Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THOMPSON vs PULEW
26-08-2013, 10:50 AM
Post: #51
RE: THOMPSON vs PULEW
Kasowych walk.. Za Guinna dostał około 30 tys. baksów.
Pulew oferował podobnie ale kurde - być o krok od wielkiej wypłaty a patrzeć na brak paru tysięcy za eliminator?
Nie, nie, nie to nie aspekt finansowy a sportowy odwiódł Adamka od pomysłu walki z Kubratem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 10:59 AM
Post: #52
Bug RE: THOMPSON vs PULEW
(26-08-2013 10:41 AM)terq napisał(a):  Góral miałby realne szanse z Pulevem Smile
Tyle, że Góral nie szuka walk, gdzie będzie miał realne szanse, a walk gdzie będzie faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 11:12 AM
Post: #53
RE: THOMPSON vs PULEW
Metzger
Tylko niech nie wybiera takich pięściarzy jak np. Hastings RasaniTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 12:37 PM
Post: #54
RE: THOMPSON vs PULEW
Sander
Skąd informacja, że Adamek dostał 30 tyś baksów za walkę z Guinnem? chodzi o te wypowiedź Amira Mansoura?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 01:18 PM
Post: #55
RE: THOMPSON vs PULEW
Niee... Czytałem felieton jakiegoś dziennikarza z USA o tej kwocie.
Ale i w Polsce ktoś o tym mówił. Mati Borek chyba już nie pamiętam..
Czytałem o tym z pewnością.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 08:51 AM
Post: #56
RE: THOMPSON vs PULEW
Kurde sam nie wiem co myśleć o Pulewie. Zapowiadał się bardzo dobrze, a w tej walce jakoś mnie nie przekonał, ale nie wiem czy było to spowodowane tym, że Thompson jest takim niewygodnym przeciwnikiem czy tym, że Pulew był zwyczajnie przeceniany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 09:06 AM
Post: #57
RE: THOMPSON vs PULEW
A może też na jego formie odbiło się to, że dawno nie boksował, chyba 10 miesięcy......
Ja bym tak nie dyskredytował Pulewa, wygrał zdecydowanie na punkty z gościem, który 2 miesiące wcześniej odprawił z kwitkiem Price'a...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 09:07 AM
Post: #58
RE: THOMPSON vs PULEW
Taka dyspozycja dnia akurat była, taka motywacja i dostosowanie się do rywala - dało to właśnie taki a nie inny efekt. Nie zawsze w ringu można pokazać pełnię możliwości i umiejętności a zależy to od ogromu czynników. W walce z Wladem możemy ujrzeć zupełnie innego Pulewa. Pulew ma świetny jab, chłodną głową, cios kumulujący się, nieźle się rusza, jest silny fizycznie. Walka z Thompsonem nic dla mnie nie zmienia jeśli chodzi o jego ocenę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 10:46 AM
Post: #59
RE: THOMPSON vs PULEW
Wprawdzie sam Pulew powiedział, że potrafi walczyć o wiele lepiej niż w tej walce, ale nie wiem do końca na co go stać. Nie skreślam go. W sumie nawet po ewentualnej przegranej z Władem nie należałoby przestawać w niego wierzyć, bo to żaden wstyd i żadna nowość, że ktoś od Włada dostaje. Liczę, że da jeszcze nie jedną ciekawą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 11:19 AM
Post: #60
RE: THOMPSON vs PULEW
Walki jeszcze nie widziałem (poza pierwszą rundą, ale po jej oglądnięciu nie mam specjalnie wielkiej ochoty oglądać resztę ), ale z tego co czytałem to wszytko poszło zgodnie z przewidywaniami. Thompson dawał trudną walkę, ale pękł kondycyjnie i nie dał rady w końcówce.

Co do Pulewa, to muszę zgodzić się z tym, co ktoś napisał na głównej - To słabsza wersja Kliczki - mniejszy, mniej błyskotliwy i słabszym ciosie. Z Władimirem może dać dobrą walkę, bo nie spęka. Jednak ugranie 2-3 rund z Kliczką wydaje się być jego maksimum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości