Generalnie, teraz to nie cwicze nic, mialem drutowanego palca, najprawdopodoniej po wyjeciu druta juz nie bedzie nigdy w 100% sprawny, wiec od miecha jestem "nieskazony" treningiem.Sad

RedHawk(Wow...od kiedy to jest podjarka Haye? Gdzie Tomasz?)
To nie Ty kiedys pisales na forum, ze miales 40 w lapie?Smile Moze cos zle pamietam, to sorry.

Poczytalem temat od poczatku i widze, ze jest ostrrrrrroooooooo.Big Grin

Co do tych wszystkich treningow, to pierwsza sprawa to odpowiednie i reguralne odzywianie. Jak ktos nie wie jak rozpisac sobie diete, to proponuje pogadac

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:09 AM
Post: #134
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BMH
Może to mało wiarygodne wytłumaczenie, ale autentycznie walnąłem się w sprawdzaniu. Mam 35-36 cm. Podjarkę Haye'm mam od dawna, ale to, że mam go w sygnaturze o niczym nie świadczy. Po prostu lubię tego pięściarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:27 AM
Post: #135
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Crumb

"Inna sprawa to, że kreatynę można brać CIĄGLE. CAŁY CZAS. Ona będzie działała cały czas tak samo a więc można brać ją cały rok bez przerwy. Mówi się, że nie wolno bo organizm przyzwyczai się do niej i przestanie produkować własną albo przestanie działać. TO NIE PRAWDA. To zwykły mit wymyślony przez kogoś typu RoyJonesJr, który pisze swoje bzdety na sfd.pl i stara się poprawiać innych posiadając wiedzę "koksów" z własnej siłki"

Bzdura Kreatyna najlepiej działa tylko za pierwszym razem ,gdyby było inaczej po ulicach chodzili by sami kulturyści..

90% suplementów dostępnych na rynku nie działa na człowieka lub wręcz szkodzi!

działają jedynie:

1 KREATYNA, FORMA: SPROSZKOWANY MONOHYDRAT (jeśli chodzi o inne formy kreatyny, w większości są one nie sprawdzone); ALE UWAGA. Wg badań kreatyna na działa na wszystkich ludzi. Możesz należeć do grupy pechowców niewrażliwych na kreatynę (np. masz większość włókien typu I, wolnokurczliwych!),

BCAA/EAA (aminokwasy),

BIAŁKO WPC (koncentrat białka serwatkowego)

Kofeina - uwaga kofeina w tabletkach nie jest równa piciu kawy. To nie jest to samo! W tabletkach możesz dostarczyć odpowiednik wielu kaw (np. 400-600 mg dziennie). Uwaga- KOFEINA również nie działa na wszystkich ludzi np. przy nadużywaniu suplementów, piciu kawy i energy drinków.

Efedryna (ze względu na zakaz sprzedaży w USA i UE) niestety efedryna jest mniej dostępna niż kiedyś,
Geranium (geranamina, 1,3 dimethylamina, DMAA) – niestety, są zakusy by całkowicie zakazać tej substancji. Obecnie jest nielegalna/z bardzo ograniczonym dostępem w UK, USA, Kanadzie czy Australii, zakazała jej np. armia amerykańska,

Beta alanina - wykazuje działanie - zwiększenie siły, mocy i wytrzymałości mięśniowej;

To tyle

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 10:40 AM przez Crumb.)
Post: #136
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
nie kazdy diler narkotykowy uwaza ze jego towar jest zajebisty i nie znaczy ze skoro to sprzedaje to rowniez to spozywa. Domyslam sie, ze to samo tyczy sie Burneiki.
Na kazdym kroku robia nas w ciula. Pojdziesz do mechanika z jednym malym problemem to znajdzie 10 innych zeby tylko zarobic;p

kreatyna moze na kogos nie dzialac bo ma tyle w sobie naturalnej kreatyny ze ona mu wystarcza, pisalem o tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:48 AM
Post: #137
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Crumb
A jak poznać czy działa? co powinienem odczuwać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 11:22 AM
Post: #138
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Nie chce Cie klamac. Nie wiem.
Wieksza "pompa" na treningu?
Przede wszystkim szybki przyrost sily. Ja widzialem po sile. Masa miesniowa zawsze mi szla. Czy z kreatyna czy bez. Z nią troszke wieksza. Natomiast sila dosc powoli mi idzie a z kreatyna z tygodnia na tydzien super rezultaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 12:35 PM
Post: #139
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Zauważ że pozwalam Ci już myśleć że jesteś najlepszy na świecie Tongue

Nie mam ochoty na konwersajce z tobą. o tym dyskutuje na sfd z ludźmi z poziomem zkolei tu rozmawiam o boksie. Ale mniejsza...
Twoich wypocin też nie czytam ale po każdej kresce sie mnie czepiasz.

Proszę stary Tongue nie zachaczaj mnie. Dałem Ci już status głupka i go nie zmienie.

NyRy.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 12:56 PM
Post: #140
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Wiesz jak bardzo mnie interesuje jaki status mi nadales?
Zapewne tak samo jak Ciebie interesuje moje zdanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości