Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko
31-08-2013, 07:08 AM
Post: #21
RE: Wasyl Łomaczenko
Jeżeli Wasyl pokona Salido to z wielką chęcią zobaczyłbym go z Gamboą i w moim odczuciu to zawodnik z Ukrainy byłby faworytem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2013, 09:31 AM
Post: #22
RE: Wasyl Łomaczenko
Pakman
Yuriorkis spuścił ostatnio trochę z tonu, ale gdyby walczył częściej to zdecydowanym faworytem byłby Gamboa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 04:26 PM
Post: #23
Bug RE: Wasyl Łomaczenko
Na dobry początek Wasyl dostał od Aruma mercedesa. Ale jeśli wierzyć ukraińskim fanom boksu, to w domu Wasia ma lepszy samochód.
[Obrazek: GGG-1-12.preview.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:07 PM
Post: #24
RE: Wasyl Łomaczenko
@Metzger

Słyszałem, że na Ukrainie Łomaczenko jest większą gwiazdą niż Kliczkowie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:13 PM
Post: #25
RE: Wasyl Łomaczenko
Ciekawe czy jemu się w głowie nie przewróci niebawem. Pas mistrza (za chwilę może go mieć), luksusowe auta, popularność.. A gość jeszcze nie zadebiutował..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:24 PM
Post: #26
Bug RE: Wasyl Łomaczenko
(24-09-2013 06:07 PM)Pakman napisał(a):  Słyszałem, że na Ukrainie Łomaczenko jest większą gwiazdą niż Kliczkowie.
Nic dziwnego. Do Kliczków wszyscy już dawno się przyzwyczaili, a niektórzy nawet znudzili. A Wasyl jest czymś nowym i świeżym.

(24-09-2013 06:13 PM)Sander napisał(a):  Ciekawe czy jemu się w głowie nie przewróci niebawem. Pas mistrza (za chwilę może go mieć), luksusowe auta, popularność.. A gość jeszcze nie zadebiutował..
Do luksusów to już pewnie jest przyzwyczajony. Bardziej obawiam się tego czy nie ugryzie kawałka, którego nie będzie mógł przełknąć. Mam na myśli 10-rundowy debiut z doświadczonym bokserem i próbę zdobycia pasa w drugiej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 08:58 AM
Post: #27
RE: Wasyl Łomaczenko
Gadanina o tym jaki to luty/marzec sa slabe pod wzgledem ciekawych walk zupelnie uspila moja czujnosc, a przeciez za chwile historia bedzie toczyc sie na naszych oczach.
Lomaczenko wychodzi do Salido w swojej drugiej zawodowej walce i atakuje pas mistrza swiata.
Faworytem dla mnie Salido z dwoch powodow: uwazam go za zbyt twardego zeby mial pasc w pierwszej polowie walki oraz za zbyt doswiadczonego zeby przegral druga polowe. Obstawiam ze poczatek bedzie nalezal do Wasyla, ale brak doswiadczenia z walk na dlugim dystansie spowoduje przytkanie genialnego amatora. Obstawiam bliski wynik punktowy 115:113/116:112 ale raczej dla Salido.

Jak Lomaczenko gojednak polozy to bede zaskoczony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 10:04 AM
Post: #28
RE: Wasyl Łomaczenko
Łomaczenko jeśli nie stanie się nic nie zwykłego spokojnie wypunktuje Salido.

Jestem ciekawy czy podoła wyzwaniu tak jak Rigo, a jeśli podoła to w jego kategorii nikt mu nie podskoczy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 12:08 PM
Post: #29
Bug RE: Wasyl Łomaczenko
Założę się, że wynik punktowy już dawno jest wydrukowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 02:10 PM
Post: #30
RE: Wasyl Łomaczenko
No nie oszukujmy się, Łomaczenko choćby leżał 10 razy i ewidentnie przegrywał wszystkie rundy, nie przegra przez decyzję Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości