Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
24-06-2013, 11:25 PM
Post: #1
Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
http://ringtv.craveonline.com/
Jest po prawej stronie, głosujcie.
Jak na razie prowadzi Matthysse z 45% głosów.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 05:58 AM
Post: #2
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Już 46%. Mój głos dostał, chociaż chciałbym najpierw zobaczyć go w ringu z Garcią. Broner-Maidana, albo Thurman, też zapowiada się nieźle.

A w końcu i tak wybierze MosleyaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 10:32 AM
Post: #3
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Głos na Matthysse. Dziwi mnie tak mało głosów na Ducha. Nie wiem z kolei, kto głosuje na Maidanę, chyba tylko psychofani Bronera, którzy chcą obejrzeć kolejną bezpieczną i jednostronną walkę swojego pupila.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 10:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2013 10:55 AM przez BMH.)
Post: #4
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Ja oddalem glos na Maidane. Matthysse na dzis dzien, to powycieralby ring Bronerem, ktory na przeciw takiego punchera jak Lucas, to nawet nie stal.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 11:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2013 11:31 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #5
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Ja oddałem na Garcie . to też było by ciekawe zarówno jak walka z Bradleyem , chociaż wolałbym Dannego z Matthysse a Tim już ma date z JMM

Kurcze , nie chce walki Bronera z Lucasem to są 2 z 3 nazwisk moich teraźniejszych pupilów i nie chciałbym w tym roku oglądać porażki któregoś z nich.
Szkoda mi Matthysse że mu ciągle tytuł spod mordy ucieka , nawet Garcia chce sie zrewanżować z Judahem i wielka gwiazda Danny po raz kolejny z rywalem bez większego ryzyka zamiast Lucasa.

Bronera chce oglądać z najlepszymi z najlepszych a Maidana już do tego kręgu sie niestety nie zalicza.
Najlepszym wyjsciem jest tylko Garcia i Mathysse ale ja nie wiem jak to sie potoczy .


(25-06-2013 10:50 AM)BMH napisał(a):  Ja oddalem glos na Maidane. Matthysse na dzis dzien, to powycieralby ring Bronerem, ktory na przeciw takiego punchera jak Lucas, to nawet nie stal.

Powycierałby ring ? no co Ty Big Grin a Broner to co wata w rękach ? no fakt Maliganggiego nie rzucił na dechy ale ten latał jednak trochę po ringu , Broner to również puncher i w dodatku szybszy , uwielbiam obu i moim zdaniem jeżeli dojdzie do tej walki to odpadnie Lucas.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 11:37 AM
Post: #6
Bug RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Ja najbardziej chciałbym walki Garcia-Matthysse, a potem zwycięzca z Bronkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 11:41 AM
Post: #7
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Głos na Garcię.
To byłaby świetna walka na szczycie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 11:44 AM
Post: #8
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
(25-06-2013 11:37 AM)Metzger napisał(a):  Ja najbardziej chciałbym walki Garcia-Matthysse, a potem zwycięzca z Bronkiem.

Garcia-Matthysse to sama w sobie byłaby miazga Big Grin . Oby tylko Garcia nie walczył znów z Judahem bo wystarczy że już z Moralesem poleciał dwa razy. Jak dojdzie do walki z Matthysse to wyczuwam niezłą batalie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 12:12 PM
Post: #9
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Roy

Ja nie twierdze, ze Broner ma wate, czy ze jest slaby, po prostu mam swiadomosc, ze po dzis dzien, to on nawet nie stal w ringu z kims kto choc w polowie mialby takie atuty jak Lucas. Za dwa lata, taka walka mialby wiekszy sens, dzis spodziewalbym sie raczej, bolesnej lekcji boksu, ktora moglaby nawet zlamac kariere mlodego Bronera... a nie o to chyba chodzi?Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 12:37 PM
Post: #10
RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera?
Z Ponce de Leonem dawał wyrównaną walke którą wygrał zasłużenie jednak mimo to punktacja mogła iśc w obie strony , DeMarco z kolei odpadł w 8 rundzie i oddał młokosowi wartosciowy pas a doświadczony Malignaggi który był mistrzem świata kiedy Broner nawet nie zaczął kariery a nie zrobił na młodziaku kompletnego wrażenia.

Prawdziwe nazwiska w rekordzie Adriena dopiero sie rozpędzają , nie zapominajmy że on jest dopiero 89rocznik i z walki na walke robi krok do przodu czyli w tym czasie werdykt walki Broner-Matthysse to jedna wielka niewiadoma a z kolei taka walka za 2-3 lata pozostawia Lucas bez najmniejszych szans.

Jeżeli ktoś chce zatrzymać kariere Bronera to niech to zrobi teraz bo potem może być po prostu za póżno. Podziwiam Lucasa to jeden z moich ulubieńców wiem na co go stać ale Broner ma w sobie ogromny potencjał zresztą to widać gołym okiem skoro niespełna 24latek już ma tytuły w 3kategoriach a na pewno będą następne .

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości