Forum - BOKSER.ORG
Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? (/thread-1213.html)

Strony: 1 2


Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - Mastrangelo - 24-06-2013 11:25 PM

http://ringtv.craveonline.com/
Jest po prawej stronie, głosujcie.
Jak na razie prowadzi Matthysse z 45% głosów.


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - Maynard - 25-06-2013 05:58 AM

Już 46%. Mój głos dostał, chociaż chciałbym najpierw zobaczyć go w ringu z Garcią. Broner-Maidana, albo Thurman, też zapowiada się nieźle.

A w końcu i tak wybierze MosleyaWink


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - Pakman - 25-06-2013 10:32 AM

Głos na Matthysse. Dziwi mnie tak mało głosów na Ducha. Nie wiem z kolei, kto głosuje na Maidanę, chyba tylko psychofani Bronera, którzy chcą obejrzeć kolejną bezpieczną i jednostronną walkę swojego pupila.


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - BMH - 25-06-2013 10:50 AM

Ja oddalem glos na Maidane. Matthysse na dzis dzien, to powycieralby ring Bronerem, ktory na przeciw takiego punchera jak Lucas, to nawet nie stal.


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - RoyJonesJr - 25-06-2013 11:28 AM

Ja oddałem na Garcie . to też było by ciekawe zarówno jak walka z Bradleyem , chociaż wolałbym Dannego z Matthysse a Tim już ma date z JMM

Kurcze , nie chce walki Bronera z Lucasem to są 2 z 3 nazwisk moich teraźniejszych pupilów i nie chciałbym w tym roku oglądać porażki któregoś z nich.
Szkoda mi Matthysse że mu ciągle tytuł spod mordy ucieka , nawet Garcia chce sie zrewanżować z Judahem i wielka gwiazda Danny po raz kolejny z rywalem bez większego ryzyka zamiast Lucasa.

Bronera chce oglądać z najlepszymi z najlepszych a Maidana już do tego kręgu sie niestety nie zalicza.
Najlepszym wyjsciem jest tylko Garcia i Mathysse ale ja nie wiem jak to sie potoczy .


(25-06-2013 10:50 AM)BMH napisał(a):  Ja oddalem glos na Maidane. Matthysse na dzis dzien, to powycieralby ring Bronerem, ktory na przeciw takiego punchera jak Lucas, to nawet nie stal.

Powycierałby ring ? no co Ty Big Grin a Broner to co wata w rękach ? no fakt Maliganggiego nie rzucił na dechy ale ten latał jednak trochę po ringu , Broner to również puncher i w dodatku szybszy , uwielbiam obu i moim zdaniem jeżeli dojdzie do tej walki to odpadnie Lucas.


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - Metzger - 25-06-2013 11:37 AM

Ja najbardziej chciałbym walki Garcia-Matthysse, a potem zwycięzca z Bronkiem.


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - Sander - 25-06-2013 11:41 AM

Głos na Garcię.
To byłaby świetna walka na szczycie.


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - RoyJonesJr - 25-06-2013 11:44 AM

(25-06-2013 11:37 AM)Metzger napisał(a):  Ja najbardziej chciałbym walki Garcia-Matthysse, a potem zwycięzca z Bronkiem.

Garcia-Matthysse to sama w sobie byłaby miazga Big Grin . Oby tylko Garcia nie walczył znów z Judahem bo wystarczy że już z Moralesem poleciał dwa razy. Jak dojdzie do walki z Matthysse to wyczuwam niezłą batalie.


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - BMH - 25-06-2013 12:12 PM

Roy

Ja nie twierdze, ze Broner ma wate, czy ze jest slaby, po prostu mam swiadomosc, ze po dzis dzien, to on nawet nie stal w ringu z kims kto choc w polowie mialby takie atuty jak Lucas. Za dwa lata, taka walka mialby wiekszy sens, dzis spodziewalbym sie raczej, bolesnej lekcji boksu, ktora moglaby nawet zlamac kariere mlodego Bronera... a nie o to chyba chodzi?Wink


RE: Ankieta RingTV - Kto powinien być następnym rywalem Bronera? - RoyJonesJr - 25-06-2013 12:37 PM

Z Ponce de Leonem dawał wyrównaną walke którą wygrał zasłużenie jednak mimo to punktacja mogła iśc w obie strony , DeMarco z kolei odpadł w 8 rundzie i oddał młokosowi wartosciowy pas a doświadczony Malignaggi który był mistrzem świata kiedy Broner nawet nie zaczął kariery a nie zrobił na młodziaku kompletnego wrażenia.

Prawdziwe nazwiska w rekordzie Adriena dopiero sie rozpędzają , nie zapominajmy że on jest dopiero 89rocznik i z walki na walke robi krok do przodu czyli w tym czasie werdykt walki Broner-Matthysse to jedna wielka niewiadoma a z kolei taka walka za 2-3 lata pozostawia Lucas bez najmniejszych szans.

Jeżeli ktoś chce zatrzymać kariere Bronera to niech to zrobi teraz bo potem może być po prostu za póżno. Podziwiam Lucasa to jeden z moich ulubieńców wiem na co go stać ale Broner ma w sobie ogromny potencjał zresztą to widać gołym okiem skoro niespełna 24latek już ma tytuły w 3kategoriach a na pewno będą następne .