Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
27-01-2016, 10:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016 10:23 PM przez kubala1122331.)
Post: #781
RE: Ciekawostki sportowe
Dzisiaj to już mi chyba nic humoru nie poprawi. Nie po takim gwałcie. Siedzę jak debil i się gapię w telewizor, kompletnie załamany. Ale mi szkoda chłopaków, nie zasłużyli na to.

Przypominając klasyka - w podobny sposób przesiedziałem 45 minut Wink

http://scr.hu/2fdt/yw3oe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 10:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016 10:39 PM przez Wietnam.)
Post: #782
RE: Ciekawostki sportowe
(27-01-2016 08:47 PM)Martin napisał(a):  Z mojej bardzo pobieżnej obserwacji tego turnieju wynika, że Norwegia wyrasta na głównego faworyta do tytułu mistrza Europy.

Pobieżna, i nawet bardzo prawdopodobna, grają
bardzo widowiskowy i efektywny
Handball,
Ale o tym później.

(27-01-2016 10:21 PM)kubala1122331 napisał(a):  Dzisiaj to już mi chyba nic humoru nie poprawi. Nie po takim gwałcie. Siedzę jak debil i się gapię w telewizor, kompletnie załamany. Ale mi szkoda chłopaków, nie zasłużyli na to.

Przypominając klasyka - w podobny sposób przesiedziałem 45 minut Wink

http://scr.hu/2fdt/yw3oe

Gwałt .
Cytując klasyka , Wink
Chorwaći zrobili nam dziecko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 10:51 PM
Post: #783
RE: Ciekawostki sportowe
Ej panowie a ten, jak mu to było.... Jurecki to grał kiedyś w piłkę ręczna?

Nawet szkoda cokolwiek analizować, fatalny mecz pod każdym względem.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 11:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016 11:16 PM przez Pakman.)
Post: #784
RE: Ciekawostki sportowe
(27-01-2016 10:21 PM)kubala1122331 napisał(a):  Dzisiaj to już mi chyba nic humoru nie poprawi. Nie po takim gwałcie. Siedzę jak debil i się gapię w telewizor, kompletnie załamany. Ale mi szkoda chłopaków, nie zasłużyli na to.

Przypominając klasyka - w podobny sposób przesiedziałem 45 minut Wink

http://scr.hu/2fdt/yw3oe

Błagam Cię, Kuba. Zasługuje się na wynik tylko własną grą, niczym innym. Nasi zasłużyli na to, co mają. Nie ma tu żadnej filozofii. Sport jest tu bezwzględny. To co nasi grali, to był jakiś dramat. Od początku zagubieni i bez woli walki, co najgorsze. Przecież to Chorwaci mieli teoretycznie przed tym meczem mikroskopijne szanse na półfinał. Oni musieli wygrać 11 golami, a my przegrać 3. Oni okazali się mistrzami, nasi dali dupy. Nie pojmuję, po prostu nie pojmuję jak można było nie przygotować jakiegokolwiek planu B??? Chorwaci wysunęli w obronie Duvnjaka kilka metrów do przodu i my nie znaleźliśmy przez cały mecz odpowiedzi na to, ba nawet nie było żadnych desperackich prób tylko wyjście na egzekucję w II połowie. Żeby było jeszcze lepiej, to nie jest nic nowego u Chorwatów. Kiedyś nawet grali ekstremalnie niewygodnym i niestandardowym ustawieniem w obronie 3-1-2 z Vorim w środku, wysuniętym daleko poza obszar pracy kołowego, który swoim wielkim cielskiem blokował podania Bieleckiego, Tkaczyka czy Lijewskich, zmuszając nas do rozgrywania bardzo daleko od bramki. Mimo to nasze mecze z reguły były bardzo twarde i wyrównane. Teraz już Vori nie gra dla Chorwatów, a my nabieramy się na jakieś prymitywne triki. Co robią w tej kadrze Konitz czy Chrapkowski? To tragedia, co oni robią, to samo Szyba w obronie. Bardzo odczuwamy brak Jurkiewicza, oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Jeszcze jedna sprawa, a propos skrzydeł. Dzisiejszy nasz kat Manuel Strlek oraz drugi skrzydłowy Chorwatów Ivan Cupić na co dzień grają u nas w Vive Tauronie Kielce. Naprawdę ciężko mi uwierzyć, że żaden polski skrzydłowy nie wyszedł z tego zespołu. Przecież mając możliwość trenowania z takimi znakomitościami to powinno się czerpać garściami od nich i uczyć się. Niestety w kadrach juniorskich i młodzieżowych ten problem dalej nie został rozwiązany.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 11:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016 11:28 PM przez kubala1122331.)
Post: #785
RE: Ciekawostki sportowe
Znaczy ja nie mówię o tym meczu. Ogólnie, patrząc na wszystkie lata kariery tych ludzi, nie zasłużyli, żeby lata ich marzeń runęły w ten sposób. Tyle.
Sam mecz ciężko analizować. Zagraliśmy fatalnie w każdym elemencie handalla, zero obrony, o ataku lepiej się nie wypowiadać. Oczy bolały, kiedy pchaliśmy się na siłę środkiem, podawaliśmy do krytego przez trzech Chorwatów Syprzaka, zamiast podawać na skrzydła, które przez większość meczu były kompletnie nieobstawione. Każdy to widział, tylko nie sztab szkoleniowy. Mankamenty można by mnożyć i mnożyć. Ale po co?
Zwyczajnie, szkoda mi chłopaków, mówię, na przestrzeni całych ich karier jest mi ich bardzo szkoda, ale jeśli spojrzymy na ten turniej, to na półfinał zwyczajnie nie zasłużyli. Było wiele drużyn na przestrzeni całych rozgrywek o wiele lepszych. Choćby taka Rosja robiła na mnie lepsze wrażenie.

Pytanie: to kto za Bieglera? Michael sam przyznał, że jest małe prawdopodobieństwo, że zostanie dalej trenerem. Więc kto? Ja godnego nazwiska nie widzę...
A może lepiej, żeby Niemiec został na stanowisku, skoro mamy brać jakiegoś no name'a bez nazwiska i umiejętności? Bo nie ma co ukrywać. Biegler idealny nie jest, ale ocenianie jego pracy tylko w sposób negatywny to przesada.
Rzucę nazwisko: Piotr Przybecki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 11:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016 11:31 PM przez Wietnam.)
Post: #786
RE: Ciekawostki sportowe
@Bestia.
Michał "Dzidźiuś" Jurecki
niestety dziśiaj zagrał
jak sama jego ksywa wskazuje
jak dziecko które dopiero
co dostało piłke do ręki,

Ale ja tu o nim nic złego nie napisze, on brał na śiebie gre
przez całe prawie Mistrzostwa
gdyby nie on,już po meczu z
Norwegią straćiliby Polacy
szanse na awans,
Cała ekipa zagrała fatalnie bez
pomysłu i ostro zestresowana,
Jeden z najsłabszych występów
gospodarza na na mistrzostwach Europy, mecz tylko o 7 miejsce,
Nie bede jednak już zachowywał sie jak hejter, trudno
To jest sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 11:39 PM
Post: #787
RE: Ciekawostki sportowe
@kubala

Raczej tuż przed kwalifikacjami olimpijskimi Bieglera nie zwolnią, ale jeśli miałbym wybierać to Tałant Dujszebajew lub Lino Cervar.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 11:42 PM
Post: #788
RE: Ciekawostki sportowe
Biegler zapowiedział w wywiadzie, że na 90% nie będzie trenerem Polski już na turniej eliminacyjny.

Dujszebajew jest jedyną dobrą opcją z zagranicy, ale on przecież trenuje Węgrów i łatwo go stamtąd nie puszczą. Patrząc, że turniej el IO już na początku marca to, moim zdaniem, pozostaje opcja polska.

Zresztą, naszej federacji raczej nie stać na Lino Cervara i inne gwiazdy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 04:05 AM
Post: #789
RE: Ciekawostki sportowe
Tymczasem podczas Australian Open Agnieszce Radwańskiej zagląda w oczy rowerek. #czarnydzień
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 09:21 AM
Post: #790
RE: Ciekawostki sportowe
Grabarczyk po meczu powiedział "Za mało zarabiam" Nie wiem co to miało oznaczać, ale temu panu możemy chyba podziękować, choć kiedyś był dobrym obrońca.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości