Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarobki bokserów
21-06-2014, 09:40 PM
Post: #91
RE: Zarobki bokserów
Guerrero milion? No ładnie... ile daje fakt, bycia pokonanym przez Floyda.
To teraz się nie dziwię, jak nazwał ofertę od obozu Keitha śmieszną -> jak mu dawali kilkaset tysięcy, a on dostaje milion za takiego przeciwnika.

Dawson 12 tysięcy? A nie miał 25 minus 20%?
Ogólnie niezależnie od różnicy, kilkanaście/dziesiąt tysięcy dolców za walkę to dno dla kogoś takiego. Nieźle, że się zgodził...
ale może nie miał wyboru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:43 PM
Post: #92
RE: Zarobki bokserów
@Gogolius
Początkowo miał zarobić 15 tys dolarów.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 10:06 PM
Post: #93
RE: Zarobki bokserów
A to okejka Wink dzieki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 01:11 PM
Post: #94
RE: Zarobki bokserów
Z powodu nie wypełnienia limitu wagowego Chad Dawson z zakontraktowanych wcześniej $15,000, po zapłaceniu kary otrzymał tylko $12,000. Jego rywal za ten pojedynek otrzymał $20,000.

Tego to już nie rozumiem Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 01:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2014 01:31 PM przez Metzger.)
Post: #95
Bug RE: Zarobki bokserów
Dawson po dwóch porażkach (w tym nokaut w 1 rundzie) był dla Haymona nabytkiem o wielkim ryzyku. Pewnie w kontrakcie miał zapis, że pierwszą walkę stoczy "za darmo", dla sprawdzenia formy fizycznej i psychicznej, a potem już będzie normalnie zarabiał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:01 PM
Post: #96
RE: Zarobki bokserów
Za sobotnią walkę Canelo ma zagwarantowane 1,5 mln dolarów + PPV, a Lara 1 milion dolarów + PPV. Pozostali członkowie gali:
Mares - 400 tys.
Oquendo - 50 tys.
Lopez - 125 tys.
Vargas - 75 tys.
Perez - 100 tys.
Herrera - 125 tys.
Kameda - 60 tys.
Singyu - 40 tys.

Miła niespodzianka to gaża Lary za bardzo nie odbiegająca od tej Canelo (choć jak PPV podzielą 80:20 to będzie inaczej). Herrera dość skromnie, licząc że walczy o pasek WBA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2014, 08:32 AM
Post: #97
RE: Zarobki bokserów
Lara naprawdę fajne pieniądze dostanie, podział PPV zapewne będzie korzystniejszy dla Canelo, ale to nie zmienia faktu, że Kubańczyk dobrze zarobi. Pamiętam, że przy pojedynku John Ruiz vs Roy Jones Jr panujący mistrz, jakim był John otrzymał 0 % ze sprzedanych abonamentów, a jego gaża nie była nawet w połowie tak wysoka jak gaża Roya, więc o ile na obsadę sędziowską Lara ma prawo narzekać, to na pieniądze na pewno nie. Z drugiej strony, Guerrero za swój powrót też dostał bańkę, a gdzie jego walce było do starcia Canelo vs Lara...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2014, 10:45 AM
Post: #98
RE: Zarobki bokserów
Ale Guerrero byly rywal FMJ a to w tym biznesie (jakim jest boks zawodowy Tongue) wiele zmienia. Milion dla "nudnego, amatorskiego boksera" to mega hajs. Nie wiem czy Rigo kiedykolwiek widzial takie pieniadze (jedynie mogl za Nonito tyle wziac ale nie mam pojecia ile dostal ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2014, 03:33 PM
Post: #99
RE: Zarobki bokserów
No tak, ale Lara wciąż nie rozumie czym jest boks zawodowy Tongue I z tego niezrozumienia dostanie wypłatę o jakiej wielu "rozumiejących" może tylko pomarzyć, czyli coś jednak musi robić dobrze Wink

A tak serio - to Kubańczyk po prostu założył sobie twittera, nazwał się "American Dream", obraża kogo się da, wparował na konferencję Alvareza, robi dym i jest od razu efekt. Co za tym idzie nierozumiejąca tego tłuszcza zaczyna komentować "nie lubię tego Lary, taki cwaniak, za kogo on się ma", ale w boksie zawodowym nie ma złej popularności i Lara to ewidentnie zrozumiał Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2014, 07:43 PM
Post: #100
RE: Zarobki bokserów
Kurde, zajebiste argumenty na rozmowe z copem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości