Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eddie Chambers
03-02-2014, 06:17 PM
Post: #71
RE: Eddie Chambers
2 tygodnie, mniej tkanki tłuszczowej, 20 funtów więcej... hahahaha, no ludzie, na logikę, jakim trzeba być jełopem żeby uwierzyć w coś takiego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 06:31 PM
Post: #72
RE: Eddie Chambers
(03-02-2014 06:15 PM)RedHawk napisał(a):  @Joker
Bez chamstwa ok? chamstwa tutaj nie tolerujemy i wywalamy na zbity ''dosłownie'' pysk. Zapytajcie BMH.

Pokaż gdzie robiłem chamstwo i trzode ,pacho nie golona'
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 06:33 PM
Post: #73
RE: Eddie Chambers
Napisałem, że Chambers chwali się, nie napisałem, że Chambers przybrał 30 funtów, czy że w coś wierzę. Dziwne byłoby dla mnie gdyby od walki z Mchunu trzymał aż do stycznia tego roku limit poniżej cruiser. Myślą przewodnią jest jednak to, że Chambers robi masę i to widać + cieszy się z tego jak domorosły kulturysta (oczywiście z pewnością "nieco" koloryzując).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 06:54 PM
Post: #74
RE: Eddie Chambers
(03-02-2014 06:15 PM)RedHawk napisał(a):  @Joker
Bez chamstwa ok? chamstwa tutaj nie tolerujemy i wywalamy na zbity ''dosłownie'' pysk. Zapytajcie BMH.

Rozwiniesz swoją myśl?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 08:25 PM
Post: #75
RE: Eddie Chambers
RedHawk
Ale Ty sie gotujesz jak szczekasz Big Grin haha.
Masz dziś racje. Powtarzam dziś. Zapamiętaj tę date Tongue
Zostaw muły BMH w spokoju. Przecież to typowy Kazuto Iyoka. Jak sie wkurfi tam nam wszystkim nabije guzy.

Chambers naprawde sporo urósł. Niewiadomo czy to zdrowa waga czy zwykłe jojo. Pamiętacie w jakim krótkim czasie zalało Toneya po walce z Lebedevem?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 08:48 PM
Post: #76
RE: Eddie Chambers
(03-02-2014 08:25 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Zostaw muły BMH w spokoju. Przecież to typowy Kazuto Iyoka. Jak sie wkurfi tam nam wszystkim nabije guzy.

Chambers naprawde sporo urósł. Niewiadomo czy to zdrowa waga czy zwykłe jojo. Pamiętacie w jakim krótkim czasie zalało Toneya po walce z Lebedevem?

Teraz to do*ebales heh. Przeciez ten Japonczyk, to wazy niewiele wiecej niz moja kobita, czy niewiele wiecej niz moj Junior.Big Grin

Co do Chambersa, to zgoda... wyranie sie rozrosl, byc moze sie czym wspomogl... a wiec normalka.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:16 PM
Post: #77
RE: Eddie Chambers
Pewnie suple od Wacha pożyczył ;D .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 10:55 PM
Post: #78
RE: Eddie Chambers
Zobaczymy co będzie na wadze i w ringu. Chyba jednak nie ma co czarować ze zdjęć choć jak dla mnie Chambers dosyć spuchł i bynajmniej nie są to mięśnie. Oby tylko się nie zagalopował z tą wagą za daleko bo jeszcze troszkę funtów i wejdzie w świniak mode.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2014, 09:10 PM
Post: #79
RE: Eddie Chambers
@RedHawk
Chamsko to tylko ty się zachowałeś!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 04:51 AM
Post: #80
RE: Eddie Chambers
Rozjebał mnie Chambers na sam sen Big Grin

"Harrison przegrywa wszystko w pierwszej rundzie, to brak szacunku dla mojego nazwiska. Jego największym sukcesem była wygrana w turnieju Prizefighter. Tacy ludzie jak on powodują, że zloty medal olimpijski przestaje już mieć znaczenie. Pokonałbym go jedną ręką, spytajcie Adamka"

Jakby to skomentował Jacek Gmoch - "He He He" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości