Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
14-09-2013, 09:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2013 09:54 PM przez Metzger.)
Post: #21
Bug RE: Adrien Broner
Ciekawostka. Wg Garczarczyka Broner waży w tej chwili jakieś 80 kg. Patrząc na poniższe zdjęcie, wydaje się to możliwe.
[Obrazek: broner2221.jpg?resize=405%2C244]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 09:55 PM
Post: #22
RE: Adrien Broner
Toney II Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 10:16 PM
Post: #23
RE: Adrien Broner
Co za typ. Nawet tego żelastwa nosi na szyi tyle co młody Floyd.. Jak cwel Mayweathera się prezentuje.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 10:17 PM
Post: #24
Bug RE: Adrien Broner
Może jeszcze nie Toney II, ale na tym zdjęciu jest większy niż Alvarez. Bronek stara się być kopią Floyda, ale zdaje się nie zauważać najważniejszej rzeczy, która przesądziła o jego sukcesie. Mam na myśli sportowy perfekcjonizm. Wyobrażacie sobie Floyda chodzącego z wywalonym bębnem?

Zresztą genów nie oszukasz. Spójrzcie na starego Bronka:
[Obrazek: Broner-Max-Brush.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 09:28 PM
Post: #25
RE: Adrien Broner
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują , że Broner nie będzie potrafił w pełni wykorzystać swojego talentu przez brak dyscypliny treningowej i żywieniowej.Szkoda chłopak może nie będzie drugim Floydem, ale mógłby zaliczać się do czołówki P4P (3-5 miejsce).Cóż nie zmienia to faktu , że Maidane zdeklasuje lub znokautuję

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 09:57 PM
Post: #26
RE: Adrien Broner
Ja w to ciągle wierze że on w przyłości zostanie nawet NAMBER ŁAN P4P!
Tylko jego zachowanie czasami bywa żenujące i jak to mówi Metzger typowy ''bambus".
Jedank nie swoimi błazenadami on walczy w ringu. Przed Adrienem jet więcej niż za nim on ma dopiero 24 lata a za sobą już mistrzostwa w 3 kategoriach a to sporo ! jednak nie każdy tutaj to docenia. Pewnie przez to jak on sie zachowuje.

Nie ukrywam że aktualnie to mój ulubiony bokser i chłopaki stąd o tym wiedzą ale on imponuje mi każdą walką , jest jednocześnie szybki , silny i mobilny. Zdaje sie być kompletny choć na pewno nie tak genialny jak Floyd. Jego szczęka hmm? moim zdaniem wciąż niesprawdzona ale dowiemy sie co jest wart po walce z Maidaną bo z takim puncherem jeszcze nie walczył.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:03 PM
Post: #27
RE: Adrien Broner
Racja ,Adrien zachowuje się idiotycznie ( filmik jak robi kupę,zaleciało straszną wiochą ) imo rapuje też słabo .Ale wierze ,że stać go na wiele więcej niż pasy w 3 kategoriach wagowych . Jak uważacie , Broner zdecyduje się na zaatakowanie pasów w kategorii 140 funtów ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:07 PM
Post: #28
RE: Adrien Broner
Ja tylko na to czekam. I jestem nawet pewien że zaatakuje junior półśrednią bo szkoda by było ją pominąc w swojej kolekcji.
Może walka z Petersonem o IBF ? bo do tej z Garcia raczej nie dojdzie i szkoda troche.

Może teraz trochę przesadze, ale w ewentualne potyczce w JUNiOR ŚREDNEJ z Moliną też bym go widział w roli faworyta. Ale to na pewno nie w tym czasie ,bo myślę że on dopiero sie próbuje sie zaaklimatyzować w półśredniej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:11 PM
Post: #29
RE: Adrien Broner
Zanim Broner będzie junior średnim to Molina będzie długo po utracie pasa i takiej walki nie będzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:15 PM
Post: #30
RE: Adrien Broner
Peterson spokojnie do znokautowania , jakoś Lamont nigdy nie robił na mnie wrażenia,bokser przyzwoity ale z tego co kojarzę to często witał się z deskami . Na junior średnią nie ma się co porywać , jeszcze niedawno boksował w kategorii lekkiej . Ma chłopak czas , imo 140/147 są lepiej obsadzone więc wolałbym go oglądać w walkach z czołówką tych kategorii

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości