Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
26-01-2016, 02:15 PM
Post: #771
RE: Ciekawostki sportowe
Nieoficjalnie, ale jednak pokonała. Czyli można Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 11:28 AM
Post: #772
RE: Ciekawostki sportowe
No to Azarenka powygrywała Australian Open, nie ma co Big Grin

Fajny dzień do oglądania się dziś szykuje, od 16:00 decydujące mecze w ręczną z daniem głównym o 20:30, a potem o 3:30 Aga walczy w półfinale.

Ogólnie sporo emocji się szykuje, bo przed Agą praktycznie niewykonalne zadanie, a przed Polakami cholernie trudne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 12:45 PM
Post: #773
RE: Ciekawostki sportowe
Przerąbana ta Azarenka, taka forma, tak grać i bach.
Dziś będzie ciekawy mecz Agi, zobaczymy co się wydarzy.
Co do ręcznej, wczoraj znów oglądałem Duńczków - podobali mi się 1,5x bardziej niż Szwedzi, bramkarze Szwedzcy jacyś dziwni - a remis siadł.

Ten cały Hansen z Danii to jakiś Messi handballa czy co? Bo komentatorzy tak mi go kreują Wink
Nagy z Węgier też słodziak, 9/9 Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 02:23 PM
Post: #774
RE: Ciekawostki sportowe
Bo Duńczycy są ogólnie 1.5x lepsi od Szwedów, jakim cudem wczoraj zremisowali? Nie wiem, ale wydaje mi się, że po wyjściu na prowadzenie 11-6/7 stwierdzili, że mecz jest wygrany. Trochę sobie skomplikowali sytuację, bowiem jeśli dziś przegrają z Niemcami to braknie ich w półfinale. Cholernie ciekawie będzie. Niby Dania faworytem, ale Niemcy mają młody i głodny sukcesu skład. Są w świetnej formie, typowałem, że z powodu braku m.in Gensheimera czy Gretzkyego nawet nie wyjdą z grupy. Ale zachwycają grą. Do tego będą świeżsi, bo wczoraj nie grali. Może być mecz na styku. Osobiście delikatnie kibicuję Niemcom Smile
Co do Hansena to dwa-trzy lata temu zapowiadał się na Boga piłki ręcznej, ale moim zdaniem nie rozwinął się tak jak mógł. Oczywiście, to wciąż TOP5 P4P w ręcznej, ale nie przewyższa konkurencji (Jureckiego, Karabaticia, Duvnjaka czy Gensheimera) o dwie klasy, jak Messi w piłce.

Taki plan na dziś:
16:00 Macedonia - Białoruś 18:15 Francja - Norwegia!/Dania - Niemcy 20:30 Polska - Chorwacja 3:30 Aga - Potworek 9:30 Federer - Djoković

PS. Tak, naprawdę troszeczkę kibicuję Niemcom Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 04:12 PM
Post: #775
RE: Ciekawostki sportowe
Aga vs Potworek ?
Mam nadzieje że piszesz tylko o grze Sereny, bo jako kobieta jest całkiem ok, twarz spoko , gòrna cześć ćiała super, no może nogi ma troche za pulchne, ale jest ok
Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 06:25 PM
Post: #776
RE: Ciekawostki sportowe
Kubala nie lubi Sereny i od roku nie chce napisać dlaczego Big Grin

Dzięki za info, Kubalo! Big Grin

Ja liczę na Duńczyków w finale z Polakami, miło by było. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 07:57 PM
Post: #777
RE: Ciekawostki sportowe
Co się odjebało przed kilkoma minutami na Mistrzostwach Europy w ręcznej to jest coś niesamowitego. Dania przegrywa (!) z Niemcami i już może pakować walizki, bo ich szanse na półfinał są małe.
Francja - Norwegia? Skandynawowie rozgromili mistrzów świata i zameldowali się w półfinale! Polsce wystarcza porażka mniej niż 4 golami. Można zagrać spokojniej.
Półfinały bez Francji i Danii to byłoby coś nieprawdopodobnego i niewyobrażalnego. Norwegia i Niemcy w półfinale - no ludzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 08:47 PM
Post: #778
RE: Ciekawostki sportowe
Z mojej bardzo pobieżnej obserwacji tego turnieju wynika, że Norwegia wyrasta na głównego faworyta do tytułu mistrza Europy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 09:29 PM
Post: #779
RE: Ciekawostki sportowe
Dobra, no to mamy po półfinale... Ja pierdolę, wierzyć się nie chce..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 10:13 PM
Post: #780
RE: Ciekawostki sportowe
Nie po to zwalniałem śie godzine wcześniej z roboty aby oglądać trzećią lige w wykonaniu Polaków,,
14 bramkami....
Chorwacja w 1/2
Już może ci ta Radwańska humor poprawi Kubala...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości