Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking P4P forum Bokser.org
20-06-2017, 03:55 PM
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
@Gogolius co za bzdura, Garcie Dannego, Pacman by zniszczył.

God is the Answer
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2017, 03:35 PM
Po ostatnim zwycięstwie Andre Ward (32-0, 16 KO)
awansował na pierwsze miejsce w rankingu najlepszych
pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe, który
przygotowują dziennikarze i eksperci telewizji ESPN.

Amerykanin pokonał w ubiegły weekend Siergieja Kowaliowa
(30-2-1, 26 KO) i obronił pasy WBA Super, IBF i WBO w
kategorii półciężkiej. Dzięki temu wyprzedził w rankingu
ESPN czempiona wagi średniej Giennadija Gołowkina (37-0,
33 KO), który spadł na drugą pozycję.

Kowaliow po niedzielnej porażce jest na dziewiątym miejscu.

TOP 10 P4P wg ESPN

1. Andre Ward (32-0, 16 KO)
2. Giennadij Gołowkin (37-0, 33 KO)
3. Roman Gonzalez (46-1, 38 KO)
4. Wasyl Łomaczenko (8-1, 6 KO)
5. Saul Alvarez (49-1-1, 34 KO)
6. Terence Crawford (30-0, 21 KO)
7. Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO)
8. Keith Thurman (28-0, 22 KO)
9. Siergiej Kowaliow (30-2-1, 26 KO)
10. Guillermo Rigondeaux (18-0, 12 KO)

God is the Answer
03-07-2017, 12:01 PM
Czas na aktualizację, wszak ostatnimi czasy walczyło aż 3 pięściarzy z topki (Kowalow, Ward, Pacquiao).

Lipiec - 2017

1. Gołowkin
2. Crawford
3. R. Gonzalez
4. Thurman
5. Łomaczenko
6. Ward
7. Joshua
8. M. Garcia
9. Yamanaka
10. Kowalow

Krótki komentarz: Pacquiao przegrał na mojej karcie z Hornem 113-115 więc wyleciał z rankingu (był na siódmym miejscu).
Ward wygrał z Kowalowem w skandaliczny sposób dlatego nie awansował nawet o jedno miejsce. Wysoką trzecią pozycję stracił Kowalow bo prawdopodobnie i tak przegrałby z Wardem w uczciwy sposób. W dyszce zawitał nowy zawodnik - Yamanaka.

[Obrazek: gennady-golovkin-ko-king-1-l-280x280.png]
03-07-2017, 01:04 PM
Można by się spierać o miejsca (np. dla mnie za wysoko Łomaczenko mający na rozkładzie zaledwie 4 przyzwoitej klasy rywali), ale jeśli chodzi o nazwiska to chyba wszystko jest O.K. i nikogo nie brakuje.

http://www.bokserzy.cba.plIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-08-2017, 10:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2017 11:31 PM przez szalonyAli.)
1.Geniadij Gołowkin- Zawodnik, który zdominował swoją kategorię wagową. Starcie z Jacobsem pokazało, że nawet on jest do pokonania. Jednak wcale nie umniejsza to jego pozycji. Jednak,aby być faktycznym liderem P4P musi pokazać coś więcej niz dominacja w swojej kategorii wagowej.
2.Andre Ward - W ostatnich walkach pokonał Siergieja Kowaliowa. Co to pierwszego starcia wielu miało wątpliwości , chociaz moim zdaniem Ward był minimalnie lepszy. W drugim już spisywał się o wiele lepiej. Jednak kontrowersyjne przerwanie trochę przyćmiło obraz pojedynku. Patrząc na jego poprzednie dokonania zasługuje na bycie nr 2.
3.Terence Crafword - Mistrz świata dwóch kategorii wagowych. Pewnie wygrywa swoje starcia, ma szansę na unifikację w lekkopółśredniej.
4.Wasyl Łomaczenko - Geniusz boksu, jest na dobrej drodze do bycia nr 1.
5, Keith Thurman- Najlepszy zawodnik w swojej dywizji
6. Saul Alvarez - Napewno najbardziej medialny i dochodowy zawodnik. Moim zdaniem zasłużył mimo wszystko na tak wysoką lokatę. Oczywiście można mieć jakieś watpliwości odnośnie jego dokonań. Ale mimo wszystko zawodnik z dużym potencjałem i umiejętnościami.
7.Mickey Garcia- W ostatnim starciu z Bronerem wygrał, ale wydaje mi się , że jednak trochę za wysoka kategoria wagowa. Aczkolwiek zobaczymy, bo zawodnik bez wątpienia pokazał już, ze jest jednym najlepszych zawodników bez podziału na kategorię wagowe.
8.Roman Gonzalez- Przegrał ostatnie starcie.Niby bardzo kontrowersyjnie, ale trzeba też pamiętać , że przeciwnik nie był bardzo mocny. Jednak ze względu na poprzednie osiągniecia taka lokata.
9.Guillermo Rigondeaux- Obok Łomaczenki najlepszy technik. Jednak rzadai częstotliwość boksowania i poziom rywali powoduje , że 9 pozycja w sumie też trochę na wyrost.
10. Anthonhy Joshua- Najlepszy zawodnik kategorii cięzkiej. Pokazał klasę w starciu w Kliczką. Wybierałem między nim a Kowaliowem , Yamanaką . Jednak ostatecznie zdecydowałem się na niego
11. Kowaliow, 12 Yamanaka , 13.Manny Pacquiao.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości