Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
15-12-2015, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2015 07:50 PM przez Wietnam.)
Post: #221
RE: Anthony Joshua
“9 kwietnia to data, gdy Joshua wróci do hali O2 i szukamy obecnie dla niego trudnego przeciwnika. Nie ma mowy, aby w tym momencie Anthony Joshua miał robić krok w tył. On musi nadal się rozwijać. Myślę, że skupimy się na obronie brytyjskiego tytułu, a w tym przypadku na szczycie listy potencjalnych rywali jest Chisora. Jego promotorem jest Kalle Sauerland, z którym bardzo dobrze się znam. Chisora boksował w ostatnią sobotę na naszej gali." - powiedział skysports.com Eddie Hearn


Jeżeli Chisora nie poprawi jakoś swojej dyspozycji, to będzie mięsem armatńim dla Joshuy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 08:01 PM
Post: #222
RE: Anthony Joshua
Ale Chisora już się wypowiedział, że w najbliższej przyszłości nie jest zainteresowany walką z Joshuą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 08:08 PM
Post: #223
RE: Anthony Joshua
Chisora? Bardzo dobra opcja ale dla Dilliana Whyte'a, w walce undercardowej ale nie dla AJ w walce wieczoru, bo w przeciwnym razie czeka nas kolejny jednorundowy mismatch

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2015, 12:13 AM
Post: #224
RE: Anthony Joshua
Cytat:Mimo poniesionej w kiepskim stylu porażki z Aleksandrem Powietkinem Mariusz Wach (31-2, 17 KO) nadal uważany jest za atrakcyjnego rywala dla obiecujących zawodników wagi ciężkiej i może liczyć na dobrze płatne walki.

Polskiego "Wikinga" za odpowiedniego przeciwnika dla wschodzącej gwiazdy królewskiej dywizji Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO) nadal uważają redaktorzy brytyjskiego Boxing News, którzy ponownie zaliczyli krakowianina do grona pięciu potencjalnych oponentów olbrzyma z Watford.

"Polaka już wcześniej próbowano zestawić z Joshuą. Przegrał dotąd tylko z Władimirem Kliczką i Aleksandrem Powietkinem. 36-letni Wach jest już coraz starszy, ale może dać Joshule tych parę rund więcej, których tak mu potrzeba. Z pewnością gdyby Joshua skończył Wacha szybciej niż Powietkin i Kliczko, jego akcje poszłyby w górę." - czytamy na boxingnewsonline.net.

Obok Mariusza Wacha na "liście życzeń dla Anthony'ego Joshuy" znaleźli się: Malik Scott, Joseph Parker, David Haye i Dereck Chisora. źródło
Do Brytyjczyków chyba jeszcze nie dotarło, że Wach został złapany na dopingu i że już sobie najprawdopodobniej nie poboksuje w najbliższym czasie, kto wie czy w ogóle.

Mnie najbardziej by zaciekawiła walka z Josephem Parkerem. Zaskoczony jestem, że taki groźny prospekt już teraz znalazł się w zainteresowaniu teamu AJ. Co do Malika Scotta to chyba trudno by było Anthony'emu pobić rekord Wildera na Maliku. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 09:07 AM
Post: #225
RE: Anthony Joshua
Walka z Whytem wyjdzie Antosiowi na dobre. Paradoksalnie "słaby" występ (ja jestem daleki od jakiegoś narzekania na niego) może mu bardzo pomóc w doborze przeciwnika. Jest Chisora na horyzoncie, a chęć przetestowania Brytyjczyka zgłosili już Kauffman oraz Duhaupas - szczególnie ten drugi wydaje się świetnym materiałem na testera bo to kawał twardziela.

Hearn chciał załatwić Anthonemu walkę o EBU, ale europejska federacja jest niewzruszona, najbardziej walka o wakat, potem walka mistrza z Teperem, potem zwycięzca z obowiązkowym Chisorą i dopiero miejsce dla Joshuy - najwcześniej za 8-10 miesięcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 01:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2015 01:37 PM przez Krzych.)
Post: #226
RE: Anthony Joshua
Chyba że Anthony zawalczy z Chisorą w najbliższym czasie, wtedy on będzie obowiązkowym rywalem dla zwycięzcy walki Teper-Helenius/Ktośtam

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 07:44 PM
Post: #227
RE: Anthony Joshua
Wow. Walkę Joshua vs Duhaupas biorę w ciemno. Byłby dobry pojedynek. Ale smaka mi Gogolius narobiłeś tymi nowinkami. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 08:12 PM
Post: #228
RE: Anthony Joshua
Joshua tylko takie walkie powinien teraz toczyć. Walka z Whytem najlepiej pokazała, że walki z bumami nic Anthony'emu nie dają i że potrzeba kogoś na jakimkolwiek poziomie żeby mógł się dalej rozwijać.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 02:39 PM
Post: #229
RE: Anthony Joshua
Parker nie mówi NIE. Gdyby w tym roku jeszcze się spotkali to by było coś sensacyjnego, że dwóch tak młodych prospektów spotyka się ze sobą na tak wczesnym etapie kariery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 02:59 PM
Post: #230
RE: Anthony Joshua
Nikt na to nie pójdzie. Tym bardziej że Joshua już jest mega gwiazdą w UK i wypełnia halę, więc taki przeciwnik nie jest mu do niczego potrzebny. Parker też sobie w swoim kraju dobrze radzi. Obaj są wysoko notowani i mogą zdobyć pas czy dostać walkę o pas znacznie łatwiejszymi drogami.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości