Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko
07-08-2017, 10:02 AM
Post: #181
RE: Wasyl Łomaczenko
@Martin
Ciężka od dawna wymaga podzielenia na kategorie do 100 kg i ponad 100 kg. Jeżeli zestawimy np. Jarrella Millera (135 kg) z jakimś z lekka podtuczonym cruiserem o wadze 95 kg (jest dużo takich journeymenów walczących na styku CW i HW w zależności od zapotrzebowania np. Rusiewicz, Galen Brown) to też nie będzie to miało wiele wspólnego ze sportem. Ci journeymani są często bardzo brutalnie nokautowani i ewidentnie tracą zdrowie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2017, 10:45 AM
Post: #182
Bug RE: Wasyl Łomaczenko
Mam nadzieję, że Wasyl nie popełni błędu, który popełnił Pacquiao i który chyba właśnie zamierza popełnić Garcia - nie zawędruje z wagą zbyt wysoko, tylko będzie trzymał się tej kategorii, w której jest najskuteczniejszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2017, 12:02 PM
Post: #183
RE: Wasyl Łomaczenko
Najchętniej zobaczyłbym Wasyla z Bercheltem. To byłby świetny pojedynek i chyba nawet do zorganizowania pod względem promotorskim. Meksykanin to dla mnie na razie numer dwa tej kategorii wagowej i ma argumenty, żeby stawić czoło Ukraińcowi. Zaimponował mi swoją postawą, pracą nóg, kreatywnością i takim wyczuciem ringowym w pojedynku z Miurą, więc to byłby pojedynek na który naprawdę bym czekał. Walka z Davisem też byłaby niezła, ale najpierw chciałbym zobaczyć Gervontę na trochę dłuższym dystansie. Tylko nie wiem czy ta walka jest do zorganizowania. Mayweather raczej nie wypuści swojego pupilka na Ukraińca i przez dłuższy czas pewnie będzie go holował w walkach z dobrymi, ale nie wybitnymi rywalami. Corrales zupełnie nie przekonał z Castellanosem, więc na dziś uważam, że wyglądałoby to podobnie jak z Marriagą.

Wasyl spokojnie może iść jeszcze kategorię wyżej i sądzę, że by sobie doskonale poradził. Zresztą wtedy możnaby zrobić walkę z Verdejo na którą mocno bym czekał. Portorykańczyk co prawda ostatnio solidnie wyhamował, ale i tak byłaby to potyczka na którą czekałbym z wypiekami na twarzy.

Natomiast jeśli chodzi o Rigondeaux i Garcię to chciałbym jednak ten pierwszy pojedynek. Dwóch mistrzów olimpijskich w ringu to zawsze duża sprawa, a i Kubańczyk doczekałby się wreszcie wielkiej walki, którą oglądałby cały świat. I wcale nie uważam, że Łomaczenko zrobiłby z niego rosół, nawet biorąc pod uwagę różnicę w warunkach fizycznych. Garcia chyba bez sensu na ten moment.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2017, 01:11 PM
Post: #184
RE: Wasyl Łomaczenko
Możliwe, że Twoje życzenia się spełnią bo Berchelt to jeden z trzech domniemanych rywali Łomaczenki w grudniu tego roku. Dwaj pozostali to Rigondeaux i Salido.

Mogłaby też odbyć się wędrówka do lekkiej i walka z Beltranem, ale ten najpierw musiałby zdobyć mistrzowski pas.

Łomaczenko ma wrócić 9 lub 23 grudnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2017, 02:30 PM
Post: #185
RE: Wasyl Łomaczenko
Wszystkie trzy pojedynki bym chętnie zobaczył. Najmniej podoba mi się opcja z Salido. Może i Łomaczence jest ta walka potrzebna, żeby zrewanżować, ale dla mnie w tej chwili to troszeczkę missmatch. Berchelt lub Rigo czekałbym całą noc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2017, 05:11 PM
Post: #186
RE: Wasyl Łomaczenko
Podobno walka z Rigondeaux 9 grudnia. Na dzisiaj nic lepszego niż ta walka nie potarfię sobie wyobrazić. Oby tylko się udało do niej doprowadzić...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2017, 01:19 PM
Post: #187
RE: Wasyl Łomaczenko
Negocjacje idą pełną parą i wszystko wskazuje na to, że 9 grudnia dojdzie do walki Łomaczenko-Rigondeaux.
Rezerwową opcją dla Ukraińca jest Salido.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2017, 06:35 PM
Post: #188
RE: Wasyl Łomaczenko
Walka z Rigo 9 grudnia. Radujmy się.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2017, 07:53 PM
Post: #189
RE: Wasyl Łomaczenko
(15-09-2017 06:35 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Walka z Rigo 9 grudnia. Radujmy się.

Kolejne wyśmienite zestawienie w 2017 roku!

Danny Garcia vs Keith Thurman, Wladimir Kliczko vs Anthony Joshua, Errol Spence Jr vs Kell Brook, Giennadij Gołowkin vs Saul Alvarez i teraz Wasyl Łomaczenko vs Guillermo Rigondeaux.

Wprawdzie nie daje większych szans Kubańczykowi to jednak na papierze wygląda świetnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2017, 09:57 PM
Post: #190
RE: Wasyl Łomaczenko
Promotor Bob Arum stwierdził w rozmowie z ESPN Deportes, że sobotnia walka z Guilermo Rigondeaux (17-0, 11 KO) będzie dla dzierżącego pas WBO Wasyla Łomaczenki (9-1, 7 KO) ostatnim występem w kategorii super piórkowej.

- Rzeczywiście Wasyl przechodzi do wagi lekkiej. Łomaczenko powiedział mi, że w przyszłym roku będzie walczył w limicie 135 funtów - zdradził szef grupy Top Rank.

Aktualnie mistrzowskie pasy w dywizji lekkiej należą do: Mikey Garcii, Jorge Linaresa, Roberta Eastera Jr i Terry'ego Flanagana.
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...gi-lekkiej

Czyli po obiciu Rigondeaux, Ukrainiec będzie atakował pasy w lekkiej. Pojedynek z takim Mikey Garcią czemu nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości