Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THOMPSON vs PULEW
25-08-2013, 02:00 PM
Post: #41
RE: THOMPSON vs PULEW
Mnie Pulev w żaden sposób nie przekonał.Nie ma co startować do Kliczki,bo dostanie srogie baty...sama walka była mega nudna,a Bułgar wata w rękawicy straszna...w sumie to widziałbym kilku zawodników z czołówki HW jako faworytów w starciu z Pulevem.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 07:09 PM
Post: #42
RE: THOMPSON vs PULEW
(25-08-2013 02:00 PM)terq napisał(a):  ...w sumie to widziałbym kilku zawodników z czołówki HW jako faworytów w starciu z Pulevem.

Kogo masz na myśli? Oprócz braci oczywiście. U mnie ta lista nie jest zbyt długa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 07:21 PM
Post: #43
RE: THOMPSON vs PULEW
Haye,Chisora,Povietkin,Stiverne.Może trochę za nisko oceniam Puleva,ale on mnie w ogóle nie przekonuje,chociaż dużo osób może się z tym nie zgadzać...

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 07:28 PM
Post: #44
RE: THOMPSON vs PULEW
Haye - zgoda. Powietkin - to zależy w jakim będzie stanie po walce z Wladem. Chisora i Stiverne wg mnie Pulewa by nie pokonali, ale z pewnością byłyby to ciekawe walki. Jest jeszcze Tyson Fury, ale tu też mam spore wątpliwości, no i GóralBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 07:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2013 07:42 PM przez RedHawk.)
Post: #45
RE: THOMPSON vs PULEW
http://www.bokser.org/content/2013/08/25.../index.jsp Świetny artykuł bokser.org, brawo.

Pulev pokazał we wczorajszej walce z Tonym Thompsonem, że z Władimirem Kliczką nie ma czego szukać w ringu. Oczywiście może z nim zawalczyć, ale tylko z powodów finansowych, na pewno nie sportowych. Obecnie jest kilku pięściarzy poza braćmi Kliczko, którzy sprawili by Bułgarowi lanie w ringu, Wołodia to niestety zupełnie inny poziom. Kubrat jest bardzo dobrym zawodnikiem, w końcu Tony Thompson nie byle jaki pięściarz, jego wadą jest jednak kondycja na 5-6 rund. Czym Kubrat mógłby zaskoczyć Kliczkę? na pewno nie szybkością, lewym prostym może by kilka razy trafił, ale nie wiem w jaki sposób mógłby przeciwstawić się prawej ręce Władimira. Kubrat jest zdecydowanie przeceniany, wiele osób na głównej stronie pisało iż ''Cobra'' jest jednym z tych, którzy mogą zagrozić Władimirowi, pytanie jak bo ja kompletnie tego nie widzę, może moja wiedza o boksie jest po prostu tak ograniczona lub jestem jakimś dziwakiem Smile
To moja lista pięściarzy, którzy pokonaliby/mieliby szansę pokonać Puleva.
Haye - zdeklasowałby Puleva
Povetkin - o ile lanie od Władimira nie pozostawi na nim jakiegoś trwałego uszczerbku to także może pokonać Puleva - jest od niego po prostu lepszy.
Stiverne - Ten gość ma szanse znokautować każdego, rzucenie na deski Arreoli robi wrażenie. Na pkt z Pulevem jednak byłoby ciężko, chociaż...
Chisora - ten gość to nie powolny jak keczup Thompson, który ma kondycje na 6 rund. W ich ew. starciu stawiałbym na Chisorę, zdecydowanie.
Adamek - Tomek miałby nad nim przewagę szybkości, zadaje więcej ciosów, to byłaby wyrównana walka, ale Adamek mógłby ją wygrać, ale nie ważąc 102 kg... Adamek ważący 98-99 kg pokonuje Kubrata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2013 08:05 PM przez Sander.)
Post: #46
RE: THOMPSON vs PULEW
Adamek bał się Pulewa a tu nie taki diabeł straszny.
Dziś Polak mógłby być już oficjalnym pretendentem.. To by było coś. Odrzucenie oferty od Bułgara to dla mnie wielka strategiczna wtopa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 08:14 PM
Post: #47
RE: THOMPSON vs PULEW
Sander
''Adamek bał się Pulewa'' to złe stwierdzenie, on bardziej bał się ew. porażki z nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 08:21 PM
Post: #48
RE: THOMPSON vs PULEW
Przegrać można z każdym a walkę z Kliczko zagwarantować możesz sobie pokonując nielicznych. Zabrakło wiary w siebie lub przeceniono Bułgara.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 10:11 PM
Post: #49
RE: THOMPSON vs PULEW
Dokładnie, też nie rozumiem tego unikania Puleva przez Adamka. Przecież Pulev z wczorajszej walki to po prostu przeciętny bokser. Wygrał zdecydowanie tylko dlatego, że jest młodszy niż Thompson i był lepiej przygotowany kondycyjnie. Myślę, że dziś Polsat cieszyłby się już na kolejne miliony z PPV, a Tomek Adamek po paru dniach przerwy wracał by na sale i przygotowywał się na Władimira.

RedHawk
Nie jesteś dziwakiem, wiele osób tak uważaTongue Kubrat to nic specjalnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 10:41 AM
Post: #50
RE: THOMPSON vs PULEW
Tutaj raczej nie chodzi o sam w sobie strach,ale Adamek po prostu szukał kasowych walk,a jak pamiętam to Pulev oferował śmieszne pieniądze dla Górala.Niemniej jednak Góral miałby realne szanse z Pulevem Smile

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości