Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siergiej Kowalow
03-12-2014, 04:46 PM
Post: #71
RE: Siergiej Kowaliew
Chodziło mi o Stevenson-Pascal a nie Stevenson-Kovalev, dopiero teraz widzę, że jest źle napisane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 04:49 PM
Post: #72
RE: Siergiej Kowaliew
Ja jestem bardzo zadowolony bo nie cenie Pascala nizej od Adonisa. Podobal mi sie w walce z Bute gdzie pokazal kilka "myczkow" i moze dac Kovalevowi fajna walke. Siergiej nie jest tu wcale tak wielkim faworytem choc jak tak zahamowal poczynania Hopkinsa to ciekawe co wymysli Pascal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 04:59 PM
Post: #73
RE: Siergiej Kowaliew
Ja nawet uważałbym Pascala za minimalnego faworyta ze Stevensonem. Dlatego chciałbym tą walkę najpierw, a zwycięzca z Kovalevem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 03:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 03:31 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #74
RE: Siergiej Kowaliew
"- Myślę, że pojedynek mógłby się odbyć w przyszłym roku. Uważam Kowaliowa za niesamowitego punchera, jestem jego fanem. Ale Jurgena nie można lekceważyć. Jeśli spojrzeć na jego ostatnie walki, widać, że nauczył się nowych rzeczy. Ma siłę ciosu i instynkt zabójcy - powiedział Sauerland."

Jest to jedna z lepszych opcji dla Kovaleva bo pieniądze za walkę powinny być dobre zwłaszcza jeśli zawita do Niemiec. Najpierw jednak Pascal, a potem trzeba złapać kurczaka Adonisa.

Jurgen nie ma tematu to wrzucam tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 12:48 PM
Post: #75
RE: Siergiej Kowaliew
Pascal nie wygral ostatniej walki zadajac cios po komendzie "stop" - walka uznana za no contest. Nie przeszkadza do jednak w doprowadzeniu do pojedynku Pascal-Kovalev. Nieoficjalnie panowie zawalcza w Kanadzie 14.03.2015
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2015, 08:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2015 08:39 PM przez Metzger.)
Post: #76
Bug RE: Siergiej Kowaliew
Artur Beterbijew oświadczył, że chętnie spotka z Kawaliowem, aby "po raz kolejny go pobić". Siergiej wyśmiał islamistę i powiedział, że kiedy razem sparowali, to tak go tłukł, że głowa odskakiwała mu aż do dupy, na co jest wielu świadków. Natomiast w oficjalnej walce amatorskiej zwałowano go, bo miał przeciwko sobie skorumpowany układ. Wytknął mu też, że "zesrał się" przed Chilembą.

W każdym razie ich potencjalna walka mogłaby być wyjątkowym widowiskiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2015, 08:52 PM
Post: #77
RE: Siergiej Kowaliew
Kowaliow jak na siebie to daje radę w trashtalku, Beterbijewa też ładnie pocisnął, chciałbym zobaczyć potencjalną walkę i najlepiej wygraną Siergieja przez nokaut.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2015, 11:10 PM
Post: #78
RE: Siergiej Kowaliew
(21-03-2015 08:34 PM)Metzger napisał(a):  kiedy razem sparowali, to tak go tłukł, że głowa odskakiwała mu aż do dupy, na co jest wielu świadków.
Big Grin Nie no, dawno już nie słyszałem tak dobrego tekstu. Big Grin

(21-03-2015 08:34 PM)Metzger napisał(a):  W każdym razie ich potencjalna walka mogłaby być wyjątkowym widowiskiem.
Już nie mogę się doczekać. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2015, 02:11 AM
Post: #79
RE: Siergiej Kowaliew
Kovalev sobie coraz śmielej poczyna poza ringiemSmile

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2015, 09:00 AM
Post: #80
RE: Siergiej Kowaliew
To samo Gołowkin,w walce z Murrayem to pokazywał ale też poza ringiem zrobił się śmielszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości