Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garcia vs Matthysse
16-07-2013, 03:58 PM
Post: #11
RE: Garcja vs Matthysse
Ortiz - Guerrero, Trout - Lara, Garcia - Mathysse, Alvarez - Mayweather na jednej gali. Z ekonomicznego punktu widzenia bez sensu (PPV może większe, ale jakby stworzyć z tego 4 gale, to kasa za bilety też razy cztery), nie dojdzie do tegoTongue Ze sportowego, chyba prawdopodobnie najlepsza gala w historii bosku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 05:39 PM
Post: #12
RE: Garcja vs Matthysse
@kubala1122331
Ja myślę, że ktoś chce nie tylko pobić rekord sprzedanych PPV, ale też aby ta gala przeszła do historii boksu. Mam taką nadzieje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 09:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2013 09:48 PM przez Sander.)
Post: #13
RE: Garcja vs Matthysse
Ta gala może przejść do historii bez dwóch zdań.
Jeszcze nam w Polsce na tę galę PPV zapodadzą Tongue
PS.
BESTIA popraw literówki w tytule Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 11:35 PM
Post: #14
RE: Garcia vs Matthysse
Moim faworytem Matthysse ale nie skreślałbym Garcii jak to już większość zrobiła. Być może znajdzie sposób na Lucasa, choć moim zdaniem jest na to za wolny. Jest dosyć statyczny i nie ma jakiejś niesamowitej pracy nóg a wiadomo, że stanie w miejscu z Lucasem to nie jest chyba najlepszy pomysł. Z obroną Garcii też najlepiej nie jest skoro Judah mu wsadził 60% power punches. Matthysse to co prawda co innego ale go trzeba maksymalnie ograniczyć a nie zrobi tego ktoś przyjmujący co drugi cios. Lucas dopadnie Garcię w drugiej połowie walki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 08:25 PM
Post: #15
RE: Garcia vs Matthysse
GARCIA MATTHYSSE NA GALI FLOYDA OFICJALNIE!!! ŚWIETNA WIADOMOŚĆ!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 10:12 AM
Post: #16
RE: Garcia vs Matthysse
Podobno na tej gali ma odbyc sie rowniez Smith-Molina.Big Grin Sam juz nie wiem ktora walka najbardziej mnie kreci.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 10:23 AM
Post: #17
RE: Garcia vs Matthysse
Obsada tej gali wręcz nieprawdopodobna. Emocje gwarantowane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 10:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2013 10:29 AM przez Sander.)
Post: #18
RE: Garcia vs Matthysse
Ale Ortiz vs Guerrero to chyba tu nię będzie? Ortiz ma wrócić tydzień wcześniej przeciw Gomezowi.
Co do Smitha mam nadzieję, że się obroni i zawalczy z Cotto. Po tylu perturbacjach w końcu wyszedł na swoje niech chociaż zarobi dobrze.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 01:08 PM
Post: #19
RE: Garcia vs Matthysse
Taki mały offtop. Co myślicie o tym aby gwiazdki przy wątkach poświęconych danej walce oznaczały własną subiektywną ocenę oznaczającą między innymi jak bardzo na nią czekamy lub jak bardzo jest dla nas interesująca. Coś jak boxrec, 5 gwiazdek super walka, 1 gwiazdka słaba walka (poniżej 1 gwiazdki walka z udziałem Najmana) ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 04:18 PM
Post: #20
RE: Garcia vs Matthysse
AFPL, źle myślisz, np dla mnie walka Najmana byłaby zdecydowanie pięciogwiazdkowa, w ogóle pięć gwiazdek to za mało, bo walki Najmana nie mieszczą się w tym limicie i zasługują na minimum 6 gwiazdek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości