Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking P4P forum Bokser.org
18-09-2017, 03:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2017 03:23 PM przez Wietnam.)
Post: #621
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Ja też tak na szybko, tłumaczenia później.

1.Crawford
2.Ward
3.Łomaczenko
4.Gołowkin
5.Alvarez
6.Joshua
7.Thurman
8.Usyk
9.Pacquiao
10.Lara
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2017 05:00 PM przez Martin.)
Post: #622
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
(18-09-2017 10:05 AM)Gogolius napisał(a):  Inoue? Serio?
Ja w ogóle nie widzę podstaw by go wrzucać do topki, szczególnie że piszesz o wygrywanych walkach a więc resume zawodnika, a nie o potencjale. On tu w ogóle nie ma startu. Mogłeś już zostawić kogoś z tych których wyrzuciłeś.

Serio.
No właśnie dlatego, że Inoue jest aktywny i wygrywa kolejne walki w końcu zameldował się w TOP10. Już od dłuższego czasu go tutaj widziałem, ale naprawdę ciężko jest zmieścić w tym elitarnym zestawieniu wszystkich, którzy na to zasługują. Długo myślałem np. nad Spencen Jr, ale niech jeszcze kogoś pokona to może zajmie miejsce właśnie Inoue, któremu faktycznie brak wielkich skalpów i jego miejsce jest powiedzmy niepewne. Jednak widzę w topce bardziej zawodników takich jak Inoue czy Spence Jr, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa niż Gonzalez czy Kowalow, którzy okazali się przegranymi w swoich ostatnich potyczkach.

(18-09-2017 03:22 PM)Wietnam napisał(a):  Ja też tak na szybko, tłumaczenia później.


9.Pacquiao
10.Lara

Wytłumacz się proszę z tych dwóch miejsc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 05:35 PM
Post: #623
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1. Crawford
2. Joshua
3. Usyk
4. Thurman
5. Spence
6. Gołowkin
7. Łomaczenko
8. Inoue
9. Alvarez
10. Briedis

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 06:12 PM
Post: #624
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1.Crawford
2.Ward
3.Alvarez
4.GGG
5.Usyk
6.Joshua
7.Thurman
8.Łomaczenko
9.Gonzalez
10. Santa Cruz

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 02:06 PM
Post: #625
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1.Crawford
2.Ward
3.GGG
4.Alvarez
5.Łomaczenko
6.Thurman
7.Mickey Garcia
8.Rigo
9.Joshua
10. Santa Cruz

Crawford dokonał unifikacji w swojej kategorii wagowej i zrobił to w świetnym stylu. Patrząc na potknięcie Gołowkina (Remis) i niepewną przyszłość Warda zasłużył na pierwszą lokatę. Alvarez zdołał zremisować numerem 1. Obejrzałem włąsnie tą walke , u mnie wygrał Gołowkin 115:113. Ale remis jak najbardziej na miejscu, nawet zwycięstwo Alvareza 115:113 jest dopuszczalne.
Usuwam z listy Gonzaleza , gdyż zaliczył drugą wpadkę i tym razem przegrał zasłużenie przed czasem. Jego rywala nie umieszczam na liście bo zrobił jeszcze za mało aby się tutaj znalazł. Ale czekam na jego walki z Cudrasem , Inoue czy Estradą. Jeśli walkach z nimi udowodni klasę i wygra napewno się tutaj znajdzie. Zaś co do Gonzaleza to liczę , że się odbuduje. Musi się poważnie zastanowić czy chce kontynuować karierę w tej kategorii wagowej i czy jest w stanie zejśc niżej. Na 10 miejscu po długim namyśle wylądował Santa Cruz .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 08:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2017 08:30 PM przez Gogolius.)
Post: #626
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Cytat:No właśnie dlatego, że Inoue jest aktywny i wygrywa kolejne walki w końcu zameldował się w TOP10.
Wiesz, wygrywających swoje walki regularnie jest sporo bokserów. Na takiej zasadzie to można i Badou Jacka wcisnąć, a jak ktoś widział jego wygraną z DeGalem to w ogóle Wink

Cytat:Jednak widzę w topce bardziej zawodników takich jak Inoue czy Spence Jr, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa niż Gonzalez czy Kowalow, którzy okazali się przegranymi w swoich ostatnich potyczkach.
To mi pasuje Wink

Hugo, Wietnam, Krychu, Terminator- poopisujcie coś. Pociągnę Was za język.

Hugo:

Joshua z Kliczko w resume wyżej od Thurmana z Porterem i Garcią (Guerrero pewnie tak nie cenisz)?
Briedis?!
Inoue??

Krychu:
Santa Cruz? Dwie walki w ciągu ostatnich 14 miesięcy, jedna wygrana i jedna przegrana. Nie było lepszych kandydatów (Spence? M. Garcia?)

Wietnam: w sumie tak jak Martin, Pac i Lara nawet mnie nie pasują (mimo że obu bardzo lubię).

Terminator: Spence nad Joshuą? Why? Garcia nad Usykiem?

Swoją drogą widzę, że Kowaliow wypadł z gry u większości Wink

Koleś z top5 u większości osób wypada często poza top10 po równej walce z genialnym Wardem i porażce po ciosach w jaja Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 09:30 PM
Post: #627
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
@Gogolius
W 1 walce został z lekka zwałkowany, w rewanżu udowodnił swoją wyższość na Framptonem który przez niektórych był uznawany za TOP 10-15 P4P. Spence zapewne znajdzie się w moim top 10 jeżeli wygra następną dużą walkę. Co do Garcii, Broner (niestety) to już nie jest skalp który gwarantowałby 10 P4P.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 10:06 PM
Post: #628
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Uzasadnienia dla Gogoliusa:
1. Joshua przed Thurmanem: Dla mnie zawsze kategorią królewską będzie ciężka, a nie półśrednia. Sam skalp Kliczki jest więcej wart od wszystkich rywali pokonanych przez Thurmana razem wziętych.
2. Inoue: Ktoś z najniższych kategorii powinien wejść do 10. na miejsce Gonzaleza. Wahałem się pomiędzy Inoue i Wisaksilem. Na korzyść Japończyka przeważył dłuższy staż mistrzowski.
3. Briedis: Bokser Nr 2 w silnie obsadzonej kategorii. Do tego niepokonany mistrz świata WBC.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 02:47 AM
Post: #629
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Spence nad Joshuą - Dwóch bokserów znajdujących się na tych samych etapach kariery, niepokonani i obaj w ostatnich walkach odnieśli swoje największe zwycięstwo z klasowymi rywalami. Erroll uczynił to w nieco lepszym stylu, wygrywając bardzo pewnie i nie tocząc walki na śmierć i życie.

Garcia nad Usykiem. W tym przypadku zadecydowało to iż Amerykanin to bokser który wygrywa swoje walki w różnych kategoriach wagowych. Co prawda w LW i SLW nie walczył z absolutnym topem ale mimo wszystko docenić to trzeba

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 03:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2017 03:54 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #630
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Po tym jak Ward ogłosił zakończenie kariery, Crawford umacnia swoją pozycję na szczycie P4P.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości