Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Stiverne - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Stiverne (/thread-1263.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Kliczko vs Stiverne - Sander - 21-07-2013 12:17 PM

Wprawdzie nie wiemy czy do tej walki dojdzie ale jest to wielce prawdopodobne.
Jak widziecie przebieg tej walki? Stiverne to fajny, ciekawy gość z niezłymi umiejętnościami. Vitalij to jednak profesor, 42 lata lecz wciąż absolutny top HW. To co najbardziej mnie martwi w stylu Kanadyjczyka to praca nóg. Dawniej w Polskiej lidze jak jakiś piłkarz był leniwy, mało biegał i ogólnie podczas meczu się obijał to mówiono, że to nowy piłkarz z Bułgarii - Stojanow.
I Stiverne takim bokserskim Stojanowem trochę jest. Zdrowie ma, cios ma, potencjał ma ale jak będzie tak niemrawo się ruszał jak w walce z Cristobalem to Vit bez trudu będzie go punktował długim jak Amazonka lewym a prawym karcił jak to ma w zwyczaju.
Jak widzicie ten pojedynek?


RE: Kliczko vs Stiverne - Martin - 22-07-2013 03:59 PM

Pojedynek Vit Kliczko - Stiverne będzie prawdopodobnie ostatnim dla DR IRONFIST.
O ile do niego dojdzie bo na dziś pewności nie ma.
Nie widzę innej możliwości jak wygrana w przekonywującym stylu Ukraińca, może nawet przez KO. Stiverne to ciekawy zawodnik, ale to nie ta półka. Jedynymi wg mnie pięściarzami, którzy mogliby w jakikolwiek sposób realnie zagrozić Witalijowi to: Haye, Pulew, Fury - kolejność nieprzypadkowa....największe szanse dawałbym Hayemakerowi.


RE: Kliczko vs Stiverne - Sander - 02-08-2013 09:51 AM

Skoro Pan Sulaiman nie zamierza odbierać pasa Kliczce to szczegółów tej walki możemy nie poznać jeszcze długo.
O ile się nie mylę aby utrzymać pas trzeba go bronić raz na pół roku a walka z Charrem odbyła się 11 miesięcy temu. Vitalij powinien dopiąć walkę z B-WAR'em albo zwakować tytuł. Sulaiman tymi słowami okazał brak szacunku dla pozostałych bokserów notowanych przez WBC.


RE: Kliczko vs Stiverne - terq - 02-08-2013 10:32 AM

Nie od dzisiaj wiadomo,że federacja WBC,a raczej pan Sulaiman nie ma z reguły żadnych zasad i podejmuję decyzję opierając się tylko na własnych korzyściach,często wywyższając pięściarzy ze swojego kraju.Dużo się zmieniło,bo kiedyś to podobno była najlepsza federacja na świecie Smile


RE: Kliczko vs Stiverne - BESTIA - 02-08-2013 10:49 AM

Gdy Ward pozostawał nieaktywny pas został mu szybko zabrany.Z Witalijem powinni zrobić tak samo i nadać mu status mistrza"emerytowanego":P


RE: Kliczko vs Stiverne - Sander - 02-08-2013 10:55 AM

Vit to gwarancja ogromnej kasy dla federacji. Gdyby pas przejął Stiverne czy Charr to Sulaiman spory by na tym stracił. Który mistrz WBC gwarantuje większe pieniądze? Floyd i ktoś jeszcze?


RE: Kliczko vs Stiverne - AdamekFightPL - 02-08-2013 02:50 PM

Ja to podziwiam tych wszystkich milionerów jak Floyd czy Sulaiman... mają tyle kasy, ze mogli by żyć dostatnie przez kilkaset lat.... a oni i tak chcą więcej i więcej, to już jest moim zdaniem choroba. Jeszcze Floydowi jako tako się nie dziwię bo ma małe dzieci, chce im zapewnić dobrobyt, w dodatku sam jest jeszcze w miarę młody. Natomiast takie stare dziady jak Don King, Sulaiman, Bob Arum liczą każdy dolar choć zarabiają grube miliony...


RE: Kliczko vs Stiverne - Pakman - 02-08-2013 02:59 PM

Stiverne to dobry rywal. Na pewno lepszy niż Charr czy Briggs. Jamajczyk ma dość twardy łeb i ciekaw jestem jak Wit sobie z nim poradzi. Ukrainiec jest już mocno zardzewiały, co może uczynić z tej walki dość ciekawą potyczkę. Stiverne ma dość długie łapska i jakby takim obszernym overhandem trafił to mogłoby być ciekawie. Oczywiście faworytem jest Kliczko, ale walka wcale nie musi być jednostronnym świniobiciem.

PS: Wydaje mi się, że walka Stiverne vs Kliczko będzie ostatnim błyskiem Dona Kinga.


RE: Kliczko vs Stiverne - BESTIA - 02-08-2013 03:00 PM

AdamekFightPL
Mi tam to aż tak nie przeszkadza, tylko żeby udzielali się też charytatywnie.


RE: Kliczko vs Stiverne - AdamekFightPL - 02-08-2013 04:01 PM

@BESTIA
Mi to w ogóle nie przeszkadza, ale jest to dla mnie dziwne. Po prostu nie mogę tego zrozumieć i tyle. A charytatywnie podobno Mayweather się coś tam udziela... ale zarabia za walkę 50 mln a na cele charytatywne przekazuje nie wiem czy ze 100 tysięcy. Co to jest dla niego? jak splunąć. Ale tak to jest, im człowiek ma więcej kasy tym trudniej się rozstać z każdym groszem.