Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Stiverne
21-07-2013, 12:17 PM
Post: #1
Kliczko vs Stiverne
Wprawdzie nie wiemy czy do tej walki dojdzie ale jest to wielce prawdopodobne.
Jak widziecie przebieg tej walki? Stiverne to fajny, ciekawy gość z niezłymi umiejętnościami. Vitalij to jednak profesor, 42 lata lecz wciąż absolutny top HW. To co najbardziej mnie martwi w stylu Kanadyjczyka to praca nóg. Dawniej w Polskiej lidze jak jakiś piłkarz był leniwy, mało biegał i ogólnie podczas meczu się obijał to mówiono, że to nowy piłkarz z Bułgarii - Stojanow.
I Stiverne takim bokserskim Stojanowem trochę jest. Zdrowie ma, cios ma, potencjał ma ale jak będzie tak niemrawo się ruszał jak w walce z Cristobalem to Vit bez trudu będzie go punktował długim jak Amazonka lewym a prawym karcił jak to ma w zwyczaju.
Jak widzicie ten pojedynek?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2013, 03:59 PM
Post: #2
RE: Kliczko vs Stiverne
Pojedynek Vit Kliczko - Stiverne będzie prawdopodobnie ostatnim dla DR IRONFIST.
O ile do niego dojdzie bo na dziś pewności nie ma.
Nie widzę innej możliwości jak wygrana w przekonywującym stylu Ukraińca, może nawet przez KO. Stiverne to ciekawy zawodnik, ale to nie ta półka. Jedynymi wg mnie pięściarzami, którzy mogliby w jakikolwiek sposób realnie zagrozić Witalijowi to: Haye, Pulew, Fury - kolejność nieprzypadkowa....największe szanse dawałbym Hayemakerowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 09:51 AM
Post: #3
RE: Kliczko vs Stiverne
Skoro Pan Sulaiman nie zamierza odbierać pasa Kliczce to szczegółów tej walki możemy nie poznać jeszcze długo.
O ile się nie mylę aby utrzymać pas trzeba go bronić raz na pół roku a walka z Charrem odbyła się 11 miesięcy temu. Vitalij powinien dopiąć walkę z B-WAR'em albo zwakować tytuł. Sulaiman tymi słowami okazał brak szacunku dla pozostałych bokserów notowanych przez WBC.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 10:32 AM
Post: #4
RE: Kliczko vs Stiverne
Nie od dzisiaj wiadomo,że federacja WBC,a raczej pan Sulaiman nie ma z reguły żadnych zasad i podejmuję decyzję opierając się tylko na własnych korzyściach,często wywyższając pięściarzy ze swojego kraju.Dużo się zmieniło,bo kiedyś to podobno była najlepsza federacja na świecie Smile

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 10:49 AM
Post: #5
RE: Kliczko vs Stiverne
Gdy Ward pozostawał nieaktywny pas został mu szybko zabrany.Z Witalijem powinni zrobić tak samo i nadać mu status mistrza"emerytowanego":P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 10:55 AM
Post: #6
RE: Kliczko vs Stiverne
Vit to gwarancja ogromnej kasy dla federacji. Gdyby pas przejął Stiverne czy Charr to Sulaiman spory by na tym stracił. Który mistrz WBC gwarantuje większe pieniądze? Floyd i ktoś jeszcze?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 02:50 PM
Post: #7
RE: Kliczko vs Stiverne
Ja to podziwiam tych wszystkich milionerów jak Floyd czy Sulaiman... mają tyle kasy, ze mogli by żyć dostatnie przez kilkaset lat.... a oni i tak chcą więcej i więcej, to już jest moim zdaniem choroba. Jeszcze Floydowi jako tako się nie dziwię bo ma małe dzieci, chce im zapewnić dobrobyt, w dodatku sam jest jeszcze w miarę młody. Natomiast takie stare dziady jak Don King, Sulaiman, Bob Arum liczą każdy dolar choć zarabiają grube miliony...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 02:59 PM
Post: #8
RE: Kliczko vs Stiverne
Stiverne to dobry rywal. Na pewno lepszy niż Charr czy Briggs. Jamajczyk ma dość twardy łeb i ciekaw jestem jak Wit sobie z nim poradzi. Ukrainiec jest już mocno zardzewiały, co może uczynić z tej walki dość ciekawą potyczkę. Stiverne ma dość długie łapska i jakby takim obszernym overhandem trafił to mogłoby być ciekawie. Oczywiście faworytem jest Kliczko, ale walka wcale nie musi być jednostronnym świniobiciem.

PS: Wydaje mi się, że walka Stiverne vs Kliczko będzie ostatnim błyskiem Dona Kinga.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 03:00 PM
Post: #9
RE: Kliczko vs Stiverne
AdamekFightPL
Mi tam to aż tak nie przeszkadza, tylko żeby udzielali się też charytatywnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 04:01 PM
Post: #10
RE: Kliczko vs Stiverne
@BESTIA
Mi to w ogóle nie przeszkadza, ale jest to dla mnie dziwne. Po prostu nie mogę tego zrozumieć i tyle. A charytatywnie podobno Mayweather się coś tam udziela... ale zarabia za walkę 50 mln a na cele charytatywne przekazuje nie wiem czy ze 100 tysięcy. Co to jest dla niego? jak splunąć. Ale tak to jest, im człowiek ma więcej kasy tym trudniej się rozstać z każdym groszem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości