Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarobki bokserów
27-08-2015, 06:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2015 06:29 PM przez Metzger.)
Post: #161
Bug RE: Zarobki bokserów
Mayorga - 250 000 $
Mosley - 500 000 $

Walkę organizuje Mosley i gwarantuje Mayordze ćwierć miliona bez względu na wszystko. Natomiast sam zarobi jeżeli sprzeda się zakładana liczba biletów i pakietów PPV. Tak czy siak jak na ligę emerytów gaże są bardzo duże. Nie ujawniono natomiast wynagrodzenia dziewczyny Shane'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 09:02 PM
Post: #162
RE: Zarobki bokserów
Jak na noc żywych trupów bardzo dobra flota.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 10:49 PM
Post: #163
RE: Zarobki bokserów
Taka kasa dla tych nudnych klaunów,śmiech...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 08:39 AM
Post: #164
RE: Zarobki bokserów
To są normalne stawki dla bokserów "nobilitowanych" przez Floyda. Ktoś, kto walczył z Floydem nie ma prawa dostać mniej, niż pół miliona dolarów, a ktoś kto walczył z kimś, kto walczył z Floydem nie ma prawa dostać mniej, niż ćwierć miliona dolarów. Niezależnie od reprezentowanego poziomu, a także zainteresowania widzów. Prawo oczywiście niepisane, tylko umowne, ale działa. Jak ktoś nie wierzy, niech sprawdzi, jaką kasę dostawał np. schyłkowy Zab Judah. To nie jest spiskowa teoria, tylko spiskowa praktyka. Tak działa układ.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2015, 04:49 PM
Post: #165
Bug RE: Zarobki bokserów
Santa Cruz i Mares - po 1,25 mln $.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2015, 09:02 AM
Post: #166
RE: Zarobki bokserów
Wow... mega hajs - choć walka zapowiadała się (i wyszła) bardzo ładnie dla oka, ale mimo wszystko 2,5 miliona do podziału między dwóch piórkowych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 01:17 PM
Post: #167
RE: Zarobki bokserów
Wilder zarobił 1,4 mln $ a Duhaupas zaledwie 140 tyś $. Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 02:54 PM
Post: #168
Bug RE: Zarobki bokserów
(29-09-2015 01:17 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Wilder zarobił 1,4 mln $ a Duhaupas zaledwie 140 tyś $. Confused
Dla Franzuza to i tak największa gaża w życiu. Przy okazji widać kolejny powód takiego, anie innego prowadzenia Dzikusa - jego team wie, że długo nie zabawi na szczycie, więc starają się wycisnąć z niego jak najwięcej dolarów kontraktując słabiutkich przeciwników, którym mogą dyktować warunki i zgarniać lwią część kasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2015, 10:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2015 10:12 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #169
RE: Zarobki bokserów
Dobry bokser jednak może pokrzyżować ten biznes rekinów w tym sporcie. Królewska kategoria i królewski tytuł, równie dobrze walka mogła by sie odbyć o pas typu International albo Inter-Conti. To ani mistrz ani walka godna tego pasa. Jednak jak starszy z braci piastował tytuł takie zagrywki nie miały tu miejsca. No fakt była akcja z Charrem albo Dragonem. Ale ja od zawsze byłem zdania że dla Braci liczba potencjalnych pogromców ogranicza sie do 1-2 bokserów. Ale realne zagrożenia typu Haye,Povietkin,Solis czy nawet Adamek nie byli w stanie pokazać nic w ringu. Wildera na Witka nigdy by nawet nie wypuscil. Od amerykanina wolałem Stiverna który o ile dobrze pamiętam zawsze ubiegał o sie walke z Mistrzem. a teraz Wilder zarabia 6cio-cyfrowo i mówi sie o nim że nawet nieźle boksuje. choć walki nie widziałem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2015, 02:25 PM
Post: #170
Bug RE: Zarobki bokserów
Matthysse - 500 000 $
Postoł - 90 000 $
Soto - 100 000 $
Orozco - 100 000 $
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości