Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Stiverne
14-08-2013, 05:38 PM
Post: #31
RE: Kliczko vs Stiverne
@Metzger
Z tego co wiem Adamek GG nie posiada. Może skype... ale o tym też mi nic nie wiadomo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2013, 08:00 AM
Post: #32
RE: Kliczko vs Stiverne
Witalij dostał czas na obronę pasa od WBC do marca 2014!
Mam nadzieję, że to ostateczny termin i w marcu nie zmienią np. na czerwiec...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2013, 08:05 AM
Post: #33
RE: Kliczko vs Stiverne
To jest skandal i kur***kie zachowania Sulaimana i jego kumpli.
Każdy poza Stiverne'm kto aspiruje do pasa WBC musi sobie zdać sprawę, że najwcześniej w lipcu 2014 może dostać taką szansę.. Vit sam powinien zwakować ten pas, stoczyć ostatnią walkę w Kijowie i walczyć o normalność w ojczyźnie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 09:29 PM
Post: #34
RE: Kliczko vs Stiverne
Informacja ze strony głównej:
Witalij Kliczko ma czas do 30 listopada na podjęcie decyzji odnośnie swojej przyszłości.

Czyli co, pewnie powie, że oczywiście chce walczyć i termin, który mu pasuje to wiosna przyszłego roku. Tylko, że to de facto niewiele zmienia bo przed tym zjazdem WBC wiedzieliśmy tyle samo. Jedyna nowość, że musi oficjalnie do końca miesiąca potwierdzić gotowość do pojedynku ze Stivernem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 11:07 PM
Post: #35
RE: Kliczko vs Stiverne
Ale wiesz, wygląda to tak jakby nie było przyzwolenia na samowolkę i forowania Vitalija.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 11:13 PM
Post: #36
RE: Kliczko vs Stiverne
Cyrk na kółkach , już dawno powinni mu odebrać pas .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2013, 01:36 PM
Post: #37
RE: Kliczko vs Stiverne
Zgłosi gotowość, ale nie poda terminu i tak o to Kliczko przetrzyma jeszcze pas z pół roku po czym oficjalnie ogłoszą walkę, 2 tygodnie przed Kliczko wycofa się z powodu kontuzji i za kolejne pół roku stoczy pojedynek ze Stivernem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2013, 05:15 PM
Post: #38
RE: Kliczko vs Stiverne
Taa, jak tak dalej pójdzie to chyba pobije rekord Foremana....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2013, 10:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2013 10:07 PM przez szalonyAli.)
Post: #39
RE: Kliczko vs Stiverne
No raczej do starcia Kliczko Stiverne raczej dalej niż bliżej . Vitalij raczej poświeci całą Swoją uwagę na Ukrainę , gdzie sytuacja jest bardzo napięta. Raczej wątpię aby Kliczko jeszcze wyszedł do ringu .Bardziej prawdopodobna wydaje się chyba walka o tymczasowy pas Stiverne vs Wilder .Kliczko jest w tej chwili nadzieją Ukrainy , w boksie osiągnął już wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2013, 10:17 PM
Post: #40
RE: Kliczko vs Stiverne
Faktycznie, Witalij jest bardzo zaabsorbowany sytuacją na Ukrainie. Tym bardziej teraz, gdy Janukowycz sprzedał się Putinowi. Ukraina go teraz potrzebuje bardziej jako polityka niż boksera, gdyż jego partia UDAR jest w zasadzie jedyną realną szansą na zbliżenie z zachodem. Mimo wszystko wierzę w to, iż zobaczymy Witka jeszcze w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości