Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beka z rankingów i federacji
18-12-2012, 05:20 PM
Post: #61
RE: Beka z rankingów i federacji
@Pakman
Okej, niby racja, bo Shane ma tytanowy łeb i umie naprawdę mocno uderzyć. Ale chodzi mi głównie o to, że do walki o mistrzostwo świata może stanąć pięściarz, który 1)jest niesamowicie wyboksowany i o tym wie każdy 2)przegrał dwie ostatnie walki 3)pół roku temu przeszedł na emeryturę 4)obecnie jest tylko nazwiskiem.

Pomijam też fakt, że moim zdaniem Paulie powinien stracić pas w walce z Cano. I ja wiem, że dla promotorów biznes jest biznes, ale bez przesady...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2012, 05:47 PM
Post: #62
RE: Beka z rankingów i federacji
Hatton przegrał z Senczenką i Oscar nie wie co ma robić. Przecież następną walką Pauliego miało być właśnie starcie z Anglikiem. Wiadomo, że lepszymi opcjami byłyby walki z młodymi van Heerdenem czy np. Jonesem, ale Mosley to cały czas mocny zawodnik. Przegrywał, ale z absolutnym topem i to w dodatku kategorii junior średniej czyli Floydem i Canelo.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2012, 10:45 AM
Post: #63
RE: Beka z rankingów i federacji
@Pakman
Masz rację, że nie przegrywał z byle kim, ale jednak przegrywał, prawda? To jest kpina, że pięściarz który przegrywa ostatnie walki może nagle dostać walkę o pas za nazwisko, a wielu młodych pięściarzy nie może się wybić ze względu na ten cyrk.

Jeden z komentarzy z portalu zresztą świetnie to wszystko podsumowuje:
Cytat:Ile razy Mosley musi przegrać żeby przestać dostawać walki o pas?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2012, 10:47 AM
Post: #64
RE: Beka z rankingów i federacji
Cory Spinks vs Carlos Molina
IBF light middleweight title eliminator.

Śmieszne, ile można dawać temu błaznowi Spinksowi szans?

Od 2008 roku, tylko raz nie walczył o coś związanego z IBF!

A było to:

Cory Spinks Shakir Ashanti(16-10), oczywiście potem eliminator IBF, z kolejnym pacanem Powellem, którego historia z IBF ciągnie się od 2007 roku.

Z jednej strony to dobrze, że Molina dostanie szansę, ale wątpię żeby nawet jeśli jak wygra zorganizowali mu walkę z Bundrage.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2012, 11:12 AM
Post: #65
RE: Beka z rankingów i federacji
Dobrze, że IBF w ogóle robi te eliminatory. Tym akurat różnią się na plus od innych federacji. W tym konkretnym przypadku, musieli coś na szybko zorganizować, ponieważ obowiązkowy pretendent Rosado będzie walczyć kategorię wyżej o tytuł innej federacji. Andrade nie jest na razie zainteresowany eliminatorem (zresztą kto wie, czy on też do średniej nie ucieknie), Kirkland zaginął w akcji (i pewnie liczy na title shot od Alvareza), Lara i Vanes będą walczyć rewanż pod egidą WBC, więc zbyt wiele opcji nie pozostało. Spinks rzeczywiście ma fory niesamowite, ale jeśli przegra, powinien zniknąć wreszcie z ranikngu na dobre, tak jak Powell. Nie wiem tylko, czy to jest ostateczny eliminator, czy tylko taki wstępny, o 2 miejsce.

Co do "ulubieńców" IBF można wspomnieć tutaj też Zaba Judah, Yusafa Macka, Tony Thompsona, Steve'a Cunninghama, Otisa Griffina, Kendalla Holta, Maurice'a Harrisa i pewnie wielu innych czarnoskórych Amerykanów, a spoza Stanów to: Koreańczyk Kim, Australijczyk Zappavigna i Panamczyk Diaz (kat. lekka), Ndlovu, Mathebula, Fana, Tete, Klassen, Baloyi, Mabuza, Hlatshwayo i pewnie wielu innych z RPA (ta narodowość to w ogóle fenomen w rankingach IBF). Widać, że w przypadku amerykańskiej federacji lojalność działa w dwie strony. Raz im zapłacisz, możesz spokojnie liczyć na kolejną szansę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:07 PM
Post: #66
RE: Beka z rankingów i federacji
Jego Kocia Ekscelencja Jose Sulaiman zabrał głos w sprawie impasu w wadze ciężkiej (tłumaczenie własne):
Cytat:Obecnie myślimy nad znalezieniem rozwiązania względem walki Kliczko vs Stiverne. Nawet nie rozważamy odebrania Kliczce tytułu. Nigdy bym tego nie zrobił jednemu z najznakomitszych i najbardziej lojalnych mistrzów WBC. Witalij to duma WBC. To prawdziwy dżentelmen, który może być przykładem dla każdego boksera na świecie. Co ja bym dał, aby wszyscy pięściarze byli tacy jak on?

Hipokryzja po raz 100000000000000. Wardowi szybko skroił pasek i wepchnął do walki o tytuł rodaka Peribana. W takim razie niech Kliczko w ogóle nie walczy, będzie najdłużej panującym mistrzem w historii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 04:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2013 04:22 PM przez Sander.)
Post: #67
RE: Beka z rankingów i federacji
Te słowa to skandal i nie wiem co to za przywileje dla wybranych?
Jego cyrk i jego małpy i korzysta z tego dobitnie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2014, 04:29 PM
Post: #68
RE: Beka z rankingów i federacji
(12-06-2014 03:07 PM)Krzych napisał(a):  Tak już trochę nie na temat to zobaczyłem dzisiaj news na rp "Fragomeni obowiązkowym rywalem Drozda". Na początku przeczytałem to jako że jest obowiązkowym rywalem dla Diablo i przez chwilę poczułem takie zażenowanie, że aż strachBig Grin Kto jest promotorem Fragomeniego, że on tak ciągle dostaje te mandatory i jest wysoko w rankingach?

EBU to włoska federacja i dlatego Włosi mają takie parcie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 02:54 PM
Post: #69
RE: Beka z rankingów i federacji
Aleksander Ustinow (29-1, 21 KO) będzie najprawdopodobniej rywalem Luisa Ortiza (21-0, 18 KO) w pojedynku o tytuł WBA Interim kategorii ciężkiej.

Czyli walka o pas vice/vice mistrza ? XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 03:34 PM
Post: #70
RE: Beka z rankingów i federacji
WBA naprawdę ma posrane z tym drugim pasem WBA. Mistrzem jest Władimir Klitschko, czy oni tego nie czają?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości