Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANIME
01-08-2013, 09:39 AM
Post: #11
RE: ANIME
Sander
Jeśli to prawda, odmieniłeś moje życie i zrujnowałeś moje marzeniaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 09:51 AM
Post: #12
RE: ANIME
@Adam
Nawet w rogalach Chipicao były naklejki Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 10:38 AM
Post: #13
RE: ANIME
To były czasy... pamiętam jak chodziłem do zerówki i oglądałem bajkę Bayblade czy jakoś tak. Oni mieli tam jakieś dyski co je puszczali na specjalną planszę i uderzały się na wzajem, ten który pierwszy się zatrzyma - przegrywa. Pewnego razu kolega przyniósł właśnie takie dyski do zerówki... byłem oczarowany Big Grin dosłownie dostałem sraczki na punkcie tych dysków, poprosiłem rodziców o to i po pewnym czasie je dostałem. Raz nawet brat mi kupił przy okazji odpustu, zielony dysk z taką metalową obręczą dookoła, normalnie rządziłem. Puszczało się je byle jakim dużym talerzu (właściwie to taka metalowa tacka) i leciały iskry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 10:48 AM
Post: #14
RE: ANIME
Miałem to również. Te dyski były składane z plastiku a znaleźć je można było w chipsach. Ale można było kupić też oddzielnie takie duże, solidne dyski z zawleczką do napędu Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 11:03 AM
Post: #15
RE: ANIME
Tak,miały one taką plastikową linkę z ząbkami i się tam ją gdzieś wkładało, naciągało się i te dyski się kręciły Big Grin Ja pamiętam z dzieciństwa Rycerzy Zodiaku,fajne to było i jestem w szoku,że pierwszy odcinek został wyemitowany notabene 27 lat temu,z resztą podobnie jak DB.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 11:19 AM
Post: #16
RE: ANIME
A zbierał ktoś kiedyś karty YuGiOh (czy jakoś tak) , była do tego taka plansza z papieru. Pamiętam, że miałem ich bardzo dużo, ale opchnąłem koledze za dyszkę, albo karty z Dragon Balla w laysach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 02:34 PM
Post: #17
RE: ANIME
Ja mam ponad 1500 kart Pokemon i nie wiecej poki co, bo nie mam kasy - tylko te stare zbieram (wydawane przez Wizards of the Coast). Anime lubie aczkolwiek nie jestem fanatycznym wyznawca - po Pokemonach te wszystkie podrobki typu Bey Blade, Digimon itd. to bylo cos okropnego.

Kapitan Tsubasa to było coś! Teraz widzialem Inazuma Eleven, ale to juz takie wspaniałe nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 02:47 PM
Post: #18
Bug RE: ANIME
Mam alergię na dziecięce anime typu Dragon Ball czy jakieś Pokemony, ale bardzo lubię pełnometrażowe japońskie filmy animowane takie jak Akira, Ghost in the Shell czy cała twórczość Hayao Miyazakiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 08:06 PM
Post: #19
RE: ANIME
Az dziwne ze nie padl tutaj tytul Hajime no Ippo - w wersji animowanej jak i pod postacia mangi. Jest to tytul sportowy o boksie: mlody Ippo trafia do klubu bokserskiego, zdobywa licencje pro by piac sie po szczeblach japonskiego i swiatowego boksu.
Manga jest dluga (ok 800 chapterow moze wiecej - jeden chapter to 18-20 stron, mozna znalezc w polskiej wersji jezykowej ok 200).
Mozna tez niezle podszkolic jezyk angielski czytajac ze slownikiem obok Tongue

O mangach moglbym sie wypowiadac sporo, ale ogranicze sie do tego jednego tytulu, po ktory moze ktos z tego forum siegnie Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 08:14 PM
Post: #20
RE: ANIME
Jak można oglądać te chińskie bajki dla dzieci ???????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości