Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Stiverne
14-08-2013, 02:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2013 02:45 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #21
RE: Kliczko vs Stiverne
Czyli co? wszyscy się zgadzają, dzwonię do Adamka aby podpisywał kontrakt.
Wracając do Kliczki. Witalij zapewne na ring już nie wróci, nie wiem dlaczego tak ten pas przetrzymuje. I jeszcze ten kit z kontuzją dłoni.... czy Wituś jest aż takim narcyzem, że myśli iż wszyscy dookoła są idiotami? już chyba pół roku temu miała zapaść jego ostateczna decyzja. Nad czym tu się zastanawiać? albo się to kocha i chce się wyjść do ringu by walczyć i dawać kibicom emocje albo uznaje się, że czas na zawieszenie rękawic już nadszedł i trzeba w stu procentach poświęcić się polityce swojego narodu. Wóz albo przewóz panie Kliczko. Zachowuje się bardzo, bardzo egoistycznie, koledzy pięściarze czekają w kolejce by bić się o ten pas a on co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:15 PM
Post: #22
RE: Kliczko vs Stiverne
Sprawa jest prosta. Odebrać pas Witalijowi. Jeśli wróci - dać mu szansę walki o niego. I tyle w tym temacie.

To co robi WBC to skandal i w pełni rozumiem złość i rozgoryczenie Stiverna. Z kolei gdyby do walki o pas miało dojść pomiędzy Kanadyjczykiem a zwycięzcą Mitchell/Arreola to byłby skandal kolejny. Żaden z Amerykanów nie zasługuje na taką szansę ze względu na reprezentowany przez siebie poziom. Argument, że są wysoko w rankingu to dla mnie żaden argument.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:20 PM
Post: #23
RE: Kliczko vs Stiverne
Ale po to są rankingi by wyłaniać pretendentów.
Skoro o pasy bili się Mormeck, Pianeta, Charr czy Sosnowski to Arreola lub Mitchell nie są żadnym skandalem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:25 PM
Post: #24
RE: Kliczko vs Stiverne
Tylko, że tu mamy zupełnie inną sytuację. Sosnowski, Pianeta, Mormeck walczyli z mistrzem. A tu walka miałaby dopiero mistrza wyłonić, więc chyba rozumiesz w czym rzecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:34 PM
Post: #25
RE: Kliczko vs Stiverne
Ta walka miałaby sens tylko wtedy gdyby Mitchell wygrał z Arreolą co jest praktycznie nie możliwe... Arreola natomiast swój eliminator już przegrał... rewanż z Stiverne tylko tym razem o pas nie ma sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:35 PM
Post: #26
RE: Kliczko vs Stiverne
No tak ale kogo wstawić na ich miejsce?
Haye? Ok, świetny bokser itd ale jakiś eliminator wygrał? Walczy w jakimś niebawem? Wysoko w rankingu WBC?
Kolejka obowiązuje Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:57 PM
Post: #27
RE: Kliczko vs Stiverne
@Sander
Mago vs Adamek! zwycięzca walczy ze Stivernem o pas. Łatwiejszej drogi o pas MŚ Adamek już nigdy mieć nie będzie... chyba, że o regularny WBA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 05:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2013 05:06 PM przez Sander.)
Post: #28
RE: Kliczko vs Stiverne
Ale ktoś to musi usankcjonować. Ja optowałem za walką Mitchell vs Arreola bo ta walka się ODBĘDZIE i to niebawem. Więc łącząc brak oponenta dla B-WARA można go w tej walce wysoko notowanych wyłonić. Nic nie mam do walki Mago vs Adamek ale muszą się dogadać i dostać tytuł eliminatora. A tak wogóle to kto wie co wujek Sulaiman i jego świta wymyślą?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 05:13 PM
Post: #29
RE: Kliczko vs Stiverne
Ja bardzo bym chciał tego pojedynku Adamka z Mago. Wiem, że Tomek jest w stanie to wygrać, ze Stivernem też ma szanse. Kto wie czy nasz ''Góral'' nie zszokuje świata i nie zdobędzie tego pasa w HW? najpierw jednak musi się wyjaśnić ta sytuacja z pasem.... jak Adamek przyjedzie do polski zadzwonię do niego i zapytam jakie ma plany, może akurat przewidują walkę z Abdusalamovem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 05:34 PM
Post: #30
Bug RE: Kliczko vs Stiverne
(14-08-2013 05:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  jak Adamek przyjedzie do polski zadzwonię do niego
A nie możesz napisać mu na GG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości