Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bokerskie przypadki
26-08-2013, 09:21 PM
Post: #11
RE: Bokerskie przypadki
Cunn, Briggs (szczególnie druga mogła iść w obie strony), Chambers - tutaj też mogło być różnie. Równe walki zawsze dla niego, nierówne też a wałka na niekorzyść brak.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:28 PM
Post: #12
RE: Bokerskie przypadki
Cunningham wałek był, choć widziałem w boksie większe. Z Chambersem kontrowersji raczej nie ma. Może sędziowie trochę za wysoko punktowali, ale Adamek to wygrał. Walka z Briggsem mogła pójść w dwie strony, sam tak piszesz, więc wałka też raczej nie było.
Wielu bokserom bokserzy tak sprzyjali i ta twoja lista by musiała być o wiele nazwisk dłuższa, bo np. nawet takiemu Mayweatherowi sędziowie pomagali. Ale nie wnikam, twoja opinia, twoje prawoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:34 PM
Post: #13
RE: Bokerskie przypadki
Raz mu wyraźnie pomogli a nie skrzywdzili nigdy.
Już niejeden dominował rywala bardziej niż Adamek - Chambersa, Cunna (nawet w I), Briggsa czy nawet Arreolę - a punktowo przegrywał. Adamek ma szczęście do sędziów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:43 PM
Post: #14
RE: Bokerskie przypadki
Nie można pisać, że Adamek ma szczęście do sędziów, bo go nie zwałowaliSmile Arreoli nie zdominował, ale wyraźnie pokonał, to samo Chambersa. Gdyby przegrał te walki, byłby mały skandal.
Ale masz rację w jednym, taki Arslan zdecydowanie bardziej zdominował Hucka jak Adamek Arreolę czy Chambersa, a jednak przegrałTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2013 09:56 PM przez Sander.)
Post: #15
RE: Bokerskie przypadki
Było dużo okazji by go przekręcić a jednak zawsze jego ręka szła w górę. Walki z Dawsonem nie liczę bo to była jednostronna walka.
Po walce z Cunnem nabrałem wątpliwości co do pracy sędziów w walkach z jego udziałem. Kto wie czy Estrada, Arreola czy Eddie mogli pokonać Adamka inaczej niż przez TKO/KO. Kilka równych walk a werdykt zawsze dla Polaka..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2013 09:57 PM przez kubala1122331.)
Post: #16
RE: Bokerskie przypadki
Cytat:Było dużo okazji by go przekręcić a jednak zawsze jego ręka szła w górę.

Matko droga... Jak historia boksu pokazała nie raz, każda walka jest okazją, by kogoś zwałować. Trzeba tylko podziękować sędziom, że byli uczciwi, a nie zarzucać im, że sprzyjali Adamkowi, bo go... nie zwałowali: )
Nie rozumiem cięSmile Taki Guerrero, Ortiz, Cotto też musieliby znokautować Floyda by z nim wygrać. A myślisz, że Alvarez na punkty ma jakieś szansę? Według mnie nie ma żadnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:57 PM
Post: #17
RE: Bokerskie przypadki
1.Równe walki zawsze dla niego.
2. Wał z Cunnem

Dla mnie wystarczy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 10:03 PM
Post: #18
RE: Bokerskie przypadki
Shy

OK, nie wnikamTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 10:13 PM
Post: #19
RE: Bokerskie przypadki
Masę bokserów można by tu wpisać ale Adamek też z przychylnością sędziów mi się kojarzy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 10:15 PM
Post: #20
RE: Bokerskie przypadki
Właśnie o to mi chodziło, że idąc twoimi kryteriami to można dodać chyba nieskończoną liczbę bokserów: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości