Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THOMPSON vs PULEW
26-07-2013, 04:14 PM
Post: #11
RE: THOMPSON vs PULEW
Faworytem Pulev, ale znajac nieprzewidywalnosc tego sportu, nie bylbym zaskoczony gdyby Thomspon dal trudna walke.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 05:39 PM
Post: #12
RE: THOMPSON vs PULEW
Na pewno nie będzie to megawidowiskowy pojedynek. Bardziej stawiałbym na flaki z olejem porównywalne do walki Kubrata z Ustinovem. Bułgar na pewno ma talent, lecz brakuje mu uderzenia, a to może być przeszkoda nie do przeskoczenia w walkach z czołowymi zawodnikami. Oczywiście, Tony ma jakieś szane, ale Pulev jest na tyle szybki, że ze spokojem wypuntuje Thompsona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 11:28 PM
Post: #13
RE: THOMPSON vs PULEW
Pulew nie ma żadnych szans ani z Davidem hayem ani z Kliczkami ani nawet z Furym.
Obił jakiegoś Ustinova i pamiętam jak każdy się jarał jakby pobił Kliczkę a ten Ustinov to dla mnie jakaś parodia była.
Podobnie będzie obijał Thompsona. Równie wolny. Tyle że chyba jeszcze gorszą kondycję ma i jeszcze słabiej bijący i mniejszy...
No ale zobaczymy co to będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 08:46 PM
Post: #14
RE: THOMPSON vs PULEW
Jedna z najciekawiej zapowiadajacyh się walk tego weekendu. Mimo iż nie widzę innej możliwości jak wygrana Bułgara to liczę na dobre widowisko. Thompson prawie 120 kg! Dużo.....a później chciałbym zobaczyć Pulewa z Władimirem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 09:54 PM
Post: #15
RE: THOMPSON vs PULEW
Chciałbym niespodzianki, ale nie wiem czy jest ona możliwa. 120 kg Thompsona, sporo, ale z tym gościem nigdy nic nie wiadomo.
Miałem napisać, że Pulev to nie Price, ale poczekam z taką opinią do jutraTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 01:38 AM
Post: #16
RE: THOMPSON vs PULEW
(23-08-2013 09:54 PM)kubala1122331 napisał(a):  Chciałbym niespodzianki, ale nie wiem czy jest ona możliwa. 120 kg Thompsona, sporo, ale z tym gościem nigdy nic nie wiadomo.
Miałem napisać, że Pulev to nie Price, ale poczekam z taką opinią do jutraTongue

Serio chciałbyś oglądać kolejną walkę Kliczko - Thompson?
Ja nie widzę w Pulevie jakiejś wielkiej nadziei HW, ale wolałbym, aby to on dostał szansę walki o pas, a nie podstarzały Amerykanin. Przecież wiadomo jak skończyłaby się taka walka - brutalne KO. A Pulev może chociaż będzie próbował.
Zresztą mam wrażenie, że ludzie zaczęli nieco przeceniać Thompsona po jego wygranych z Price'm. Przecież to nie Tony zaprezentował się tak dobrze, tylko Anglik tak słabo. Pulev na pewno nie jest aż tak szklany jak Price i powinien spokojnie wypunktować Amerykanina. Tym bardziej, że jak widać - Thompson nie przygotował się najlepiej.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 09:33 AM
Post: #17
RE: THOMPSON vs PULEW
Splint3rPL
Nie przeceniam Thompsona, gdybym to robił, nie pisałbym, że nie ma szans w tej walce.
Tak, wolałbym od złej bidy dokończenie marnej trylogii Thompson - Kliczko, niż walkę Pulev - Kliczko. Choć mam nadzieję, że do żadnej nie dojdzie. W pierwszym pojedynku jakieś emocje gwarantowane, nokaut i minimalne zagrożenie dla Kliczków, z kolei w drugim, ciągłe ucieczki przed Władem, pewne punktowanie i wygranie trzy razy po 120x108. Nie chcę tego, nie chcę powtórki walki z Mormeckiem.
Nie podoba mi się styl boksowania Bułgara. Jako dobrancka do snu jak najbardziej, jeszcze nie było walki, żeby mnie nie uśpił. Choć niezły technicznie, dość szybki to jednak jego sposób boksowania powoduje sklejanie powiek. Skelton, Pedyura, Walker, Sprott, Dimitrenko, Ustinov - na każdej z tych walk zaliczyłem drzemkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 09:43 AM
Post: #18
RE: THOMPSON vs PULEW
(24-08-2013 09:33 AM)kubala1122331 napisał(a):  Tak, wolałbym od złej bidy dokończenie marnej trylogii Thompson - Kliczko, niż walkę Pulev - Kliczko. Choć mam nadzieję, że do żadnej nie dojdzie.

No wiesz, to kto Ci pozostał w HW aby dał dobrą walkę z Wladem oprócz Haye'a i Pulewa?

(24-08-2013 09:33 AM)kubala1122331 napisał(a):  Nie podoba mi się styl boksowania Bułgara. Jako dobrancka do snu jak najbardziej, jeszcze nie było walki, żeby mnie nie uśpił. Choć niezły technicznie, dość szybki to jednak jego sposób boksowania powoduje sklejanie powiek. Skelton, Pedyura, Walker, Sprott, Dimitrenko, Ustinov - na każdej z tych walk zaliczyłem drzemkę.

Nie przesadzaj walka z Ustinowem nie była taka nudna...troche się działo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 09:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2013 09:51 AM przez kubala1122331.)
Post: #19
RE: THOMPSON vs PULEW
Cytat:No wiesz, to kto Ci pozostał w HW aby dał dobrą walkę z Wladem oprócz Haye'a i Pulewa?

Haye, Fury, Wilder, może Ruiz, może Jennings, może nawet Adamek. Na pewno nie jest nim Pulev.

Cytat:Nie przesadzaj walka z Ustinowem nie była taka nudna...troche się działo.

No nie wiem, dwie rundy przespałem może wtedyTongue Dla mnie typowy usypiacz, tymbardziej, że Ustinov mimo swoich kilogramów nie był w stanie ich wykorzystać, zanim zdążył zadać cios to już Pulev był za jego plecami i popijał herbatkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 09:50 AM
Post: #20
RE: THOMPSON vs PULEW
@kubala
Wolałbyś walkę Thompson vs Kliczko niż Pulew vs Kliczko??? Confused
Świat oszalał..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości