Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
13-10-2016, 09:06 PM
Post: #281
RE: Adrien Broner
Pewnie coś złego przydarzyło mu się w więzieniu, że wrócił stamtąd taki sfrustrowany. Może nie znał odzywki "Zapytaj jeża" albo schylił się po mydło podczas kąpieli? Big Grin Trzeba było przystać do gitów jak Szpilka, to nie byłoby problemu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 10:56 PM
Post: #282
RE: Adrien Broner
Mi się jednak wydaje że on jak i Fury próbują po prostu zwrócić na siebie uwagę
bo mało się o nich pisze, od kiedy to próby samobójstwa reklamuje się na instagramie,
są niby w depresji a na portalach społecznościowych cały czas są aktywni
dołączając jakieś pierodoły , kupna nowych butów, nowa kieta , #New Ferrari.
od kiedy tak wygląda depresja?

Dobra idę się zabić ale najpierw wstawie zdjęcie pistoletu i smutne frazy na instagrama,
zobaczymy co napiszą ....

To nic innego jak zwracanie na siebie uwagi, bo zainteresowanie Mainstreamu
ich nazwiskami słabnie ..

Broner i Fury to takie typy które pasy i tytuły mają w dupie, liczy się przede wszystkim
$$$ i celebryctwo, jak mają oddać pasy robią to bez żadnej skruchy i żalu,
i tak za następną walkę zgarną sześcio cyfrowe sumy,
niech ktoś napisze że tak nie jest..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2016, 03:37 PM
Post: #283
RE: Adrien Broner
Jak podają media, Broner dusił kelnerkę w nocnym klubie w Las Vegas. Przy świadkach i pod nagrywającą wszystko kamerą. Jednak wezwana policja nie aresztowała go, tylko grzecznie zaprosiła do złożenia wyjaśnień, gdy będzie miał czas i ochotę. Pewnie bali się posądzenia o brutalność w stosunku do Afroamerykanów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2016, 04:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2016 04:35 PM przez Wietnam.)
Post: #284
RE: Adrien Broner
Nie wiadomo jak to było z tym duszeniem, być może podduszał ją erotycznie,
ktoś wezwał policję bo widział że jest tam Broner, po przybyciu Glin
laska wyznała że jej to się podobało, dostajać prawdopodobieńie od
The Problema drobne na lakier.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 08:43 PM
Post: #285
RE: Adrien Broner
Adrien Broner (32-2, 24 KOs) vs. Adrian Granados (18-4-2, 12 KOs) oficjalnie 11 lutego Showtime.

Stacja ma również niebawem ogłosić pojedynek Thurman vs Garcia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 11:21 PM
Post: #286
RE: Adrien Broner
Ło kurde, biedny Broner Big Grin
Granados jak zrobi formę to go zajedzie, będzie powtórka z Imama.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2016, 11:28 PM
Post: #287
RE: Adrien Broner
Broner zrobi mi prezent dzień przed urodzinami i znokautuje Granados'a #aboutbillions.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2016, 04:55 AM
Post: #288
RE: Adrien Broner
Broner - Granados to superwalka z trudnym do przewidzenia wynikiem. Dużo będzie zależało od formy dnia, taktyki, a nawet psychiki. Broner w takiej formie, jak ostatnio przeciwko Theophane'owi zostałby przez Granadosa przejechany niczym walcem. Jednak zdarzała mu się forma o wiele lepsza.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2016, 01:34 PM
Post: #289
RE: Adrien Broner
Ten Granados taki dobry? Po jego resume tak tego nie widać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2016, 02:05 PM
Post: #290
RE: Adrien Broner
Rozwalił Amira Imama, kreowanego (nie bez powodu) na nowego liczącego się gracza w lekkopółśredniej.
Polecam Ci obejrzeć walki Imama z 2015 roku (bodajże z z Maldonado dał popis).
Ogółem Amir Imam to był dobry defensor z dobrą obroną barkiem, mocnym ciosem, świetnym refleksem i w ogóle.
Imam był o krok od title shota z Postołem/Matthyse.

Granados z kolei jest prosty, ale bitny i twardy. Mimo desek na początku walki, i masy zbieranych kontr, stopniowo przełamywał Imama, aż w końcu go złożył w ósmej rundzie. Swarmer (niedoceniany) zajechał boxera.

Dla mnie to było jedno z najbardziej zaskakujących rozstrzygnięć w 2015 roku, bo Imama obserwowałem najdokładniej ze wszystkich tych młodych wilczków (Spence, bracia Charlo itd.).

Przechodząc do Bronera - to jest ten sam styl co Imam. Dużo obrony, kontrowania, czajenia się na atak przeciwnika.
Minusem Bronera względem Imama jest mimo wszystko słabsza obrona i refleks - Amir naprawdę świetnie sobie radził z tym i wg mnie bliżej mu było do wzorca jakim jest Floyd niż Bronerowi.
Plusy Bronera są dwa: Broner już walczył z trudnymi rywalami, miewał problemy i mniej więcej wie czego się spodziewać (trudna walka z Matthyse, walka z mocnobijącym Moliną którego zneutralizował, walka z Porterem). Drugi plus, powiązany z pierwszym, to fakt, że raczej Granados nie zaskoczy Bronera sobą.
Wg mnie głównym powodem porażki Imama był fakt, że młody Granadosa zlekceważył - nie wiedział jak nieustępliwy, twardy i bitny jest rywal.

Tyle, że to Broner, bokser bardzo chimeryczny. Jak Broner zrobi formę jak na Molinę, zaboksuje mądrze, będzie lotny na nogach i da radę kondycyjnie to powinien sobie poradzić.
Natomiast jak zrobi formę jak ostatnio + niekorzystny układ stylów + lekceważenie małomedialnego rywala - to się przejedzie i to ostro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości