Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garcia vs Matthysse
08-08-2013, 03:16 PM
Post: #21
RE: Garcia vs Matthysse
Będzie na tej gali również Trout - Lara? bo oni sami chyba nie wiedzą,kiedyś na fb Lara potwierdził tę walkę,a za kilka dni Trout napisał,że to plotka Smile Ale z drugiej strony gala już za 5 tygodni,także niestety bym na to nie liczył.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 07:17 PM
Post: #22
RE: Garcia vs Matthysse
Walka będzie bardzo dobra. Matthysse ze swoim potężnym uderzeniem kontra bardzo sprytny i świetnie chodzący na nogach Garcia. Jak dla mnie ta walka będzie bardziej emocjonująca od Floyd vs Cynamon, ponieważ ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Mam tylko nadzieję, że Matthysse nie zostanie oszukany, tak jak to miało miejsce w walkach z Judahem i Alexandrem. Garcia jednak nie ma zbyt szczelnej obrony, co pokazali Khan i Morales. Stawiam na efektowny nokaut Matthysse w początkowych rundach.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 07:41 PM
Post: #23
RE: Garcia vs Matthysse
(08-08-2013 07:17 PM)Pakman napisał(a):  Walka będzie bardzo dobra. Matthysse ze swoim potężnym uderzeniem kontra bardzo sprytny i świetnie chodzący na nogach Garcia.

Gracia sprytny... swiatnie chodzacy na nogach? Solis chodzi na nogach jak Garcia, a w ostatniej walce Odlanier to w porownaniu do Dannego wrecz tanczyl.Tongue Atutami Danego jest sila i timing... zadne tam nogi(nie wiem jak definiujesz "spryt"?).

(08-08-2013 07:17 PM)Pakman napisał(a):  Jak dla mnie ta walka będzie bardziej emocjonująca od Floyd vs Cynamon, ponieważ ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Mam tylko nadzieję, że Matthysse nie zostanie oszukany, tak jak to miało miejsce w walkach z Judahem i Alexandrem. Garcia jednak nie ma zbyt szczelnej obrony, co pokazali Khan i Morales. Stawiam na efektowny nokaut Matthysse w początkowych rundach.

Rowniez uwazam, ze pod wzgledem widowiska, to Matthysse-Garcia, ma szanse zjesc walke wieczoru. Jednak jezeli mialbym na chlodno ocenic ktora walka bede sie bardziej jaral, to zdecydowanie ta, gdzie jest wiekszy prestiz... Floyd-Canelo.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 07:54 PM
Post: #24
Bug RE: Garcia vs Matthysse
(08-08-2013 07:41 PM)BMH napisał(a):  Rowniez uwazam, ze pod wzgledem widowiska, to Matthysse-Garcia, ma szanse zjesc walke wieczoru.
Ja myślę, że to może być wręcz walka roku. A u Floyda zobaczymy to samo co pokazuje od lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 08:58 PM
Post: #25
RE: Garcia vs Matthysse
@BMH

Źle się wyraziłem. Chodziło mi o pracę nóg, a nie mobilność, bo ta jest dość mizerna. Timing rzeczywiście znakomity. Idealnym przykładem był lewy sierpowy, który położył Moralesa. Garcia według mnie walczy bardzo inteligentnie, nie podpala się, czeka cierpliwie na swoją szansę ( walka z Khanem ). Ringowy spryt ciężko zdefiniować, ale u Garcii widzę go.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 09:58 PM
Post: #26
RE: Garcia vs Matthysse
To może być prawdziwa walka wieczoru, ale myślę, że jednak faworyt jest zdecydowany. Lubię Garcię, ale szczerze to nie widzę jak mógłby pokonać Mathysse. Argentyńczyk jest silniejszy, jest szybszy, lepiej porusza się na nogach. Jedyną szansą dla Danny'ego może być jakiś lucky punch, którym uśpi Lucasa, wyprowadzony z kontry. I choć moja sympatia będzie chyba jednak po stronie Garcii (choć Mathysse też bardzo lubię) to KO lub TKO na Garcii w początkowych rundach. Myślę, że Canelo - Money będzie starciem bardziej wyrównanym.
Pod względem widowiska ja bym nie skreślał walki Smith - Molina. Starcie trochę w cieniu tych dwóch walk, ale warto zwrócić uwagę na to starcie, bo zapowiada się nie mniej ciekawie jak dwie późniejsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 08:57 AM
Post: #27
RE: Garcia vs Matthysse
Garcia za słabo pracuje nogami by przetrwać z tym mordercą więcej niż 5 rund. To inteligentny pięściarz, umie zaskoczyć rywala. W tej walce lewym prostym musi stopować Matthysse i szukać obszernego sierpowego a potrafi to robić.
Uważam jednak, że siła i charakter Lucasa zdominują inteligencję Danny'ego.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 11:12 AM
Post: #28
Bug RE: Garcia vs Matthysse
Czy na graffiti w sali treningowej Garcii jest przedstawiona twarz samego Danny'ego? http://www.bokser.org/content/2013/08/09.../index.jsp Czy on chce dorównać poziomem narcyzmu Floydowi i Bronkowi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 11:31 AM
Post: #29
RE: Garcia vs Matthysse
Jakiś taki mało przekonywujący był w tym wywiadzie Danny Garcia... jakby sam nie wierzył, że jest w stanie wygrać z Matthysse. Swoją drogą uważam, że ludzie troszkę przeceniają Matthysse mówiąc o nim jak o zabijaku, robocie, terminatorze, maszynie itd...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 11:56 AM
Post: #30
RE: Garcia vs Matthysse
Spodziewam sie formy zycia Garcii, w innym wypadku beda ciezkie baty. Danny powinien, a nawet musi wzniesc sie grubo ponad to co pokazal z past Judahem, czy Moralesem I. Faworyt jak dla mnie Matthysse, ale nie odbieram szans Amerykaninowi, ktos z taka "petarda" i timingiem, moze ustrzelic kazdego.

AFPL
"Swoją drogą uważam, że ludzie troszkę przeceniają Matthysse mówiąc o nim jak o zabijaku, robocie, terminatorze, maszynie itd... "

Rozbawiles mnie do lez...

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości