Ankieta: Jakim wynikiem zakończy się walka?
Ankieta jest zamknięta.
Chiosra przez KO/TKO 68.42% 13 68.42%
Chiosra na PKT 15.79% 3 15.79%
Remis 0% 0 0%
Gerber przez KO/TKO 10.53% 2 10.53%
Gerber na PKT 5.26% 1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora vs Gerber
22-09-2013, 01:20 PM
Post: #101
RE: Chisora vs Gerber
Gerber i tak w tej walce wyglądał lepiej niż w innych, ale nie zmienia to faktu ze nadal nic z niego nie będzie, zupełnie nie rozumiem czemu wdawał się w walkę w półdystansie z takim zawodnikiem jak Chisora, który czuje się doskonale w bliskim kontakcie. Chisora tez jakoś nie błyszczał specjalnie, w poprzednich walkach więcej ruszał głową, bardziej balansował a tutaj atak w linii prostej. Może to wina przeciwnika że pozwalał mu na to i nie zmuszał do pracy. Co do zbijania wagi, zgadzam się z wami, że to tak jak by zabierał sobie atuty. W tej walce nie błyszczał tak samo jak w poprzedniej z Malikiem. Potencjał ma, drzemie w nim coś co pozwala sądzić, że będzie robił zamieszanie w HW, nie mniej jednak nadal nie wypadł przekonująco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 01:24 PM
Post: #102
RE: Chisora vs Gerber
W sumie trochę szkoda mi tego rekordu Chisory... porażek z Furym i tym bardziej Heleniusem być nie powinno. Chociaż jeżeli chodzi o walkę z Furym to Dereck sam sobie zawinił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 04:05 PM
Post: #103
RE: Chisora vs Gerber
Ciekawe z kim Dereck stoczy pierwszą obronę pasa . Z Bojcowem czy Denis znowu wydyga Tongue ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 05:41 PM
Post: #104
RE: Chisora vs Gerber
Ten pas jest mu zbędny. Może w ogóle nie będzie go bronił. Dostanie propozycję walki z Wilderem czy coś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 08:23 PM
Post: #105
RE: Chisora vs Gerber
Chisora zdaje się wracać na właściwe tory. O ile po porażce z Haye'm myślałem, że to go mocno zastopuje to teraz zdaje się, że sobie wiele rzeczy poukładał, ma jakiś plan na karierę i znów liczy się w HW. Liczę na Derecka. Tak trochę z tylnego siedzenia systematycznie buduje dyspozycję i umacnia pozycję.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 08:46 PM
Post: #106
Bug RE: Chisora vs Gerber
(22-09-2013 05:41 PM)Crumb napisał(a):  Dostanie propozycję walki z Wilderem czy coś.
Dowcip miesiąca!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 08:52 PM
Post: #107
RE: Chisora vs Gerber
Wilder ma walczyć z Mitchellem.
Papierowa szczęka vs Atomowy cios ( David jak łuk się goi? Tongue ).. Emocje sięgną zenitu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 08:08 PM
Post: #108
RE: Chisora vs Gerber
Zajebiście. Kolejna bombowa walka a ja nie oglądałem. Uraczy ktoś linkiem czy na YT sobie poradzę?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 08:10 PM
Post: #109
RE: Chisora vs Gerber
@Jerome



"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 08:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2013 08:13 PM przez Sander.)
Post: #110
RE: Chisora vs Gerber
YT to pada na ryja.
Ani tam Garcia vs Matthysse ani Floyd vs Canelo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości