Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
11-11-2013, 11:20 AM
Post: #61
RE: Adamek - Głazkow
Ja nie spodziewam się 'nowego szybkiego Adamka'. To będzie ten sam poziom jak w walkach z Chambersem czy Cunninghamem. Glazkova widziałem w 3 walkach po których powiem dość ogólnie, że to gość który na pewno dzisiejszemu Adamkowi może dać równą walkę a nawet pokonać Polaka. Czasówki z żadnej ze stron nie przewiduję raczej i według mnie zadecydują punktowi. Komu dadzą decyzję przy równej walce? A może będzie to bitka do jednej gęby? Po wałku na Cunninghamie kolejna szczęśliwa decyzja dla Adamka mogłaby mocno naruszyć wizerunek ME. Jeśli werdykt odda to co dziać się będzie w ringu to stawiam na minimalną wygraną Adamka. Nie oszukujmy się - Glazkov jeszcze parę miesięcy temu był na tym forum i nie tylko anonimem. Myślę ,że moment upadku Adamka jest bliski ale jeszcze nie teraz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 11:45 AM
Post: #62
RE: Adamek - Głazkow
@Sander
Jeżeli Glazkov jeszcze parę miesięcy temu był anonimem na forum to świadczy tylko o poziomie forum a nie o Głazkovie. Ten gość to kolejny medalista olimpijski, który przeszedł na zawodowstwo. Najlepsze jest to, że jakiś czas temu wielu chciało zobaczyć walkę Adamka z Torem Hammerem a teraz gdy Tomek walczy z kimś o poziom lepszym od Tora jest narzekanie. Prawda jest taka, że Glazkov to po Arreoli, Kliczce najlepszy rywal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 11:59 AM
Post: #63
RE: Adamek - Głazkow
Sander
Moze i Glazkov byl anonimem, ale taka wygrana to bylaby za*ebista reklama i przepsutka do wiekszych potyczek. Generalnie, to licze na uczciwy rezultat, ale nie ukrywam, ze mocno wierze w Ukrainca. W sumie, to Glazkova widzialem raz w zyciu-chyba- na oczy... tak jak cala ta smieszna HW, tak i jej zawodnicy malo mnie interesuja, ale przed ta walka nadrobie braki i przyjrze sie lepiej, najblizszemu rywalowi Polaka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 12:45 PM
Post: #64
RE: Adamek - Głazkow
(11-11-2013 11:45 AM)RedHawk napisał(a):  Ten gość to kolejny medalista olimpijski, który przeszedł na zawodowstwo.

Ale co to ma do rzeczy? Medal olimpijski to żaden argument na zawodowstwie a jest wielu medalistów IO którzy zawodowo nie zaistnieli.

Cytat:Prawda jest taka, że Glazkov to po Arreoli, Kliczce najlepszy rywal.

Naprawdę cenisz Glazkova wyżej niż Chambersa, Cunninghama? W których elementach jest lepszy? Jakie są jego największe zalety? Ile razy go oglądałeś?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 02:04 PM
Post: #65
RE: Adamek - Głazkow
@Sander
Mimo wszystko trochę ma, za ładny uśmiech tych medali nie rozdają. Czy cenię bardziej Glazkova od Cunna czy Chambersa? pewnie, że nie cenię, ale uważam, że obecnie jest lepszym pięściarzem od nich i przede wszystkim prawdziwym ciężkim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 02:10 PM
Post: #66
RE: Adamek - Głazkow
(11-11-2013 02:04 PM)RedHawk napisał(a):  @Sander
pewnie, że nie cenię, ale uważam, że obecnie jest lepszym pięściarzem od nich
Ok Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 02:23 PM
Post: #67
RE: Adamek - Głazkow
Sander
RedHawk często pisze bzdury o Adamku i rywalach (nie obraź się Tongue), ale tym razem dobrze prawi. Głazkov może być trudnym rywalem dla Adamka. Weźmy pod uwagę wiek Tomka, wiek Głazkova, całe okoliczności tej walki.
A to, że ceni bardziej Cunna, a na dziś uważa za lepszego pięściarza Głazkova to nic niewłaściwego. Ja też na przykład bardziej cenię Adamka, ale za lepszego pięściarza na dziś uważam choćby Stiverne'a czy Fury'ego.
Głazkov - Adamek 45% - 55%Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 02:34 PM
Post: #68
RE: Adamek - Głazkow
Ale ja nie twierdzę, że to będzie łatwy rywal ale nie powiem też, że to większe wyzwanie i lepszy bokser od Chambersa i USS'a. Na pytanie o argumenty dostałem bardzo ogólną odpowiedź więc nie ciągnę dalej tej myśli.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 02:39 PM
Post: #69
RE: Adamek - Głazkow
@Sander
Dlaczego ogólną? po prostu wyobrażając sobie walkę Glazkova z Chambersem czy Cunninghamem w obu przypadkach widzę wygraną Glazkova.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 02:40 PM
Post: #70
RE: Adamek - Głazkow
Tak naprawdę w sobotę będziemy zdecydowanie mądrzejsi, bo jak na razie to zwykłe wróżenie z fusów. Nie wiadomo co pokaże Adamek, w swoim prime zlałby Głazkova nieprawdopodobnie, a teraz to nie wiem.
Czy jest większym wyzwaniem niż Cunn czy USS? Trudno powiedzieć, raczej to porównywalni przeciwnicy pod względem umiejętności (obecnych umiejętności), lecz Wiaczesław to prawdziwy ciężki. Stawiałbym te walki na równi, a przecież miał być rywal dwa poziomy wyżej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości