Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarobki bokserów
20-10-2013, 08:30 PM
Post: #41
RE: Zarobki bokserów
Ciekawe ile za walkę dostał taki Gollum lub Zimnoch, szkoda , że w Polsce nie upubliczniają wysokości gaż.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 05:08 PM
Post: #42
RE: Zarobki bokserów
i mnie ciekawe...czy Szpilka..o co to za koszty w ogole? 5 000 USD za boj? 10 000? 30 000 ? choc to nie skromnie pytanie...prawda.. Czy jest jakis sens boksowac w Polsce czy to chyba jesli nie mozesz znalecz innej ,lepszej praceHuh w ofisu czy gdzie-indziej..Ile moze otrzymac za boj chlopak takiego poziomu np.jak Masternak?Huh(minimalnie)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 06:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 06:40 PM przez TomaszX.)
Post: #43
RE: Zarobki bokserów
Jednak Alvarado został doceniony za te walki z Riosem i Prescotem i dostał 1,3mil jak wspomniano
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2013, 11:59 AM
Post: #44
Bug RE: Zarobki bokserów
Wypłaty zawodników nowojorskiej gali z 2 listopada:

Gołowkin - 400 000 $
Stevens - 290 000 $
Abdusałamow - 40 000 $
Perez - 30 000 $
Afolabi - 20 000 $
Janik - 20 000 $

Zwraca uwagę stosunkowo niska gaża Gołowkina (np. w porównaniu do gaż za walkę Alvarado-Prowodnikow) o raz dość wysoka Stevensa. Wygląda na to, że Gołowkin faktycznie jest unikany i nie pozostaje mu nic innego jak zachęcać przeciwników dużą kasą uszczuplając przy tym swoje zarobki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2013, 12:11 PM
Post: #45
RE: Zarobki bokserów
To nie tak. Stevens po prostu wyszczekał sobie wielką wypłatę, bo rzeczywiście nie zasługuje na te pieniądze. Gołowkin niestety o niczym nie decyduje, a jego grupa K2 nie ma jeszcze mocnej pozycji w negocjacjach z HBO i dlatego póki co "GGG" nie zarabia wielkiej kasy. Top Rank jest w tej chwili absolutnym numerem jeden w HBO, więc Alvarado i Rusłan (nie mówię nawet o Chavezie i Cotto, którzy przytulili ponad dwa miliony na łebka) dostali fajne pieniądze, a nie zapominajmy, że stary Bob też na tym źle nie wyszedł. Kiedy Gołowkin zaliczy jeszcze parę nokautów i jego wyniki TV będą tak wysokie jak Chaveza i Cotto, to wielka kasa nagle się znajdzie. Jeśli "GGG" dalej będzie wygrywał, najpóźniej za kilkanaście miesięcy będzie pokazywany w PPV.

www.facebook.com/BokserOrg
https://twitter.com/LeszekDudek
https://twitter.com/bokser_org
http://www.youtube.com/user/bokserorg
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2013, 09:38 PM
Post: #46
Bug RE: Zarobki bokserów
Orientujecie się jak wyglądają zarobki na szczycie MMA?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2013, 11:20 PM
Post: #47
RE: Zarobki bokserów
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze średniej
185 lbs: Chris Weidman (24 + 24 tys. $) pok. Andersona Silvę (600 tys. $)

145 lbs: Frankie Edgar (120 + 120 tys. $) pok. Charlesa Oliveirę (21 tys. $)
185 lbs: Tim Kennedy (60 + 30 tys. $) pok. Rogera Gracie (50 tys. $)
185 lbs: Mark Munoz (42 + 42 tys. $) pok. Tima Boetscha (37 tys. $)
145 lbs: Cub Swanson (29 + 29 tys. $) pok. Dennisa Sivera (33 tys. $)

185 lbs: Andrew Craig (12 + 12 tys. $) pok. Chrisa Lebena (51 tys. $)
155 lbs: Norman Parke (15 + 15 tys. $) pok. Kazukiego Tokudome (8 tys. $)
265 lbs: Gabriel Gonzaga (29 + 29 tys. $) pok. Dave’a Hermana (23 tys. $)
155 lbs: Edson Barboza (23 + 23 tys. $) pok. Rafaello Oliveirę (14 tys. $)
170 lbs: Brian Melancon (8 + 8 tys. $) pok. Setha Baczynskiego (16 tys. $)
170 lbs: Mike Pierce (28 + 28 tys. $) pok. Davida Mitchella (10 tys. $)


ogólnie łatwo wygooglować
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 08:46 AM
Post: #48
RE: Zarobki bokserów
(03-11-2013 09:38 PM)Metzger napisał(a):  Orientujecie się jak wyglądają zarobki na szczycie MMA?

Z tego co wiem, zarobki w UFC są mniejsze niż w w czołówce bokserskiej. Chodziły nawet plotki, że w KSW można więcej wytargać niż w UFC. Jak jest w innych federacjach nie wiem.

Co do zarobków w Polsce. Gaże nie są podawane, bo mógłby być wstyd, ale skoro bokserzy nie rzadko muszą pracować zawodowo, a młodzi się muszą zadłużać, aby zapłacić za sztab szkoleniowy, obóz czy nawet gażę dla przeciwnika, to nie może być dobrze Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 09:17 AM
Post: #49
RE: Zarobki bokserów
Andre Ward za walke z Edvinem Rodriguezem zarobi 2mln$ (początkowo 1.9mln$).Edwin zaś otrzyma 800 000 zielonych(wstępnie 1mln).Kwoty sie zmieniły ponieważ Rodriguez nie zmieścił sie w limicie przez co musiał zapłacić 200 tys kary z czego 100tys przelano na konto Andre.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 10:18 AM
Post: #50
RE: Zarobki bokserów
Myślę, że tragiczny przypadek Abdusalamowa wpłynął na przewartościowanie relacji zdrowie/kasa wśród bokserów wagi ciężkiej i stąd tak dużo chorób i kontuzji w krótkim czasie (Adamek, Haye, Modugno). Okazało się, że nie trzeba wcale być znokautowanym, żeby stracić zdrowie lub nawet życie. Oczywiście próg ryzyka będzie inny dla Modugno, inny dla Adamka, a jeszcze inny dla Haye'a.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości