Ankieta: Jakim wynikiem zakończy się walka?
Ankieta jest zamknięta.
Chiosra przez KO/TKO 68.42% 13 68.42%
Chiosra na PKT 15.79% 3 15.79%
Remis 0% 0 0%
Gerber przez KO/TKO 10.53% 2 10.53%
Gerber na PKT 5.26% 1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora vs Gerber
21-09-2013, 09:13 AM
Post: #81
RE: Chisora vs Gerber
RedHawk
Też mam wesele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 09:16 AM
Post: #82
RE: Chisora vs Gerber
Może to wasze ?Tongue

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 09:57 AM
Post: #83
RE: Chisora vs Gerber
Splint3rPL
Gdyby walka Daniela była godzinę później to bym spojrzał na Derecka i zorientował się jak się prezentuje w nowej wadze. Tak to obejrzę retransmisję, chyba, że MMA szybko się skończy. Wolę luknąć na jakąś w miarę wyrównaną walkę, a nie na trening Derecka, który nawet się spocić nie zdąży: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 10:13 AM
Post: #84
RE: Chisora vs Gerber
MMA do BOKSU to jak trabant do porsche.....ja nie mam dylematu co oglądać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 10:29 AM
Post: #85
RE: Chisora vs Gerber
Martin
Zgadzam się z tobą w 100%, ale jak walczy Polak w najlepszej organizacji na świecie to miło na to popatrzeć: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 11:26 PM
Post: #86
RE: Chisora vs Gerber
Typowy brytyjski sędzia , przerwał za szybko -.-

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 11:27 PM
Post: #87
RE: Chisora vs Gerber
Moim zdaniem walka zakończona w odpowiednim momencie. Gerber wcale się nie bronił. A sędzia jest Włochem, taki szczegół...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 11:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2013 11:43 PM przez KrychuTMT.)
Post: #88
RE: Chisora vs Gerber
Takie przerwania psują show , potem wszyscy się dziwią dlaczego MMA zyskuje fanów . Co do walki Dereck niczym mnie nie zachwycił. Rozbił Gerbera co było pewne , na twarz swoje zebrał co mnie lekko zdziwiło Gerber to przecież poziom cyca , szybkościowo się poprawił , cios wydaje się strasznie waciany . Ot co bez szału , walkę fajnie się oglądało, szkoda ,że Gerber nie padł na deski no ale z takim WŁOSKIM sędzią to było niemożliwe Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 11:47 PM
Post: #89
RE: Chisora vs Gerber
E tam, walka przerwana zasłużenie. Jeszcze 10 sekund i zakończyłoby się ciężkim nokautem.
Wynik do przewidzenia, walka bez historii. Trudno nawet jakikolwiek wniosek z tej walki wyciągnąć. Gerber jest nikim i tak naprawdę nie wiadomo jak odchudzenie Chisory na niego wpłynęło.
Gerber jest bardziej napompowany od Wawrzyka, dla mnie Polak jest lepszym pięściarzem niż ten bum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 11:58 PM
Post: #90
RE: Chisora vs Gerber
Sauerlandowie chyba po raz ostatni chcieli na Gerberze zarobić, póki był wysoko w rankingach. Beztalencie straszne.

Chisora przynajmniej pokazał sportową sylwetkę tym razem. Pojedynek okazał się dla niego łatwy, choć wyłapał mocny cios na szczękę, po którym dosłownie zatańczył.

Ciekawe, czy Bojcow wyjdzie do Chisory (on jest obowiązkowym pretendentem EBU)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości