Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eddie Chambers
12-04-2014, 02:41 PM
Post: #91
RE: Eddie Chambers
Wywiad z Chambersem, ktory "wisi" od dzisiaj na konkurencji:
http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/...ng-pl.html

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2014, 10:17 AM
Post: #92
RE: Eddie Chambers
Eddie Chambers vs Carl Baker



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2014, 10:52 AM
Post: #93
RE: Eddie Chambers
IFL TV wrzuciło jakiś czas temu wywiad z tym całym Bakerem, wlazłem w niego bo po miniaturce w pierwszej chwili pomyślałem, że to Haye się tak spasł ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2014, 11:12 AM
Post: #94
RE: Eddie Chambers
Faktycznie podobny. Byc moze ojciec Haye, zapylil kiedys jakas babke, stad to podobienstwo Bakera z Davidem.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2014, 04:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2014 04:46 PM przez Krzych.)
Post: #95
RE: Eddie Chambers
[Obrazek: Chambers_trenuje.jpg]

A rany, co za katastrofa. Czy on pomylił dyscypliny? To jest boks, a nie konkurs na największy obwód w talii albo na największe spasienie się. Ja rozumiem, że on nie chce być słabszy fizycznie od każdego zawodnika jakiego napotka, ale natury i tak nie oszuka, bo się skończy jeszcze większą katastrofą niż jest obecnie i co gorsza straci swoje dotychczasowe atuty. Najlepszym przykładem Adamek, z którego Bloodworth na siłę chciał zrobić ciężkiego i zniszczył przy tym wszystkie jego atuty. Eddie zawsze był szybki, zwinny, dobry na nogach. A teraz będzie nienaturalnie napompowanym parowozem, który zużyje cały tlen z hali po 2 rundach, a siły i tak mieć nie będzie. Przynajmniej nie na tyle, żeby mogła być atutem w jakiejkolwiek walce w HW. Głupota straszna. No chyba że ktoś twierdzi, że Eddie teraz będzie czołgiem zachowując swoje dawne atuty i będziemy mieli drugiego Tysona...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości