Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
23-05-2014, 06:55 PM
Post: #71
Bug RE: Adrien Broner
Żałosny PR pod publiczkę. Szacunek to mam do Red Hot Chilli Peppers, którzy w tajemnicy przed mediami oddawali 20% zysku z każdego koncertu na cele dobroczynne i dopiero po kilku latach dziennikarze to odkryli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2014, 07:07 PM
Post: #72
RE: Adrien Broner
Broner na propsie! Ladny gest, trzeba troche poprawic wizerunek-ja to pochwalam.


ps. Ten facio sie malo nie rozplakal.. szkoda mi go zajebiscie bylo. Jak bylbym zarobiony tak jak "The Problem" to tez bym rozdawal czasami biednym hajs.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 11:03 PM
Post: #73
RE: Adrien Broner
Broner w kozak formie, coś czuję, że Taylor nie wytrzyma pełnego dystansu Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 11:12 PM
Post: #74
RE: Adrien Broner
Ciekawy jestem tej walki. Lubię Taylora, fajnie zaprezentował się z Mayfieldem i Algierim. Jest bardzo silny fizycznie. Liczę na jakąś niespodziankę, ale to chyba nie ten poziom. Ujażmił go z łatwością Algieri, Adrien nie powinien mieć z tym problemów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 08:57 AM
Post: #75
RE: Adrien Broner
Broner wygrał,ale po nie łatwej przeprawie,Taylor zaprezentował się fajnie i licze że świat boksu szybko o nim nie zapomni.A co do Bronera,to ja nadal uważam że ma przed sobą przyszłość,o jego prowadzenie się nie boje,jeśli zrobi porządek w swojej głowie to byłoby jeszcze lepiej,choć i tak ostatnio się ogarnął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 10:18 AM
Post: #76
RE: Adrien Broner
Bardzo fajna walka, Broner bardzo ładnie przyspieszał, obrona też delikatnie na +(przy linach ładnie się bronił), ale nadal wyłapał parę głupich ciosów co z takim LMM lub Maidaną mogło by poskutkować deskami. Musi pracować nad obroną, bo w ataku to jest wyśmienity. Co do Taylora to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bardzo dobrze przygotowany, wywierał pressing z którym AB średnio sobie radzi , trafił paroma dobrymi ciosami. Widać, że to charakterny chłopak i od dziś ma we mnie fana.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2014, 10:46 AM
Post: #77
RE: Adrien Broner
Broner nie robi postępów jak na moje oko. Defensywa do poprawy, bo Taylor wrzucił mu kilka ciosów które przy silniej bijącym rywalu mogłyby go położyć. W ataku momentami wyglądał dobrze, szczególnie po dołach ładnie bił, ale za dużo było przestojów i oddawania pola rywalowi. Punktowałem 116-112 (jedna runda remisowa) ale walka długimi fragmentami bardzo równa. Taylora chętnie jeszcze pooglądam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2014, 01:27 PM
Post: #78
RE: Adrien Broner
Broner oraz Matthysse pala sie do walki miedzy soba, co nie powinno byc trudne do zorganizowania skoro obaj boksuja pod skrzydlami Haymona na Showtime.
Na szczescie dla Bronera (ktory udaje mistrza defensywy a walki wygrywa atakiem, tracac punkty i kontrole gdy zaczyna bawic sie w Mayweathera) ma w teamie trenera Mike"a Stafforda, ktory jest przeciw.

Jesli Algieri przegra z Pacquaio to druzyna Problema bedzie chciala walczyc o pas WBO w junior polsredniej wlasnie z Chrisem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 02:00 PM
Post: #79
RE: Adrien Broner
Ja tam go lubię. Jego zachowanie to tylko po to, zeby zwrócił na siebie uwagę. Ogólnie świetny bokser i walka z Maidaną moim zdaniem nie potwierdziła, że jest przereklamowany, chociaż pływał po tych uderzeniach - trochę mi się walka Bradley-Prowonikow przypomniała Big Grin.

+ Nie lubie takiego "newschoolowego" rapu, ale trzeba przyznać, że wpada w ucho. http://www.youtube.com/watch?v=YdzGEZxQEGY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 02:50 PM
Post: #80
RE: Adrien Broner
Broner jako bokser mysle ze nie jest przereklamowany. Przereklamowane bylo jego zwyciestwo nad Malignaggim bo zaczeto gadac o zdobywcy kolejnej kategorii, a facet po prostu na 147 jest za maly a z Pauliem wygral bo to najwieksza wata w polsredniej. Broner jest swietny ale niech walczy w lekkiej (tam bylby bezkonkurencyjny) lub w 140 funtach gdzie obawiac sie moze tylko kozakow pokroju Garcii i Matthysse.

Jesli zostanie w 147 to bedzie przegrywal na wlasne zyczenie, ja nie widze go w starciu z Brookiem, Thurmanem czy innym Porterem. Na PacMana, Bradleya czy JMM jednak jest chyba za slaby.

Ogolem bardzo dobry w 135/140 ale w 147to juz koles jakich wielu, dla mnie na poziomie Devona czy Khana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości